Arda Turan: "Belimde olan tabancayı masaya koydum" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan: "Belimde olan tabancayı masaya koydum"

Bir yerde görmedim, her zaman yaptığı şey.

Bir kere Başakşehirle ilgili bir konu açmıştı bir yerden copy-paste yapıp alıntıdır bile yazmamış konu içinde millet güzel yazmışsın diyor bu like falan atıyor ben yazmadım da demiyor, klasik her zamanki hareketleri.

Peşinde olacak bir durum yok, kendi koz veriyor.

Alıntıdır demek kaynak vermek çok mu zor @Alpay Asma . Yap şunu birader. Emeğe saygı yav. Şurada konu açtığımda özgün şeyler yazmaya çalışıyorum. Alıntı olduğunda da eşek kadar yazıyorum. Biraz örnek al beni yahu!

Bugün övgü istiyorum

Alıntıdır demek kaynak vermek çok mu zor @Alpay Asma . Yap şunu birader. Emeğe saygı yav. Şurada konu açtığımda özgün şeyler yazmaya çalışıyorum. Alıntı olduğunda da eşek kadar yazıyorum. Biraz örnek al beni yahu!

Bugün övgü istiyorum

Yazan da görüp yazıyor. Kaynak vermek ile mi uğraşalım gülüp geçilecek şeyleri Mahir Bey?

Yazan da görüp yazıyor. Kaynak vermek ile mi uğraşalım gülüp geçilecek şeyleri Mahir Bey?

Yapan var; bak! Çok mu zor bunu belirtmek. Index yaz diyen yok. Parantez içinde alıntı yazman yeterliydi!

Çalışıyordum AG. İşim bitip pcyi kapatmadan önce ekşiye bakayım dedim. Uykum kaçtı videoyu görünce.

"Sosyalizm SSCB yıkıldığında bile böyle darbe almamıştır" (alıntıdır) :asd:

Gündeme bomba gibi düşen Arda Turan - Berkay olayında yeni detaylar ortaya çıktı. Olayın yaşandığı gece Berkay'ın tedavi altına alındığı hastaneye silahla gittiği belirlenen Turan'a 'Ateşli Silahlar Kanunu'na muhalefet' suçundan cezai işlem uygulandığı, silahının da kamuoyunda 'hayalet silah' ve ' suikast silahı' olarak bilinen Glock marka olduğu öğrenildi.

Arda Turan'ın Berkay ile kavgasında kullandığı silahla ilgili yeni bir detay daha ortaya çıktı. Ruhsatsız olduğu belirlenen silahın kamuoyunda 'hayalet silah' olarak bilinen 'Glock' marka olduğu öğrenildi. Silah kriminal incelemeye gönderildi.

Üst Alt