Arda Turan, Fenerbahçe'nin Teklifine Sıcak Bakıyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan, Fenerbahçe'nin Teklifine Sıcak Bakıyor!

İnsallah gider. Bize gelmesin de nereye giderse gitsin hirbo. Tam takimini bulur iste Emre abisini de gotursun yaninda. Acun da gelir kadro tamamlanir.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Zurnaca 1 haber.

Arda'nın geri dönüşüne kendimizi hazırlasak iyi olur. devre arası muhtemelen gerçekleşir bu transfer.

Cenk de çok istiyor, ben tudorunda istediğini düşünüyorum. reddetti, şöyle böyle haberleri en az şu haber kadar uydurma. ihtiyarla olan kavgasından sonra medya doğal olarak böyle haberler uyduruyor.

Arda galatasarayda oyniyamaz bu tempoyu artik kaldiramaz adam barcelonada bile göbek yapmaya baslamis bize gelmis olsa iyice birakir kendini

Arda galatasarayda oyniyamaz bu tempoyu artik kaldiramaz adam barcelonada bile göbek yapmaya baslamis bize gelmis olsa iyice birakir kendini

arda zamanında ahmed çakarın dediği gibi üst seviye topçu fiziğine sahip değil. şimdi kiloda alınca gövdesi iyice büyümüş halde adım atmakta zorlanıyor. bu yaştan sonra hele bu kafayla fizik olarak kendini toplayıp futbola adapte olması çok zor. tudor adam eder diyenler varda onlara söylüyorum bunu.

Akıl var mantık var, arda gibi egosu yüksek bir adam onca laftan sonra gidip oynamaz şikecilerde. Gitsede çokda tınnnn ama yalan haber, belli.

Üst Alt