Arda Turan, Beşiktaş'a Transfer Oluyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan, Beşiktaş'a Transfer Oluyor

Geçen yaz da demiştim Beşiktaş da ortalığı karıştıracak yerliler mevcut ama bir çete lideri eksikti. Arda yı gerçekten alırlarsa o pasifize edilmiş yeniçeriler yeniden doğar çünkü ortaya bunları yönetecek çekip çevirecek bir çete lideri çıkmış olur.

Sasece Gönül ve Caner bile yeterli olabilirler. Oğuzhan da sessiz sinsi veledin teki o da dahil olur.

Bu hamleyle net ayaklarına sıkarlar. Bu formuyla Babel ve Q7 yi hayatta kesemez Arda. Oynamadıkça da ortalığı karıştırır adam oğlu adam.

sent via GSC

Son düzenleme:
BJK ın Arda' ya ne ihtiyacı var anlayamadım?.

Kanat desek, bizdeki bütün kanat oyuncularından iyi olan Lens' e orada sıra gelmiyor zaten.

Orta saha desek, Oğuzhan rotasyon oyuncusu durumunda şu an...

BJK ın hali hazırda kadro eksiği değil fazlası var ki o da bir sorundur, Şenol o bakımdan iyi iş çıkarıyor, hakkını teslim etmek lazım...

Ha, genç birkaç oyuncu düşünülmesini anlarım, takımın yaş ortalaması malum. Arda 31 yaşını doldurmak üzere...

Geçen yaz da demiştim Beşiktaş da ortalığı karıştıracak yerliler mevcut ama bir çete lideri eksikti. Arda yı gerçekten alırlarsa o pasifize edilmiş yeniçeriler yeniden doğar çünkü ortaya bunları yönetecek çekip çevirecek bir çete lideri çıkmış olur.

Sasece Gönül ve Caner bile yeterli olabilirler. Oğuzhan da sessiz sinsi veledin teki o da dahil olur.

Bu hamleyle net ayaklarına sıkarlar. Bu formuyla Babel ve Q7 yi hayatta kesemez Arda. Oynamadıkça da ortalığı karıştırır adam oğlu adam.

sent via GSC
zaten sezon sonu şampiyon inşallah biz olursak taraftarları ardayı asar hemen.

"Erto, ben sana bişi sölüm mi? Ardalı bi Beğiştaş Bayeri eleyebilir bülüyomüsun? Bak eler diyemem ama çok farklı olur Ertemcim. Heykenz midir Haykins midir Şenol hocadan ne farkı var ya?."

Sinan mod.

Son düzenleme:
Hadi inşallah.Anlamsız bir şekilde var olan GS ın çocuğu imajı da böylece silinir.Sanki tarihimizde çok önemli yeri varmış gibi lanse edilmesinden çok bıktım.GS da oynadığı dönemde futboluyla değil özel hayatıyla gündemde olan bir futbolcuydu.

Bjk şarkıları söylüyormuş işte ne güzel Sinan ayısının dediği doğru ise tabiki.

Bir Galatasaray lı nasıl bjk marşlarını söyler pek anlam veremedim. Dalgasına ise bilemem tabiki

Son düzenleme:
giderse ben küçükken beşiktaşlıydım diye demeç verecektir.

ama ben bu transferin olacağına ihtimal vermiyorum.

barcelona neden kiralasın isterlerse 10m'a anında satarlar hala bir sürü alıcısı var.

Bjk şarkıları söylüyormuş işte ne güzel Sinan aynısının dediği doğru ise tabiki.

Bir Galatasaray lı nasıl bjk marşlarını söyler pek anlam veremedim. Dalgasına ise bilemem tabiki
yok dalgasına değil. kendisi adam gibi adam olduğu için siyasetçiler gibi tribünlere oynamayı çok seviyor.sorsan metin oktayı örnek alıyorum centilmenim der ama centilmenliği rakibe saygıyı nasıl anlamışsa artık gerçek galatasaraylılığın ilk gereği olan kendi taraftarını kırmama prensibini tamamen unutmuş. metin oktay ne demiş "bizi sevenleri üzmeyelim".rakip takımın başkanlarıyla bizim başkanlardan daha çok görüşür, rakip takımların marşlarını ezberler formalarıyla poz verir,bizden giden teklife komik teklif der sonra gerçek galatasaraylıyım diye ortada dolaşır bi de utanmadan

Arda bir yüz karası ve utançtır. Arda'nın Beşiktaş'a geleceğini 1 aydan beri biliyorum. Böyle bir ihtimal cidden var arkadaşlar, öylesine konuşulan bir şey değil. Gelirse de gelsin, kendisine yakışır.

Galatasaray'in alt yapisindan cikmis bir kisinin, gidip Besiktas'ta forma giyiyorsa, bu kendisinin cok buyuk bir ayip yaptigi anlamina gelir.

Üst Alt