Arda Turan: "Hak ettiğim saygıyı istiyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan: "Hak ettiğim saygıyı istiyorum"

Arda'yı neden sevmiyoruz? Cevabı bu söyleşisinde gizli. Şöyle diyor:

"Eğer ben vücuduma iyi bakmasaydım burada olabilir miydim!”

O vücudu biz Galatasaray'da gördük. Bu vücudu Galatasaray'dan gittikten sonra yaptı. Atletico Madrid'de uzun süre takımdan ayrı çalıştı; sırf kilolu diye. Barcelona'ya gidişi tesadüf değil, saygı duyuyorum kendisine ama kariyerini kusursuzca anlatmasın.

Zamaninda hakan şükür e verileni tayyip sana verebilir ama bu taraftar sizi unutmaz efsane olacakken balon oldunuz hırtlar

bir yanda memleketimizin hem cari açığını azaltacak hemde teknolojik anlamda ilerlemesini sağlayacak çalışmaları yapan mütevazi mühendisler

diğer yanda top tepip milyonlar kazanan ve saygı istiyorum diyen bir mal

biz getirdik bu hale

altı üstü futbolcu deyip geçemedik zamanında bunu ve bunun gibileri

Millet olarak saygı göstermekte fazla başarılı değiliz ne yazık ki ve bir başka millet yoktur ki futbolcunun futbolundan fazla karakteri ile meşgul olan.

Böyleyiz biz işte Arda, dışarıya futbolcu gönderemezken senin Atletico ve sonrasında Barcelona gibi bir dünya devine gitmen ile bile övünemiyoruz. :)

Saygı fln hak etmiyorsun, siyasi rantçılığın ve siyasi görüşün ile gayet hak ettiğinden fazla saygıyı bile görüyorsun.

Aman Galatasaray'ı ağzına alma, Galatasaray'da yerin ve işin yok.

1154642.png

Üst Alt