Arda Turan Milli Takımı Bıraktı! - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan Milli Takımı Bıraktı!

Arda'nın yaptıklarını savunmuyorum. Kınıyorum. Son derece yanlış hareket. Ama olaylar tek taraflı anlatılıyor.

Arda uçak daha kalkmadan önce Fatih Terim'e "Bilal Meşe ile bir gazeteciyi de göstererek hocam bunlarla aynı uçakta gitmeyelim. Bunlar bize o çalkantılı dönemde bizim aleyhimize haber yaptılar. Takımca onları istemiyoruz bu uçakta." demiş.

Terim de tamam demiş ama almış yine uçağa. Ondan sonra olaylar gelişmiş.

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
Vay yapraklara bak sen
Bu işin arkasında bi çok olay dönmüştür eminim sadece yine arda'yı günah keçisi ilan ettiler çünkü satılık yazarları çok fazla

TapaTalK

g.. lalesinin karın ağrısı belli olmuş!

[FONT=&quot]Milli Takım kadrosundan çıkarılan ve İstanbul'a dönen Arda, tatiline burada başladı.İstanbul Boğazı'ndan kısa bir görüntü paylaşan Arda, "Güneşe doğru" ifadelerini kullandı.

arda-turan-dan-yeni-paylasim-gunese-dogru-299295-1.jpg
[/FONT]

'Cahil cesareti' tabirinin tam karşılığıdır Arda' nın bu son halt işlemesi...''Aman Arda, MT sensiz olmaz, yapma etme n' olursun?!'' gibi bir tepki bekliyordu herhalde kamuoyundan. Rıdo dangalağı ve birkaç kıytırıktan başka destek çıkan olmadı çok şükür. Klinik bir vakıadır benim gözümde, Allah ıslah etsin!...

Üst Alt