Arda Turan Fatih Terim'e Cevap Verdi! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan Fatih Terim'e Cevap Verdi!

Türk futbolunda son zamanlarda başarıları ile ön plana çıkmış iki büyük ego vardır.

Biri Terim, biri de Arda'dır ve bizlerde son olaylarda bu ikisinin kapışmasını izliyoruz

Yani kısaca EGO SAVAŞLARI...

aslında bizim taraftar biraz sığ bakıyor olaya biraz mantıklı düsünün

ardayı sevmeyebilirsiniz onu bir kenara bırakın ama arda sayesinde 1 tasta 3 kus vurabiliriz ve bunun olma ihtimalide yüksek

uzun adam arda dan taraf olur ve olayınicine girerse tüpçü terim gider kargalardan da şenol gider

arda babamın oglu degil ama ortalıgı karıstırması güzel birsey

Arda’ya tuzak kuranlar saklanacak delik arayacak! | Ruştu Recber

Bakın, tıpkı Volkan Demirel olayındaki gibi, ortam hazırlandı, beklenildi ve Arda da gelip bu tuzağa düştü. (Volkan’ı bu konuda 6 ay önce uyarmıştım).

Bu tuzağı kuranlar belli. Ve bir gün nasılsa her şey gün yüzüne çıkacak. Bu insanlar kimsenin yüzüne bakamayıp, saklanmak için delik arayacak.

– Hocanın maç öncesi imalı konuşmalarına bakın.. Yine yarım ağızla söylenen cümleler ve hedef saptırmalar…

– Bir tarafta Bilal Meşe’nin ismini söylerken, diğer taraftan onu alkışlatmış futbolcusunun adını anmıyor.

Açıkçası Arda yokmuş gibi davrandığını görünce hem utandım, hem üzüldüm. Ama bu açıklamaları yapanın kim olduğunu kendime sorunca şaşırmamak gerektiğini de düşündüm.

Dünkü maç mı? Bende ne maç izleme isteği vardı, ne iştahı… Bu kutsal formayı en fazla giymiş kişi olarak ben bu noktaya gelmişsem futbolseverler ne durumdadır, söylememe gerek yok.

Rüştü nün yazdıklarını ciddiye alacak değilim bu konuda çünkü adam apaçık TARAFLI.

Terimi nasıl vursam diye kara kara düşünen bir herif bu sonuçta. Şurada Ardayı savunmak için şu gereksiz ve kompleksli Fenerlinin yazısını koymayın. Yazdıklarının değeri sıfır. Tuzak kurmuşlar mış, he canım he bir de Volkan örneğini vermiş gerizekalı.

Terim hakkında aşağı yukarı ne düşündüğümü herkes bilir, ama bu Rüştü denen gereksiz herifin lafına zerre inanmam çünkü adam bir kere samimi değil.

sent via GSC

Son düzenleme:
Rustu siradan bir oyuncu degil, Milli formayi en cok giymis bir futbolcu, siradan birinin yazdiklarini paylasmiyorum, adamin bir bildigi varki boyle yaziyor

Rustu tarafli ve Terim dusmani oldugunu acik acik beyan etti beIN Sports'da. Bazen 2x dusunup oyle hareket etmek gerekiyor.

fb lobisi terimi indirmek icin ardayla vurusturdu resmen plani kurdular oynadilar simdi tv basinda zevkle izliyorlar.terimi bir degalatasarayli biri uzerinden vuruyorlar yazik takimim adina uzuluyorum.

Hakaret olarak algılama ama bence çok safsın.

sent via GSC

Arda'yi destekledigim icin mi? Sonuna kadar desteklerim.

Oyuncu harcamada 1 numarayiz, arjantin messi milli takimi biraktim dediginde bu kadar elestirmedi, fransizlar benzema'yi valbuena olayindan sonra bu kadar elestirmedi, ama gel gor ki arda'yi sevmeyenlere firat geldi kotulemek icin

Aylardir adama primci denildi, hic kimse Arda'ya sahip cikmadi, tek hatasi bukadar iyimser olmasi, Arda insan degil mi, uzulemez mi, dogru ya 10 tane Arda'miz var bizim, firsat buldugunda yerden yere vuralim

Bu kadar da insanlardan nefret etmeyin yaw, yok acun ile takiliyor yok emre ile, lan sizin hic mi fenerli arkadasiniz yok

Rüştü nün yazdıklarını ciddiye alacak değilim bu konuda çünkü adam apaçık TARAFLI.

Terimi nasıl vursam diye kara kara düşünen bir herif bu sonuçta. Şurada Ardayı savunmak için şu gereksiz ve kompleksli Fenerlinin yazısını koymayın. Yazdıklarının değeri sıfır. Tuzak kurmuşlar mış, he canım he bir de Volkan örneğini vermiş gerizekalı.

Terim hakkında aşağı yukarı ne düşündüğümü herkes bilir, ama bu Rüştü denen gereksiz herifin lafına zerre inanmam çünkü adam bir kere samimi değil.

sent via GSC

Terim'i sevmem ama Fenerli leş kargalarına da yedirmem diyorsun yani.

Ridvan-rustu-arda-burak bunlarin hesabı tupcuyu indirip Rıdvani TFF başkanı yapmak. Sonra nemalanacaklar. FT ve tüpçü varken bunlara istedikleri rant kalmıyor primleri en fazla 150 bin €dan 650 bin €ya cekebiliyorlar

Terim'i sevmem ama Fenerli leş kargalarına da yedirmem diyorsun yani.
Aynen öyle.
işine geldiği gibi konuşuyor işte objektifim ayağı yapacak ya ondan savundu
Rüştü nün gayesi bu olayı aydınlatmak falan değil ki. Adam fırsatı bulmuş Terime vurma derdinde bunun sayesinde

Samimiyetine inansam birşey demezdim yazısına belki ama inanmıyorum. Fırsat bu fırsat ben de vurayım amaçlı birşey bu.

sent via GSC

Üst Alt