Arda: "Kimse benim için bırakıp, kaçtı diyemez" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda: "Kimse benim için bırakıp, kaçtı diyemez"

Cevap: Arda: "Kimse benim için bırakıp, kaçtı diyemez"

zaten sempatik tercüman merte şubat ayında gidiyoz kardiş demiş daha neyi uzatıyonuz

sezon başlamadan gitmesini geçtim takım küme düşerken adam gitme planları yapıyormuş

BEN BÖYLE KAPTANA HIRBO DERİM.

zaten sempatik tercüman merte şubat ayında gidiyoz kardiş demiş daha neyi uzatıyonuz

sezon başlamadan gitmesini geçtim takım küme düşerken adam gitme planları yapıyormuş

BEN BÖYLE KAPTANA HIRBO DERİM.

Zaten bu Milli Takımda hep oynadı.Galatasaray'a gelince sakatım dedi.

Takımı yalnız bırakmak?? Bu takım sadece Arda'dan mı oluşuyordu? Ya da şöyle diyeyim, Arda'nın gitmesi gibi bi durum bi anda ortaya çıktı da Arda kimseye danışmadan etmeden ben gidiyorum deyip mi gitti? Şunu anlayamıyoruz maalesef. Evet Arda Galatasaray futbolcusuydu. Ama Galatasaray futbolcusundan önce Arda bir birey. Galatasaray'ın kölesi, malı değil.

Bugün size iyi bir okuldan eğitim teklifi gelse, yada ciddi bir şirketten iş teklifi gelse, ben babamı, ekip arkadaşlarımı veya sınıf arkadaşlarımı bırakıp gitmem onları yalnız bırakamam deyip kalır mıydınız yoksa geleceğiniz için bu önemli adımı atar mıydınız?

Yobaz düşünce lafına cevap bile vermiyorum. Kötü söz sahibinindir :)

Gitme planlarını aylardır yapıp evet bir anda ben gitmek istiyorum dedi ve gitti Terim'in ''zamansız gidişi'' sözüyle ve o konuşmayı yaptığı andaki surat ifadesiyle anlaşılıyor bu ve aralarında muhtemelen bir tartışmada yaşandı bu konu hakkında.

Kimse Galatasaray'dan kafası estiğinde ayrılmak isteyemez helede takımın kaptanı ise gideceği zaman belliydi o zaman gitse kimse sesini çıkaramazdı ama şu anda tam taraftarın birlik olduğu anda takım hoş sinyaller verdiği anda çekip bırakıp gitmesi takımın dengesini bozması Terim'in planlarını alt üst etmesi hainlikten başka bir şey değildir bu Türkiye'dede böyledir Avrupa'dada böyledir Dünya'dada böyledir

Ben empati kuruyorum Arda'nın yerinde olsam bana böyle bir teklif gelse takımı şu anda bırakıp gitmem helede Fatih Terim gelmişken seneye şampiyon olup şampiyon takımın kaptanı olarak gitmek varken eğer gideceksemde zamanı iyi seçerim transferin döneminin başında herkez Arda'ya gidecek gözüyle bakıyordu herkez kabullenmişti gideceksem o zaman giderim

Ne zaman susacak bu çocuk ya..

Yerin dolar rahat ol Arda burası Galatasaray..

uzatma arda bırakıp kaçtı felan demiyoruz rahat ol sıktı artık bu muhabbetler futboluna bak orada

tamam kaptan uzatmayalım artık olan oldu şuan değil ama zamanı gelince konuşuruz.

Üst Alt