# Arda Turan - Sayfa 53 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
camış gibi olmuş

D-ApzV9WkAAEPWH.jpg
Bir futbolcu için 20 kilo kadar fazlası var bu 'eski' futbolcunun. Bugün imzayı atıp antrenmanlara başlasa ilk yarının sonlarına doğru belki ideal kilosuna yaklaşabilir. Çok azmedip yüklense orası burası patlar zaten...

Gelmesinin iyi olacağına dair yazılanların çoğunun trollüğüne olduğunun farkındayım. Bu saatten sonra cidden Arda' dan sportif katkı bekleyenin aklına şaşarım. Girilecek mali külfet ayrı, takım sinerjisinin bozulması ayrı dert. Maksat, 'Adam!' ın gönlü hoş olsun!. Olmasın, bana ne, bize ne yahu?!...

Aman abi pişmiş aşa su katmanın alemi yok. 3 tane yerliyi toplar takımın içinde ikilik çıkarır. Luyindama neden kaslı diye morali bozulup sosyal medyada kendini içkiye vurur.

Hadi futbolu falan gectim de senelerdir profesyonel spor yapan birinin fizigi nasıl böyle olur ya. Cok garip cidden. Ben bunun durumunda olsam utanirim.

Galatasaray'a gelmek için can attığını kendisi de çok iyi biliyor fakat şu fotoğrafa girmenin sakıncasını, bunun kendisini zor durumda bırakacağını yanındakilere anlatamayacak kadar acınası bir halde.

Uzak dursun, öte gitsin, bizle işi olmasın, mutlu olsun.

Neden bu kadar şaşırdınız yav? Gerçekten basında çıkan hocadan özür diledi haberlerinden yola çıkıp kendine çeki düzen verdiğini mi sandınız? Bir insan yedisinde ne ise yetmişinde de öyledir derler.

Yanındakiler gibi kötü insan olmasını geçtim kötü de profesyonel. Burak her dakika gym'den fotoğraf paylaşıyor, Emre 39 yaşında ligdeki orta sahaların %80'inden fit, Volkan danası da ısrar edilse hala şu ligin en iyi 5 kalecisinden biri olur. Bizimki tosuna dönmüş iyice. Yaptığı işe bu kadar saygısı olmayan insanın hala yılda 4 milyon para kazanması da bu ülke futbolunun ayıbıdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt