Arda Turan: "Yeni fizyoterapistim" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan: "Yeni fizyoterapistim"

Burada sorun olan veya haber olması gerektiren durum nedir? Yanındaki kadın bu tarz eylemleri kabul ediyorsa bu onun tercihi, bizi neden ilgilendiriyor kendisine layık gördüyse sorun yoktur.

DLe21PyUEAAsBxg.jpg

böyle bi tepki geleceğini bilmeyecek kadar salak olması imkansız. bu adam ilgi budalası,insanlar tepki gösterince de mağdura yatmaya bayılıyor
Başka marifeti yok el birliğiyle şut çekemeyen, koşamayan, sıfıra inip orta kesmeyen, gövdesi bacaklarından uzun oyuncu için lincoln'ü yediğinizde düşünecektiniz. Ben arda'nın en çok 66 olan halinden gıcık oluyordum seni hep böyle görmek umuduyla;

Maalesef ağlama zırlama videolarını kaldırtmış koca kafa adam hani ben çok seks yapmıyorum deyip mankenin kucağında ağladığı...

İlk defa mı görüyorsunuz anlamıyorum ki, benim eşimde bazen yıkar. Eşinin ayağını yıkamakta bir sorun görmüyorum. Bende eşimin saçlarını tararım. Türk toplumunda zengini de fakiri de eğer feminist falan değilse gayet ayak yıkar. Saç tarar.
Kardeşim sıkıntı yıkamakta değil, sıkıntı paylaşımda. Burada hanım efendiyi ve kadınları küçük düşürecek hareketlerde bulunmuş kısacası

Kardeşim sıkıntı yıkamakta değil, sıkıntı paylaşımda. Burada hanım efendiyi ve kadınları küçük düşürecek hareketlerde bulunmuş kısacası
Bence erkekleri küçük düşürmüş bu şekilde yapan erkekler soluğu savcılıkta alır :) Üstüne varsa boşanınca çocuklarını görme hakları elinden alınır ve ölene kadar 3 dakkalığına karısına ayağını yıkatanlar ömür boyu bu hizmetin bedelini nafaka olarak ödemek zorunda kalırlar :)

karşısındaki kadın müsvettesi kendini böyle küçük düşürmeye meyilliyse bize bir şey demek düşmez
Babası vergi borcundan intihar etmiş ama ölmemiş yurt dışı çıkış yasağı olan bir kız evlat hele ki tiki ise her şeyi yapar hem nasılsa bahanesi de hazır; kocişim değil mi saaaneee :) Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş...

şimdi burada suç bence ikisinde de değil sabrinada :)

Eş diye hayatına aldığın kimse, erkek bayan farketmez; gerekirse özellikle de sağlık ihtiyacı gerektiriyorsa bebek gibi altının bezini bile değiştirir . Olması gereken budur.
Ama bunu yaşayan hiç kimse gidipde mahalle kahvesinde yada kadınlar çay partisinde benim eşim böyle yaptı diye böbürlenip evinin içinde olanları açık etmez. Başka bir olması gereken de budur..

Ardanın bu yaptığını neyle açıklasak, hangi örf/âdet/Geleneğin, hangi bilimin/ilimin hangi kalıbına sığdırsak bilemedim şimdi... Terbiye sınırlarını zorlamamak için cevapsız bırakmak en iyisi sanırım.
Çünkü, ayıp desek belki yaptığından utanacak yada kendine toz konduramayıp sizede bişey söylemeye gelmiyo diyecek;
Afferim emmoğlu çok iyi yaptın; daha da devamını, hatta daha fazlasını da bekleriz demeye kalksak, nereye gideceği belli olmadığından utancımızdan yüzümüz tutmaz söylemeye...

Eğer yolu düşer de buraları okumaya gelirse, sadece bu kadar..
Eğer delikanlıyım diyorsan; evine girip kapını kapattığında iki dünyanın bağlantısınıda kesmiş olmalısın ....

Üst Alt