Arda Turan: "Benim için yeni bir hayat başladı" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan: "Benim için yeni bir hayat başladı"

Cevap: Arda Turan:"Biz paramızı alamazken yabancılar helikopter bakıyordu"

adam hakli beyler...

ama bu tür aciklamalari her allahin günü gazetelere yapacagina, ciksin canli yayina, icinde ne var ne yok bir cirpida döksün.

röportaj vermekten futbol oynamaya nasil zaman buluyor sasiriyorum.

sende 2 senede 30 maç oynamadan kaç trilyon aldın?acaba Galatasaray da paran mı kaldı?yazık gercekten

bu açıklamalardan sonra herkes ardanın para için gittiği konusunda hemfikirdir herhalde atletico da daha az alıyor ama bizden çok iyi sözleşme istemiştir net. transferin son günleri bizi yarı yolda bıraktın biraz da kendi özeleştirini yapsaydın ya artık fenere gitsen şaşmam emre abin gibi parayı seç

o emre abisiyle kanka zaten, gidersede uzulmem, ben gercek Galatasarayliyim diyor ama daha bi numarasini goremedik.. elimizdeki GERCEK galatasaraylialrin degerini gecte olsa hergun daha fazla anliyorum..

Galatasaraylı futbolcular keske birazda Hakan Abilerini örnek alsalar ne vardı....(Arda icin demiyorum)

Arda bizi mi kötülüyor orada ben anlamadım.Sakin ol Arda.Bu takım olmasa sen zaten olmazdın.Düşün biraz.

burada paran mı kaldı ? geçte olsa paranı almadın mı? Şimdi gittiğin takımda sana teklif edilenden daha az paraya oynamıyormusun?

Eee o zaman Zevzekliğin luzümü yok dimi arda efendi.

2 ayda avrupalı oldum ben, avrupalı hissediyorum kendimiciliğe gerek yok.

birde metin oktay ın izinden yürüyorum diyordun metin oktay kendisine uzatılan çanta dolusu paraları elinin tersiyle itti hiçbiriniz metin oktay olamazsınız

beyler gaza gelip adami elestirmeyin. medyanin istedigi zaten bu, milleti gaza getirip, arda yi hedef haline getirmek. ayni emre de oldugu gibi. sonra nezaman fb ye gider, medya susar.

emre fb ye gittiginden beri hic olumsuz bir haber gördünüz mü hakkinda?

adam hakli beyler...

ama bu tür aciklamalari her allahin günü gazetelere yapacagina, ciksin canli yayina, icinde ne var ne yok bir cirpida döksün.

röportaj vermekten futbol oynamaya nasil zaman buluyor sasiriyorum.

ne haklisi renkdas ne haklisi? kimse bu camiadan buyuk degildir o kadar..

o avatarindaki futbolcu varya.. bi ara FT tarafindan kovulmaktan beter edildi.. kadro disi kaldi hakan unsal ve arifle beraber felan..

ama o darildimi bu camiayaya? darilmadi geldi antrenorluk yapti camianin zor zamaninda.. onun icin.. arda daha bi keseye sap olmadan.. ahkam kesmesin.. 24 yasinda.. bize verdikleri 1 elin parmaklarini gecmez? 2 parmagi bile gecmez.. ;)

arda sen sahte okey bile degilsin. senin aldigin mercedes sls amg araba helikopterden pahali ulan. 400 milyar o araba. ne konustugunu bilmiyor. neyse daha agir konusurum ama suanda banlanmak istemiyorum.

"Besle kargayı oysun gözünü."

Cuk oturdu..

yedek kaleci aykut bile daha degerli benim gözümde adam oynamiyor ama adam gibi adam yillarca isini iyi kötü yapiyor ama böyle aciklamalar yapmiyor senin gibi sana hersey verdi Galatasaray ama sen konusuyorsun hep antipatik buluyorum seni.

beyler gaza gelip adami elestirmeyin. medyanin istedigi zaten bu, milleti gaza getirip, arda yi hedef haline getirmek. ayni emre de oldugu gibi. sonra nezaman fb ye gider, medya susar.

emre fb ye gittiginden beri hic olumsuz bir haber gördünüz mü hakkinda?

gaza gelmek degil renkdas? adam resmen demis boyle boyle? yalanlama varmi? kendi roportaj vermis? adam hakkinda arda galatasaraya kufur etti deyip yalan haber yapmiyorlar.. 1 e 1 bi roportaj veriyorlar.. Emreyle saha disinda cok ugrasiyordu medya.. ama Ardayla saha disinda anca poh pohluyorlar. .gaz verriyorlar.. hellium etkisi yapara.. yakinda bulutlarin uzerinde gezmeye baslar..

Belki iyi bir Galatasaraylısın ama Arda bir kez daha gösterdin ki bu taraftarın sevgisinin 10'da 1'ini bile hakedecek karakter yapısına sahip değilsin. Bu taraftar

yedek kaleci aykut bile daha degerli benim gözümde adam oynamiyor ama adam gibi adam yillarca isini iyi kötü yapiyor ama böyle aciklamalar yapmiyor senin gibi sana hersey verdi galatsaray ama sen konusuyorsun hep antipatik buluyorum seni.
nokta

Belki iyi bir Galatasaraylısın ama Arda bir kez daha gösterdin ki bu taraftarın sevgisinin 10'da 1'ini bile hakedecek karakter yapısına sahip değilsin. Bu taraftar Metin Oktay gibi Hakan Şükür gibi Cüneyt Tanman gibi hem adam olup hem de Galatasaraylı olanları efsane yaptı. Sen daha şimdiden unutuldun bile..

vallaha pazartesi sabahi, ilk is gunu zaten yorgunum.. cinler tepe geldi Arda.. helal sana.. bu taraftar senin arkanda durdu ona yazik.. sen 1 sene top oynamadin mili takima hazirlik yaptin anca 1 sene boyunca.. gittin geldin sakat geldin.. tam duzeldin gittin.. geri sakatlandin.. kimse laf etmdi..maasinida bal gibi aldin.. sonrada geliyon burda yabanci soyle yabanci boyle.. yabancinin hic olmazsa is ahlaki var.. ;) sen milli takim icin Galatasarayi hice sayan bi futbolcuydun.. tam iyilesmeden milli takima gidiyordun..

daha durun orda arkayi iyice saglama alsin. ne salvolar gelicek. sahte okey seni. vay vay vay. emre abim de emre abim.

Haber kesinlikle doğru mu acaba adama sallıyoruz da.Çarpıtılmış ya da abartılmış olabilir.

Üst Alt