# Arda Turan - Sayfa 68 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şöyle bir gerçek var. Arda ile aramız kötü olmasaydı da Arda bu yaşta gelseydi. Biraz fizik doldursaydık ve Arda oynamak isteseydi bu yaşta bile ligin asist kralı olurdu :)

Ya da;

Arda ben kralım diyerek egosu ile kendini gerçekten sevenlere sırtını dönmeseydi. Geldiği noktayı yeterli görüp çalışmayı bırakmayıp, düzgün yaşayabilseydi. Özel hayatında suça meyilli biri olmasına neden olan kibrinden uzak dursaydı. Saha içine konsantre olarak yaptığı işe saygı gösterip, kendini magazin bültenlerine meze etmeseydi.

Ya da;

Arda ben kralım diyerek egosu ile kendini gerçekten sevenlere sırtını dönmeseydi. Geldiği noktayı yeterli görüp çalışmayı bırakmayıp, düzgün yaşayabilseydi. Özel hayatında suça meyilli biri olmasına neden olan kibrinden uzak dursaydı. Saha içine konsantre olarak yaptığı işe saygı gösterip, kendini magazin bültenlerine meze etmeseydi.

Aynen öyle. Yani sağlıklı bir Arda bence 36 yaşında bile iş yapar çünkü Arda oyunu zekasıyla oynayan futbolculardan biri. Ben gelmesini istemiyorum yani o iş geçti bence saygısızlık etmeyecekti ama ola ki alırlarsa, oynamak isterse iş yapar. En azından Belhanda kekosu kadar kötü olmaz.

Hoca safça egosuna yenilip gerçekleri goremiyo .elimi öpecek tabiki ben ben koskoca fatih terimim diyo ve kabul ediyo ama bilmiyor ki takıma girerse ilk altını oyacagi kişi kendisi olur bu net..
Yaptıgi bir sürü şey bizden uzak durması için yeterli sebepken futbolculuk olarak da başakcityde 10 dakikadan fazla süre alamayan kosamayan dönemeyen hantal ağır rezil bı halde

hayat.... neden olmasın??

arda%2Bturan.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt