# Arda Turan - Sayfa 82 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Saka maka bu herifi ne yapacaz yaw

2175322_1200x627.jpg

ardayı alma nedenimizi anlayamayan arkadaşlara açıklıyorum....
bizde biliyoruz arda turan bize şuan sportif olarak hiç bir şey veremez. sadece iyi bir kamp dönemi geçirirse belki seneye 1 sene o 66 arda gibi oynar bırakır futbolu. ama peki niye yazın değil şimdi aldık?
arkadaşlar her takımda pis işler yapacak bir futbolcuya ihtiyaç vardır. fenerde bu emre, beşiktaş'da caner :) anladınız değil mi. ;)

o-kadar-takim-arasindan-gidip-besiktas-i-tutmak_691179.jpg

Fatih terimin yapamadıklarını, ceza alrıım diye yapamadığı şeyleri arda yapacak, hasan yapacak.
vura vura şampiyon olacağız.

ardayı alma nedenimizi anlayamayan arkadaşlara açıklıyorum....
bizde biliyoruz arda turan bize şuan sportif olarak hiç bir şey veremez. sadece iyi bir kamp dönemi geçirirse belki seneye 1 sene o 66 arda gibi oynar bırakır futbolu. ama peki niye yazın değil şimdi aldık?
arkadaşlar her takımda pis işler yapacak bir futbolcuya ihtiyaç vardır. fenerde bu emre, beşiktaş'da caner :) anladınız değil mi. ;)

o-kadar-takim-arasindan-gidip-besiktas-i-tutmak_691179.jpg

Fatih terimin yapamadıklarını, ceza alrıım diye yapamadığı şeyleri arda yapacak, hasan yapacak.
vura vura şampiyon olacağız.
mide bulandırıcı

'Nostalji insanı can evinden vurur.' 66 Arda geri gelmeyecek dostlar, kendinizi ve insanları boşa kandırmayı bırakın. 66 Arda gençti, çevikti, çok yetenekli, hırslı ve masumdu. Arda büyüdükçe masumiyet diye bir şey de kalmadı. 3 senedir doğru dürüst futbol oynamayan birinden söz ediyoruz.

Yonetimden ilk konu paylaşımında yazan giriş tarihi bilgisini 2020 olarak revize etmesini istiyorum.

Lakin bu transfer bize bu sene iyi girecek gibi duruyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt