Arda Turan: "Galatasaray'a şu anda dönmeyeceğim" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan: "Galatasaray'a şu anda dönmeyeceğim"

Bu laflarından sonra Dursun ve taraftar grubu bir çalışma yapıp Arda'yı tüm taraftarlar istiyor algısı yaratıp iknada edebilir aslında. Transfer dönemi bitmeden Arda tehlikesi geçmiş sayılmaz.

Birde Barça da oynarım diyor ama Barça bunu silmiş çoktan mecburiyetten kadroda tutuyor kimse almadı diye.

Adam hala daha Bilal meşe konusunda kendini haklı görüyor.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu tipler asla hata yaptıklarını düşünmezler, sürekli mağdur edebiyatı yapması bundan.

Yanındakiler de buna ortam hazırlar ve tavırlarıyla sürekli destekleyip gaza getirirler. Bilal Meşe'ye saldırdığında dahi kendini haklı görmesi bu yüzden. Maalesef Arda'nın aktif futbolculuk yaşamında bu idraka ulaşabilmesi pek mümkün görünmüyor. Ona Acun "avane"si olmak yakışacak. Sık sık magazinel gündemde boy gösterebilecek. İlgi azaldığında sıradışı başka eylemler yapabilecek.

Farkettiyseniz hiç futbolcu yönünü konuşmadık. İşte Arda tam olarak burada kaybediyor.

O fotoğraf maçtan 2 saat önceyse eğer kimse bir laf edemez. Boş sahaya pür dikkat mi kesilecekler, goygoy yapacaklar tabii ki.

Arda'nın şuan bizim onu istemediğimizinin bilincinde olması güzel. Gelmeyecek olması da güzel. Onun dışındaki açıklamaları beni enterese etmiyor.

?❤️

Bu adam maçtan hemen önce kahve mi içiyor; enteresan. Halı sahada maç yapacağım gün ağzıma koymam. (Sahada yürüyen bir insan olmama rağmen)

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gerek yabancı sınırının gündeme gelmesi gerek asamoah transferinin yaTışı vr de arda turan mevzusu iyi başlayan ve beni mutlu eden 3 haftalık mükemmel performansa rağmen b.k gibi hissediyorum.

VIA_A1_1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Adama "vur abalıya" edasıyla saldırıyor herkes o kadar para alıyorsun bir basın ve imaj danışmanı tutsaydın kendine arda kardeş..bilal meşe yi dövdün de ne geçti eline, basın senden korktu da aleyhine haber yapmadımı?al işte maçtan 2 saat önce çekilen fotoğrafı maç oynanırken çekilmiş gibi haber yapıp insanların gözünde değerini düşürmedimi basın?arda taraftarın yarısı belkide yüzde 70 i istemiyor yaptığın bir sürü yanlıştan doğru.ama en az yüzde 25 i de yürekten istiyor emin ol..acunmuş rıdvanmış hepsi hikaye sen GSARAYın çocuğusun hatalarını konuşmaktan bıkanlar da biliyor ki kafanı futbola veren bir ardayla GSARAY tarihinin en kolay en ihtişamlı şampiyonlukları gelir..üç maç oyna resitalini yap seni şimdi istemeyenler bak nasıl alkışlıyor..barca da mandal olacağına yuvanda kral ol yani..

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son düzenleme:
kenan bey bilal meşe konusunda haksız mı arda?Neye dayanarak haksız?
Konunun kendisini göz aönüne alirsak, sebep oldugu iddia edilen yazinin hicbir yerinde iftira yok, hatta ve hatta Ardayi koruyup kollama var.
Bundan bagimsiz, hic bir sorun siddet ile cözülmez, hele ki örnek olmasi gereken insanlar bu konuda dikkat etmeli.

Konunun kendisini göz aönüne alirsak, sebep oldugu iddia edilen yazinin hicbir yerinde iftira yok, hatta ve hatta Ardayi koruyup kollama var.
Bundan bagimsiz, hic bir sorun siddet ile cözülmez, hele ki örnek olmasi gereken insanlar bu konuda dikkat etmeli.

prim muhabbetlerinden sonra arda üzerinden yazılan şu yazı sence doğrumu ki biz daha sonrasında olayın ne olduğunu çok iyi gördük arda çıktı açık açık anlattı fatih terim bu olaylarla ilgili bir kere bile konuşmadı.

hem yazısında şu cümleyi kullanacak Diyeceğimiz o ki Arda Turan'ın takım içindeki sıkıntıları, istekleri teknik direktöre taşımasından doğal ne olabilir ki?

hemde arkasından yazısına şöyle devam edecek.

Ahh şu paranın gözü kör olsun! En iyi dostluklara bile sünger çekebiliyormuş! Yalnız, o ay-yıldızlı formanın parayla-pulla değerinin ölçülemeyeceğini ne çabuk unuttunuz? O formayı giymek için bu ülkede milyonlarca gencin sırada beklediğini, hayal ettiğini biliyor musunuz? Ay-yıldızlı ekip öyle denildiği gibi yıldızların değil, ülkenin takımıdır, hepimizin gurudur, onurudur. Takım olmak da kolay değildir… Eğer, sorunları, krizleri hep birlikte aşabiliyorsanız, takımsınızdır. Oynayanlar, oynamayanlar başarı ve başarısızlıkta sarmaş-dolaş olabiliyorsa takımsınız. Ki bunu da göremedik açıkçası! O zaman ortaya çıkıp, "Biz iyi ekibiz, biz şöyleyiz, böyleyiz" yalanlarına sığınmayacaksınız!

Eyy ahde vefadan uzak olan bazı oyuncular… Sizlere, "Kol kırılır, yen içinde kalır" deyimini hatırlatsak, acaba yanıtınız nasıl olurdu?"

Yani biraz gerçekçi olmak lazım bunu yazan adam son derece zekice yazıyor ancak bütün yazıda ardanın para için huzursuzluk çıkardığı algısını empoze etmeye çalışıyor.

Ama olayın öyle olmadığını fatih terim denilen adamın oradaki emekçi antrenör sağlıkçı malzemeci masörlerin primlerine el koyduğunu biliyoruz ve o paraları kimlere verdiğinide biliyoruz.

Ardanın fiziksel eyleminden bahsetmiyorum o ayrı bir olaydır ancak olayı o fiziksel eylemden sıyırdığımız zaman gerçek gün gibi ortada.

prim muhabbetlerinden sonra arda üzerinden yazılan şu yazı sence doğrumu ki biz daha sonrasında olayın ne olduğunu çok iyi gördük arda çıktı açık açık anlattı fatih terim bu olaylarla ilgili bir kere bile konuşmadı.

hem yazısında şu cümleyi kullanacak Diyeceğimiz o ki Arda Turan'ın takım içindeki sıkıntıları, istekleri teknik direktöre taşımasından doğal ne olabilir ki?

hemde arkasından yazısına şöyle devam edecek.

Ahh şu paranın gözü kör olsun! En iyi dostluklara bile sünger çekebiliyormuş! Yalnız, o ay-yıldızlı formanın parayla-pulla değerinin ölçülemeyeceğini ne çabuk unuttunuz? O formayı giymek için bu ülkede milyonlarca gencin sırada beklediğini, hayal ettiğini biliyor musunuz? Ay-yıldızlı ekip öyle denildiği gibi yıldızların değil, ülkenin takımıdır, hepimizin gurudur, onurudur. Takım olmak da kolay değildir… Eğer, sorunları, krizleri hep birlikte aşabiliyorsanız, takımsınızdır. Oynayanlar, oynamayanlar başarı ve başarısızlıkta sarmaş-dolaş olabiliyorsa takımsınız. Ki bunu da göremedik açıkçası! O zaman ortaya çıkıp, "Biz iyi ekibiz, biz şöyleyiz, böyleyiz" yalanlarına sığınmayacaksınız!

Eyy ahde vefadan uzak olan bazı oyuncular… Sizlere, "Kol kırılır, yen içinde kalır" deyimini hatırlatsak, acaba yanıtınız nasıl olurdu?"

Yani biraz gerçekçi olmak lazım bunu yazan adam son derece zekice yazıyor ancak bütün yazıda ardanın para için huzursuzluk çıkardığı algısını empoze etmeye çalışıyor.

Ama olayın öyle olmadığını fatih terim denilen adamın oradaki emekçi antrenör sağlıkçı malzemeci masörlerin primlerine el koyduğunu biliyoruz ve o paraları kimlere verdiğinide biliyoruz.

Ardanın fiziksel eyleminden bahsetmiyorum o ayrı bir olaydır ancak olayı o fiziksel eylemden sıyırdığımız zaman gerçek gün gibi ortada.
Ben bu yazinin sadece bu bölümünü degil, tamamini okudum.
Bu yazida siddet gerektirecek hic bisey yok.
Tertemiz bir elestiri, bana sorarsan gecen sene Avrupa Sampiyonasinda bu utanmazlarin yedigi haltlari göz önüne alinca az bile.
Sirf maclarda sergiledikleri hal ve hareketleri, basta Arda olmak üzere, daha sert tepkileri gerektirirdi.
Cikan prim söylentilerini kimse kesin bir dille yalanlayamadi, hatta Fatih Terim bile oldugunu kabul etti ama detaya girmedi.
Adam özel hayatina sallasaydi anlardim ama burda tamamen Ay Yildizli formaya bu utanmazlar tarafindan verilmeyen deger üzerinden elestiri yapilmis.
Ayrica dedigim gibi, yazinin tamamina bakarsak Ardayi korudugu bölüm bile var yazida.
Ashampoo_Snap_2017.09.04_14h01m57s_001_.jpg

Son düzenleme:
Ben bu yazinin sadece bu bölümünü degil, tamamini okudum.
Bu yazida siddet gerektirecek hic bisey yok.
Tertemiz bir elestiri, bana sorarsan gecen sene Avrupa Sampiyonasinda bu utanmazlarin yedigi haltlari göz önüne alinca az bile.
Sirf maclarda sergiledikleri hal ve hareketleri, basta Arda olmak üzere, daha sert tepkileri gerektirirdi.
Cikan prim söylentilerini kimse kesin bir dille yalanlayamadi, hatta Fatih Terim bile oldugunu kabul etti ama detaya girmedi.
Adam özel hayatina sallasaydi anlardim ama burda tamamen Ay Yildizli formaya bu utanmazlar tarafindan verilmeyen deger üzerinden elestiri yapilmis.
Ayrica dedigim gibi, yazinin tamamina bakarsak Ardayi korudugu bölüm bile var yazida.
Ekli dosyayı görüntüle 17941

eee yazının o kısmından sonra adama paragöz diyorsun bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?Dediğim gibi akıllıca bir yazı.

Ardanın fiziksel olayını ayrı tutmak lazım o başlı başına hukuki bir olay ancak prim mevzusu adamın üstüne yıkıldı ve bunlar fatih terimi korumak adına yapıldı hadi diyelim başarızlık var fatih terimi neden kimse suçlamıyor rakipler ispanya hırvatistan çek cumhuriyeti gruptan çıkamayacağın zaten ortada hangi hayal kırıklığından bahsediyor?

Prim mevzusunda arda tamamen haklıdır ve fatih terimde haklılığını ortaya koyacak hiçbir açıklama yapmamıştır.Fiziksel olaya gelince tamamen ayrı bir konudur onu bu olaydan ayırmak gerekir ve bende o olayı haklı bulmuyorum zaten kendiside yanlış yaptığını ifade etti.

Üst Alt