Arda Turan Galatasaray’da İddiası | Video - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan Galatasaray’da İddiası | Video

Cevap: Arda Turan Galatasaray’da İddiası | Video

Bu spekülasyonlar bitmez.Medyaya gündem lazımdı.1 ay bu muhabbet gider böyle.Kaptan gelirse kimse önümüzde duramaz.

İBRAHİM SETEN ‏@ibrahimseten

SON DAKİKA: Arda'nin menajeri Ahmet Bulut, G.Saray adina A.Madrid ile gorusuyor.. Sonucu birazdan aciklayacagim..

SON DAKİKA-Ahmet Bulut: "A.Madrid'in sahibi Gil Marin, Arda'yi hicbir takima ve hicbir fiyata satmayacaklarini soyledi.."

G.Saray-Arda flortu burada bitmez.. Arda patronu Marine ve hocasi Simeone ile gorusup A.Madrid'den ayrilmak istedigini soyleyecek..

---------

Düne kadar iddiaları sürekli yalanlayan Ahmet Bulut'a bak hele...

SON DAKİKA: Arda'nin menajeri Ahmet Bulut, G.Saray adina A.Madrid ile gorusuyor.. Sonucu birazdan aciklayacagim..

SON DAKİKA-Ahmet Bulut: "A.Madrid'in sahibi Gil Marin, Arda'yi hicbir takima ve hicbir fiyata satmayacaklarini soyledi.."

G.Saray-Arda flortu burada bitmez.. Arda patronu Marine ve hocasi Simeone ile gorusup A.Madrid'den ayrilmak istedigini soyleyecek..

---------

Düne kadar iddiaları sürekli yalanlayan Ahmet Bulut'a bak hele...

ibrahim setene güven olmaz

@ibrahimseten'in haberleri forumda yasaklanmalı. Bir dediği bir dediğini tutmuyor.

Gil Marin, Çerezzo olayına da bakmayın, bunlardan biri geçen yıl Arda gitmeden önce radyospor'a bağlanmıştı. Canlı yayında "Arda hakkında en ufak girişimimiz olmadı, iddalar yalan Arda ile ilgilenmiyoruz." dedi adamlar. Bundan ötesi yoktur. İspanya'da ciddi ciddi ekonomik krizde, işsizlik oranı %25 adamlarda. Daha geçen kültür ve sanat organizasyonlarında vergi artışına gittiler, sanatçılar isyanda.

Ayrıca Atletico Madrid'den neden dönsün diyenleri anlamak güç. Atletico Madrid'in Şampiyonlar Ligi Şampiyonu olabilir mi? Zor! Real ve Barça varken kendi ülkesinde şampiyon olabilir mi? Zor! Galatasaray'a dönerse, İspanya'da kazandığının kaç katı kazanacak? 3-4 katı! Popülerlik olarak burada daha popüler, daha fazla seviliyor. Bunların üzerine birde evlilik olayı çıkarsa, bu çocuk neden gelmesin? Galatasaray tuttuğu takım, her ne kadar fenerli dostları akıl hocaları olsa da bu çocuk GALATASARAY'lı. GALATASARAY'ımız da da iyi bir kadro kurulmuş, Hamit ağabeyi, Burak ve Selçuk kankası-kardeşleri ile aynı takımda oynacak neden dönmeyi düşünmesin? Belki de tuttuğu takımla bir uefa kupası kaldırmak nasip olacak :)

Ardayı yerden yere vuracağımıza neden kucak açmıyoruz,kabul etmiyoruz anlamıyorum.adam türkiyeye dönmek istiyorsa tek adresi burasıdır,sonra fenere gitse karalar bağlar bu forum.Çok bencil ve düşüncesiz yorumlar oluyor,arda bir değerdir,avrupaya gitmiş ve bazı şeyleri görmüşdür.Bence melonun alınmamasının altında arda vardır,bence bu transfer oluyor gibi zira terim ardayı çok seviyor ve çok istiyor.Neden bu kadar tepki konuluyor?orta alanda zaten yaratıcı bir gücümüz yok,arda bu açığı daha doğrusu 10 numara mevkisini dolduracakdır.ortada hamit-selçuk,kanatlarda arda ve amrabat çok büyük iş yapar.biz hala ardayı yerden yere vuruyoruz,anlamıyorum...

ya kusura bakmayın biraz uzak kaldım bu konuya da biri beni aydınlatabilir mi? şimdi arda gülüyorum bu iddalara diyo ünal başkan öyle birşey yok diyo arda takımında sevilen ve beklentileri karşılayan bir performans ortaya koydu gayet de başarılı gidiyo.24 milyonluk sözleşmesi var..ani gidişinden dolayı sinirli bir fatih terim var.taraftar dönmesini istemiyor.en verimli olduğu bölgeye 8 milyon verip adam aldık.2 milyon için takımın en kritik bölgesindeki en kritik adama, meloya rest çektik.athletico başkanı önerilen paranın miktarı hiç önemli değil arda bizimle diyo...durum böyleyken hala neden günlerdir ısrarla arda gelecek deniyor? yani sağlam bir bilgi falan mı var benim bilmediğim? biri beni aydınlatabilir mi?

ya kusura bakmayın biraz uzak kaldım bu konuya da biri beni aydınlatabilir mi? şimdi arda gülüyorum bu iddalara diyo ünal başkan öyle birşey yok diyo arda takımında sevilen ve beklentileri karşılayan bir performans ortaya koydu gayet de başarılı gidiyo.24 milyonluk sözleşmesi var..ani gidişinden dolayı sinirli bir fatih terim var.taraftar dönmesini istemiyor.en verimli olduğu bölgeye 8 milyon verip adam aldık.2 milyon için takımın en kritik bölgesindeki en kritik adama, meloya rest çektik.athletico başkanı önerilen paranın miktarı hiç önemli değil arda bizimle diyo...durum böyleyken hala neden günlerdir ısrarla arda gelecek deniyor? yani sağlam bir bilgi falan mı var benim bilmediğim? biri beni aydınlatabilir mi?

Ardanın ağzından bir açıklama yok.

Arda dönmek istiyor o kesin.

Fatih Terim Ardaya hayır demez o kesin.

Atletico satmak istemese de iş Amrabat olayına dönebilir ancak tabii Ardaya gittiğinden fazla parayı ASLA vermezler. Arda Atleticoyu ikna ederse yarın kampa katılır bence. En başından beri gelinen süreç bu

Mehmet Okcun ‏@mokcun

@_hasanaksoy @nawar75 @melihsabanoglu FT in bir bildigi vardir, Melo arap sacina donmus, Arda kendisi gelmek istemis FT ister mi acaba?

4h melih sabanoglu ‏@melihsabanoglu

@mokcun @_hasanaksoy @nawar75 terim arda'yı istediğini yönetime bildirdi. sevgiler.

Çağrı Akkaya ‏@cagriakkaya

@melihsabanoglu hocam sormak istediğim soru şu; Arda gelmek istiyor mu?

4h melih sabanoglu ‏@melihsabanoglu

@cagriakkaya evet gelmek istiyor. sevgiler.

Üst Alt