Arda: "Şerefsizlik diz boyu" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda: "Şerefsizlik diz boyu"

Cevap: Arda: "Şerefsizlik diz boyu"

Yahu çirkef Emre bile dayanamadı bu ülkeye adam nerdeyse futbolu bırakacak. Türkiye'de parası olan adamı, torpili olan adamı yazar-yorumcu yaparsan olacağı budur. Ali Ece-Mehmet Demirkol gibi başka kaç tane adam bu var bu ülkede? Cem Dizdar sanırım o da iyidir. Bu sene lig maçlarının özeti fln neden yasak hiç düşündünüz mü? Erman'la Ahmet'e malzeme vermemek için.

Ne yani medya böyle diye başka ülkeye mi gitsin? Bir de bu ülkenin, bu takımın alt yapısı neden böyle, neden şöyle diyoruz. Biz kendi adamlarımızı yiyoruz tabi yetişmez.

Arda gereken patlamayi yapmis kendini Turkiye'de kanitlamis bir futbolcu, olay altyapi sorunu falan degil, bu ulkenin degerlerine verilen zararlardir.. madem bizden degil vurun abaliya mantigi var.. hemen bu ortamdan uzaklasmazsa futboluna nasil konsantre olmasini bekliyorsunuz?

Arda gereken patlamayi yapmis kendini Turkiye'de kanitlamis bir futbolcu, olay altyapi sorunu falan degil, bu ulkenin degerlerine verilen zararlardir.. madem bizden degil vurun abaliya mantigi var.. hemen bu ortamdan uzaklasmazsa futboluna nasil konsantre olmasini bekliyorsunuz?

az önce hak verdim sana ama

söyle düsündümü bu adamlarin amaci zaten ardayi bizden koparmak buna izin vermemliyiz

Arda haklı olabilir bu spesifik konuda ama Arda kendini her konuda haklı zannediyor. Yanlışların doğrularından fazla olmasaydı daha iyi konumda olurdun Arda ;)

Katılıyorum.Arda son yıllarda futbolunun üzerine birşey koyamadı,koyamadığı için ünlü teknik adam arsene wenger arda gibi oyuncular avrupada çok,arsenal gibi takımlar arda gibi futbolunun üstüne her sene birşey katamayan oyuncuları almaz ifadesini boşuna söylemiyor.Arda bizim ligimizde süper çünki bizim türk ligi lig değil.Onun için milli takımımız yerlerde sürünüyor,futbol takımlarımız avrupada sinek avlıyor.

Arda son zamanlara sürekli özel hayatı ile gündeme gelmesi,fedakarlık adı altında futbolunda erezyon yaşaması kendisinin hatasıdır.Elbetteki arda kendini toparladığı ve sadece futboluna odaklandığı zaman yükselebilir aksi halde her yıl eriyen bir arda izlemek durumunda kalırız buda türk futbolu için büyük kayıp olacakdır.

Ardanın artık şapkasını önüne koyup düşünmesi gerekmekdedir çünki arda futbolda ilerlemek istiyorsa kendisi hakkında konuşanlara kulaklarını tıkayıp,özel yaşantısını gözlerden uzak yaşamayı adet haline getirip hayat ekseninide futbola çevirmesi kendisi için daha hayırlı olacakdır.Artık polemiğe girmesinede gerek yok ardanın.

33903_450861021824_257187511824_5716518_4370122_n.jpg

Olay tamamen alt yapı ile ilişkilidir. Alt yapı demek o ülkenin futbol geleceği demektir. Medya ve ayak takımı Türk futbolunu baltaladığı müddetçe genç oyuncuların yetişmesi, Türk futbolunun ilerlemesi zordur. Normalde bu kadar seyrek yetişen oyuncuların arkasında durulması gerekirken, ne hikmetse karalama kampanyası yapılıyor. Demek ki birileri futbolumuzun yeteri kadar gelişmesini istemiyor. Söylemek istediğim kısaca buydu.

Ayrıca Erman Toroğlu'nun röportajını izlemedim. Anlatılanlara göre kendisini örnek göstererek bu sakatlığının kendisininde yaşadığını belirtip, ima yoluyla konuyu Arda'ya bağladığını duydum. Pubis sakatlığını gerçekten etkilediği bilinen bir şey zaten ama -daha önce- bu başlıkta belirttiğim gibi adamın amacı başkaydı.

Arda haklı olabilir bu spesifik konuda ama Arda kendini her konuda haklı zannediyor. Yanlışların doğrularından fazla olmasaydı daha iyi konumda olurdun Arda ;)

Evet bu kadar yüz göz olursa herkesle o abi, bu abi diye olacağı budur.

Katılıyorum.Arda son yıllarda futbolunun üzerine birşey koyamadı,koyamadığı için ünlü teknik adam arsene wenger arda gibi oyuncular avrupada çok,arsenal gibi takımlar arda gibi futbolunun üstüne her sene birşey katamayan oyuncuları almaz ifadesini boşuna söylemiyor.Arda bizim ligimizde süper çünki bizim türk ligi lig değil.Onun için milli takımımız yerlerde sürünüyor,futbol takımlarımız avrupada sinek avlıyor.

Arda son zamanlara sürekli özel hayatı ile gündeme gelmesi,fedakarlık adı altında futbolunda erezyon yaşaması kendisinin hatasıdır.Elbetteki arda kendini toparladığı ve sadece futboluna odaklandığı zaman yükselebilir aksi halde her yıl eriyen bir arda izlemek durumunda kalırız buda türk futbolu için büyük kayıp olacakdır.

Ardanın artık şapkasını önüne koyup düşünmesi gerekmekdedir çünki arda futbolda ilerlemek istiyorsa kendisi hakkında konuşanlara kulaklarını tıkayıp,özel yaşantısını gözlerden uzak yaşamayı adet haline getirip hayat ekseninide futbola çevirmesi kendisi için daha hayırlı olacakdır.Artık polemiğe girmesinede gerek yok ardanın.

Katılıyorum. Madem medyadan rahatsızsın neden medyatik bir aşkın var? Kız arkadaşın dizi oyuncusu onunla ilgili haber yapmayacakta medya beni mi haber yapacak! Rahatsızsan medyatik bir aşk değil sıradan düzgün bir insanla birlikte ol. Hem böyle sevgili, kız arkadaş modunda takılırsa herkes herşeyi söyler niyetin ciddiyse tak nişanı herkesi sustur! Paran mı yok? Kızın ailesi bilmem ne diyor konuşacağım bana yakışmayacak!

gercekten hala Arda'yi suclayan arkadaslarimiz var.. git Arda biran once kac kurtul.. yoksa yakinda kocaman bir 0 olacaksin..

Evet bu kadar yüz göz olursa herkesle o abi, bu abi diye olacağı budur.

Katılıyorum. Madem medyadan rahatsızsın neden medyatik bir aşkın var? Kız arkadaşın dizi oyuncusu onunla ilgili haber yapmayacakta medya beni mi haber yapacak! Rahatsızsan medyatik bir aşk değil sıradan düzgün bir insanla birlikte ol. Hem böyle sevgili, kız arkadaş modunda takılırsa herkes herşeyi söyler niyetin ciddiyse tak nişanı herkesi sustur! Paran mı yok? Kızın ailesi bilmem ne diyor konuşacağım bana yakışmayacak!

Sana mı kaldı insanların sevdiği insanları ve duygularını sorgulamak.Bu ne büyük bir bağnazlıktır.Kısacası sana ne.

Olay tamamen alt yapı ile ilişkilidir. Alt yapı demek o ülkenin futbol geleceği demektir. Medya ve ayak takımı Türk futbolunu baltaladığı müddetçe genç oyuncuların yetişmesi, Türk futbolunun ilerlemesi zordur. Normalde bu kadar seyrek yetişen oyuncuların arkasında durulması gerekirken, ne hikmetse karalama kampanyası yapılıyor. Demek ki birileri futbolumuzun yeteri kadar gelişmesini istemiyor. Söylemek istediğim kısaca buydu.

Ayrıca Erman Toroğlu'nun röportajını izlemedim. Anlatılanlara göre kendisini örnek göstererek bu sakatlığının kendisininde yaşadığını belirtip, ima yoluyla konuyu Arda'ya bağladığını duydum. Pubis sakatlığını gerçekten etkilediği bilinen bir şey zaten ama -daha önce- bu başlıkta belirttiğim gibi adamın amacı başkaydı.

alakasi bile yok alt yapi ile, iste altyapida yetismis 2 oyuncu emre ve Arda.. neden sadece Arda'yi hedef aliyorlar bir dusun..

Sana mı kaldı insanların sevdiği insanları ve duygularını sorgulamak.Bu ne büyük bir bağnazlıktır.Kısacası sana ne.

Bize neyse çıkıp ağlamasın bu kulübün onun aşk hayatından daha mühim problemleri var! Gülü seven dikenine katlanır medyatik sevgilin varsa o gazeteci, bu paparazzi yazar bu kadar net. Bana neyse eğer benim taraftarı olduğum kulübün gündemini böyle mevzularla meşgul etmesin. Ayrıca bana ne falan değil kamuoyuna, ulusal bir kanalda halka hitaben yapmış o açıklamayı, evinde konuşmamış anlaşıldı mı! Bu durumda hakarete girmeyecek dozda istediğim yorumu yaparım kimse de karışamaz. Ayrıca o bağnazlık diye yaftaladığın şey Türk örf adetidir bilgilerinize.

Bize neyse çıkıp ağlamasın bu kulübün onun aşk hayatından daha mühim problemleri var! Gülü seven dikenine katlanır medyatik sevgilin varsa o gazeteci, bu paparazzi yazar bu kadar net. Bana neyse eğer benim taraftarı olduğum kulübün gündemini böyle mevzularla meşgul etmesin. Ayrıca bana ne falan değil kamuoyuna, ulusal bir kanalda halka hitaben yapmış o açıklamayı, evinde konuşmamış anlaşıldı mı! Bu durumda hakarete girmeyecek dozda istediğim yorumu yaparım kimse de karışamaz.

Senin yaptığın yorum burada ayıptır be Galatasaraylılığa sığmaz.Adam sevdiğini de senin kritlererine göre mi seçecek.Ünsüz olsun, kaşı gözü olsun, efendi olsun, helal süt emmiş olsun.Sokağa çıkmasın. Arda magazinsel bir hayat yaşamıyor ki gayet seviyeli bir ilişki yaşıyor.Gazeteciler bu kadar üstüne düşüyorlarsa adam ne yapsın.Biri senin sevgilin hakkında böyle ima yapsın ne yaparsın az bilmemne yap diye.Böyle mantık olmaz, bu terbiyesizlik savunulmaz, Arda ne dese haklıdır bu durumda.

Döktüğü göz yaşından bile rahatsız olunmuş. Erman'ın böyle konuşabilmesi gerçekten çok normal düşününce. Biz kendimiz sahip çıkmıyoruz kendi adamımıza çünkü. Hata yapmıyor mu ? Evet yapıyor, belki en çok hatayı da o yapıyor ama bunları hakediyor mu ? Kesinlikle hayır. Bu yüzden Arda'nın sonuna kadar arkasındayım, zaten son demlerini yaşıyor açıkçası Türkiye'de.

Üst Alt