Arda seneye giderse takımımızda 1. Kaptan kim olmalı ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda seneye giderse takımımızda 1. Kaptan kim olmalı ?

Cevap: Arda seneye giderse takımımızda 1. Kaptan kim olmalı

İlk tercihim Elano olurdu.Neill de olabilir tabi :)

Not: Kewell derdim ama Arda'dan çok, onun kalıp kalmama durumu daha belirsiz olduğu için onu karıştırmadım.

Neill olmalı bence stoperler en iyi kaptan çıkan mevki çünkü oyunu devamlı olarak gözleme ve tüm sahayı görme imkanları var.

Konuyu biraz gereksiz buldum ama yazmadan edemeyeceğim.

Şu an 2. kaptan kim Ayhan, ki sezon sonu gitmezse kaptan odur. (3. kaptan Topal 'a pek şans vermiyorum.)

Kalırsa Kewell kesinlikle adaylardan biridir.

böylesi bir durumda kewell ilk 11 oynayamayacağı için neill olmalı bence.kaptanlık liderlik vasfı gerektirir sabri ye oy verenler böyle bir şey gördü mü bu oyuncuda

sabriye kaptanlık verilirse emre ye kaptanlık veren fenerbahçeden ne farkımızkalır

Cevap: Arda seneye giderse takımımızda 1. Kaptan kim olmalı ?

iniesta,yı getirmeden ardayı teslim etmeyiz haldun abiye:p

lucas neill iyi olur.soğukkanlılık ve tecrübesiyle kaptanlığı layıkıyla yapar.

Kewell seneye olmayacağı için boşuna Kewell demeyin :eek:

Sabri 7 yıldır bu takımda ve altyapımızdan çıktı. Bence kaptanlık bu takımın içinden gelen futbolculara verilmeli. Ayrıca Sabri kaptanlığı alırsa daha olgunlaşacağını düşünüyorum..

Ne Ayhan Ne Sabri. Bana göre Ayhan'în kaptan olması bile saçma zaten. Takımın yaşlıları gidince en yaşlı olarak Ayhan'a kaldı kaptanlık. Ayhan'da kaptanlıkla ilgili ne özellik varki. Kesinlikle Harry Kewell'dır kaptan.

Üst Alt