Arda Turan Resmen Başakşehir'de! - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan Resmen Başakşehir'de!

Adebayor'un bile iş yaptığı takımda Arda iş yapmaz demek mantıklı değil. Arda'dan çok daha beter durumdaydı Adebayor. Tamam Arda da çok geriledi ama daha yaşı müsait birkaç ayda toparlarsa acayip katkı verebilir. Gerçi ben ne söylesem boş, daha ilk maçta ayağına ilk defa top geldiği anda Arda bitmiş demeye başlayacaksınız. 3 ay sonra döktürmeye başlarsa da keşke biz alsaydık diyenler çıkacak. Çok gördük bunları.

Lol diyicem alınmazsan Adebayor elit seviyeye çıkmış bir santrafor aynı şey değil, kapasite meselesi. Eto'da aynı şekilde. Arda'nın top class formu bile öyle ligi uçurur alır götürür bi halde olmadı zaten. Barca transferine ben hala inanmıyorum thy falan bişeyler döndü orada 41 milyonu Arda'ya bayılacak kadar mal bir takım olabileceğine ihtimal vermiyorum. Atletico'da sistemin bir dişlisiydi tamam ama zaten çoğu maçta erkenden oyundan alınıyordu kondisyon sorunu yüzünden. Katkı verir tabi de öyle pek bir cacık olacağını sanmam.

Adamlar!!
DTl4vyRX4AAC4_b.jpg

Lol diyicem alınmazsan Adebayor elit seviyeye çıkmış bir santrafor aynı şey değil, kapasite meselesi. Eto'da aynı şekilde. Arda'nın top class formu bile öyle ligi uçurur alır götürür bi halde olmadı zaten. Barca transferine ben hala inanmıyorum thy falan bişeyler döndü orada 41 milyonu Arda'ya bayılacak kadar mal bir takım olabileceğine ihtimal vermiyorum. Atletico'da sistemin bir dişlisiydi tamam ama zaten çoğu maçta erkenden oyundan alınıyordu kondisyon sorunu yüzünden. Katkı verir tabi de öyle pek bir cacık olacağını sanmam.

Adebayor da o seviyelerde fazla kalmadı aslında. Real Madrid'de hiç tutunamadı mesela. Eto başka bir seviye ama o adam gerçekten süper star.

Ben de uçar gider diyemiyorum, Arda'nın uçacak bir hali olmadı hiç ama Başakşehir gerçekten büyük şans onun için. Hep tersten baktık, Başakşehir Barça'dan adam aldı diye düşündük ama aslında burada daha şanslı taraf Arda belki de. Hiç tempo bile yapmasına gerek kalmadan 1 tane kilit pasla pozisyon yaratacağı bir takıma transfer oldu. Ben bu gözle bakıyorum en azından.

Bizde 5 sene oynadı 1 kere oldu. Üstelik TR Kupası falan bile yok. Hatta bu 5 senenin 4 tanesinde ilk 2'ye giremedik. Yani şampiyon falan yapamaz. Fiziken de bitti üstelik.

Boyle bir degerlendirme futbolun dogasina aykiri, yanlis bir degerlendirme. Bizde bir sampiyonluk yasayan Arda efendi At.Madridte 4 senede 1 uefa kupasi, bir sampiyonlar ligi finali, 1 la liga sampiyonlugu yasayan takimin temel 3-4 oyuncusundan biriydi. Tek basina hicbir oyuncu hicbir takimi sampiyon yapamaz. Basaksehir takim olarak bizden daha iyi bir takim. Eger Arda futbol oynamaya karar verirse sampiyonluklarinda buyuk bir katkisi olur.

Bu postumda burada dursun. Sene sonu alintilayacagim.

Boyle bir degerlendirme futbolun dogasina aykiri, yanlis bir degerlendirme. Bizde bir sampiyonluk yasayan Arda efendi At.Madridte 4 senede 1 uefa kupasi, bir sampiyonlar ligi finali, 1 la liga sampiyonlugu yasayan takimin temel 3-4 oyuncusundan biriydi. Tek basina hicbir oyuncu hicbir takimi sampiyon yapamaz. Basaksehir takim olarak bizden daha iyi bir takim. Eger Arda futbol oynamaya karar verirse sampiyonluklarinda buyuk bir katkisi olur.

Bu postumda burada dursun. Sene sonu alintilayacagim.

Soyadını Turgutlu olarak değiştirir misin?

Üst Alt