# Arda Turan - Sayfa 97 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başakşehir dehlerken gelseydi Soso'dan, Belhanda'dan filan fazla katkısı olurdu takıma. En azından saha içinde-dışında kavga eder takımı ateşlerdi. Şu dünkü verilen-verilmeyen aptalca penaltılara isyan eden bir adamımız olurdu sahada. Bizim takımda iyi oyuncudan ziyade ciddi Galatasaraylı eksiğimiz var. Beşiktaşlı denilen Adem dışında da onu istikrarlı şekilde verebilen ikinci oyuncu yok, Adem'in de cürmü belli. Yazın götü küçültüp seneye kesinlikle takıma kazandırılmalı. Hem Galatasaraylı, hem de her şeye rağmen alabileceğimiz en kaliteli yerli olduğu için.

futbolcu olarak asla gelmesin ama eb'nin yavaş yavaş ayarttığı oyuncuları göreceğiz. Abdürrahim öpmesiyle,kokmasıyla etkilenmez kimse. Özel bir figür lazım. Arda Turan benim aklıma ilk gelen isim.

Gitsin 6 ay veya 1 sene hocanın talimatıyla yurtdışında bu konuda görsün, sonra gelsin göreve başlasın. Futbol olarak bir şey veremez asla ama bu konu çok önemli.

Genel olarak pek istemiyordum ama, gelsin. Belki iyi çalışıp formunu yakalarsa, saha içinde iyi bir lider yakalayabiliriz. Psikolojik olarak da önemli, denenebilir. Açıkçası medyada bizimle ismi geçen futbolculara bakınca da böyle bir kanıya vardım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt