Arda Turan: "F.Bahçe aslan gibi bir duruş sergiledi" - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan: "F.Bahçe aslan gibi bir duruş sergiledi"

Cevap: Arda Turan: "F.Bahçe aslan gibi bir duruş sergiledi"

Buradaki insanlar 3 kuruşluk karakteriyle,ağızlarına önce Allah,sonra da Galatasaray kelimesini alıyorlar.

2 lafın birinde fener fener fener deyip durmuyorlar.

O kadar fener yalakasıysa defolsun gitsin.Önce fenerden bahsedip,onları övüp,sonra da Galatasaraylıyım demesin!

İnsan olsa şikecilere bu kadar yalanmaz.

Bak şimdi Fener'i övüp Galatasaraylıyım diyemez mi ? Ne yazık ki toplum olarak takım sevgimiz ezeli rakibimizin nefretinden bahsediyor. Fenerbahçe'ymiş,Beşiktaş'mış zerre umrumda değil benim tabiki şampiyon olmalarını istemem ama Galatasaray şampiyon olmadıktan sonra isimlerin bir önemi kalmaz.Bu sene Fenerbahçe'nin 2. olması başarıdır. 9 puan fark attık doğrudur ancak play-off saçmalığı da bu sene vardı.Böyle şeylerin arkasına saklanılmaz.Sen büyük takımsan hakeme karşı da federasyona karşı da mücadele edeceksin ki ettik ve anamızın ak sütü gibi helal bir şampiyonluk kazandık.

Galatasaray sadece Galatasaray'dır.Sevdamız saf sarıya kırmızıya,nefretle kirlenmiş sarıya kırmızıya değil.

Galatasaray taraftarı asla pislik değildir.Temiz insanlardan oluşur.Mütevazi yapıdalardır.

Yapılan röportajın özüne inerler.Aaaaaaaaaaa bak arda şurada gerçekten haklı.

Fakat madalyonun öbür yüzü de var ki,şikeciler arkalarıyla gülüyorlar.

Onların adının geçtiği bir metinde hiçkimse benden iyi niyet beklemesin.

Düşmanlığımız kıyamete kadar.

Bence fenerbahçeye gider...

Beyler kimleri görmedik hatırlayın Tümer Metin değil miydi koskocaman Kartal dövmesi yaptıran en büyük Beşiktaşlı sonra fenere gitti

Emre belözoğlu değil miydi UEFA kupasını aldığımızda ağlayan, spor programlarına çıkıp Galatasaraya destek olun diyip bilmem kaç bin dolar bağış yapan Galatasaraya. En büyük Galatasaraylı dediğimiz adam fenerlinin Allah'ıymış meğersem..

Bence bu da öyle bir konu ben Arda'nın Galatasaraylı olduğuna inanmıyorum o yüzden çokta umrumda değil söyledikleri takmayın yani.

---------

Galatasaraydan bahsetmemesini;

" Arda gittiğine pişmanmı yoksa. İki lafından biri Galatasaray " demesinler diye bu sözleri sarfediyor...

Her lafından oradaki ortamı öven sözler " iyiki gitmişim" tarzında sözler...

Yap yapta... Kardeşim o zaman Fenerden bahsetme...

Nerdeyse biraz zorlasan " Kalbim fenerle " diyecek havası var sözlerinde...

Tamam kimse konuşmana laf etmiyor ama... Neyse...

Bizi kıyaslamıyorum.Ama Arda'nın yaptığına bak.

Ona ne fenerin birlik beraberliğinden.Bu şikecilere primin kralını vermektir.Bunun başka açıklaması yok.

Adamların medyada eli zaten kuvvetli.Arda gibileri de iyice malzeme veriyor.

Arda bugüne kadar hangi röportajında fenerden bahsetmedi?

Birlik beraberlik stat yakmakla olmuyor arda bey.

Terörist gibi Bağdat caddesini yakmakla da.

Teröritsbaşı gibi hapisten yönetilmekle de.

Yerim onların birlik beraberliğini.

Bu adam kesin emre gibi fenere gider beyler ben size söyliyim 30'lu yaşlara doğru...

emre belözoğlu,semih şentürk ile volkan demirel ile falan arası iyi Arda'nın..

Kendi yetiştirdiğimiz adam bize bela olacak :D

Futbolcuların hepsi böyle ya alacakları paraya bakıyorlar bütün dünyada böyle.

Gazetenin başlığına bak ;

Arda : Fener Aslan Gibi...

Bu ne lan?Bu ne?

Basın olayın çakallığında,

şikeciler çakallığında,

bizim taraftarımızda ; ama Arda şöyle demek istemiş.Böyle demek istemiş diyenlere,Bu dünya için fazla iyi niyetlisiniz! derim.

Herkes işin üçkağıdındayken,bizim saf kalışımız acayip komik kaçıyor.

Anlayana..

Gerçek Galatasaraylı kıstasına da en net örnek İmparator'dur.

Ağzından fenerin f'si çıkmaz.Adlarından bile bahsetmez.Emre'nin e'sine değinmez.Silmiştir onu bi kere.

Son maçta,korner noktasında kendini yere fırlatan emre'ye eliyle işaret edip kahkahasını patlatır.Bu emrenin karaktersizliğinin,Fatih hoca tarafından dışa vurumudur.

Çünkü önemsemez.Çünkü değer vermez.Gücünü taraftarından alır.

Onları hiç iplemez.Şikelerine bile değinmez.Çünkü umruna takmaz.

Tavukmu yumurtadan,yumurta mı tavuktan çıkar diye oyalanmaz.

Kemiksiz götürür,vurur geçer.Bu kadar net.

arada fark var..

Arda Türkiye'nin son yillarda yetistirdigi en önemli futbolcu ama bence karekteri Galatasaraya uymuyor. Galatasaray taraftari az konusan, sahada konusan, istikrarli oyunculari sever. Galatasaray her zaman somut hedefler pesinde kosar. sansasyonel hareketler, cok ve bos konusma hastaligi karsi tarafa has bir durum. Arda maalesef Volkan, Emre tarzinda bir kisilik gibi geliyor bana. Galatasaray taraftari böyle kisilikleri benimsemekte zorlanir, ki gayet dogal bir durum.

bundaki çene karılarda yok... iyi ki Galatasaray'lı bi düşünsenize birde Galatasaray'lı olmasa Emre B. bunun yanında melek kalır..

Ben sana kızmıyorum arda. Ben senin buradan gidiş sürecini hızlandıranlara,bunaltanlara kızıyorum. Basına,yorumculara,ana avrat küfür eden az miktardaki galatasaray taraftarına. Seni böyle yapan bu saydıklarımdır.. Ben bu saydıklarıma kızıyorum.

Okumadan yorum yapmasak iyi olacak arada bir üşenin de okuyun malum ülkemize ortalama her 6 kişi bir kitap okuyor

Çok konuşan çok hata yapar......

Maşallah mahalle karıları gibi günlük röportaj veriyor gazetelere ...

Bunlar Ardanın düşünceleri değil ki. Medyanın yada yakın çevresinin (Rıdvan, Acun, Emre falan) ona empoze ettiği fikirler. Ama hata bizde çünkü ayağına top verip kaptan yapmakla sporcu yetiştirilmez. Eğitimiyle de ilgilenmek lazım.

arda bey,burak yılmaz aman Galatasaray'a gelmesin diye cocugu ispanya'da anlata anlata bitiremiyor..arda,emre blz.'uda anlatsana yaa..olurmu ama emre giderse fener güç kaybeder.Burak Galatasaray'a gelirse Galatasaray güçlenir..bu cocuk resmen fenerin lobiciliğini yapıyor..

arda bey,burak yılmaz aman Galatasaray'a gelmesin diye cocugu ispanya'da anlata anlata bitiremiyor..arda,emre blz.'uda anlatsana yaa..olurmu ama emre giderse fener güç kaybeder.Burak Galatasaray'a gelirse Galatasaray güçlenir..bu cocuk resmen fenerin lobiciliğini yapıyor..

O kadar da değil. Galatasaray'a gelmesin falan diye değil. :eek:

Üst Alt