# Arda Turan - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim Beşiktaş'lı bir arkadaşım Burak Yılmaz geldi Beşiktaş'ı bıraktı. Benim tepkim bu kadar sert olmaz tabi ama yine de Arda gelirse maçları izleyeceğimi zannetmiyorum.

Arda turan gscyi satin almis belli oldu. Demek ki herkesin bir fiyatı varmis he
Gelsin iki maç kazandırsın o zaman görecem ben sizi. Adamın işi gücü yok buraya para mı aktaracak saçma sapan konuşmayın ya f hocamın da umrundaydı bu forumda konuşulanlar. Fayda göreceğini hissettiği anda aşacaktır. Arda Turan sevdiğim bir futbolcu. Şunları yazmam için para mı almış olmak lazım sakat zihniyetleriniz walla

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gelsin iki maç kazandırsın o zaman görecem ben sizi. Adamın işi gücü yok buraya para mı aktaracak saçma sapan konuşmayın ya f hocamın da umrundaydı bu forumda konuşulanlar. Fayda göreceğini hissettiği anda aşacaktır. Arda Turan sevdiğim bir futbolcu. Şunları yazmam için para mı almış olmak lazım sakat zihniyetleriniz walla

1. olarak gelip iki maç kazandıramaz. herhalde ardayı 2 senedir hiç izlemedin. fatih hocayı tanıdığım için gelmez diyorum zaten. para mevzusu elbette espri. ama gelmesin yani ardanın gelmesi için bana bir tane neden soyle ?

her zaman gs yi sevdi gs de onu. inş gelir
Aynen renkdash Arda icin yapilan olumsuz yorumlar sonrasi yuzumde beliren ifade tam olarak bu ;

cc84fa29d37449fba6faa1dc7abb57f1.jpg

1. olarak gelip iki maç kazandıramaz. herhalde ardayı 2 senedir hiç izlemedin. fatih hocayı tanıdığım için gelmez diyorum zaten. para mevzusu elbette espri. ama gelmesin yani ardanın gelmesi için bana bir tane neden soyle ?
Fhoca adam edecek. bu yaz çalışıp form tutacak kaptan arda

Yahu ne olacak sanıyorsunuz iki maç kazandırdığı zaman? Asıl bu gelip iki maç kazandırır ise yine kendini bir nane sanmaya başlayıp ego kasacak, bunu da düşünüyor musunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt