# Arda Turan - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Arda Turan

Cevap: # Arda Turan

Arda GALATASARAY ın çocuğudur affedilmeyecek birşey yapmamıştır

Melo o kadar olaydan sonra hala bu kadar sevilirken

Kendi çocuğumuz olan Arda ya bu kadar tepki çok fazla hatta abartılı.

Arda'nın kırdığı ilk isim Fatih Terim'dir,net.Tüm planlarını bozmuştu çünkü.Ama fatih hocam affetti demek kendisini,hala istiyor arda'yı.

Fatih Terim ,en çok kırılması gereken kişiyken arda'yı affetmişse biz niye uzatıyoruz şimdi ?

Hele ki biz de arda'yı çok fazla kırdık.Biraz empati kurun...

Kız arkadaşınıza,annenize küfür edilse,afedersiniz ama yatak odanıza kadar girilse,kendi taraftarın sana saçma sapan besteler yapsa,sakatsın diye küfür etse,kötü sezonun faturasını tek sana kesse ,siz durabilir miydiniz Türkiye'de , leş kargalarının içinde 1 dk ?

Arda'nın da hataları oldu,olmadı değil.Ama yeter.Arda, emre denen adama yapılan muameleyi haketmiyor!

Arda, Galatasaray'ın çocuğudur.Uzatmayın,abartmayın artık.Basının da gazına gelmeyin.

Ha ben arda'nın yerinde olsam , asla dönmezdim.Taraftar ona karşı saygılı,sevgisi var.

İspanya'nın en büyük takımlarından birindesin,10 numarıyı sırtına geçirmişsin.

Burada Erman toroğlu,Ahmet çakar ve ona fenerbahçeli muamelesi yapanların -herkesi kapsamıyorum- içinde ne işi var?

Bir de UA tayfası çıkmış Arda gelirse, özür dileyecek önce lölölö diyor.

Yahu sen o kaptanına küfür eden dengesizlere bak bir.İlk önce siz özür dileyin Arda'dan...Sonra özürünü kabul edersiniz!

Riera + 2.5 milyon euro.Aysal'ın teklifi buymuş.Alacaklı olduğumuz 7.5 milyonu da almayacakmışız.Görüşmeler tıkanmış güya.Pek inandırıcı gelmedi.

Bir de UA tayfası çıkmış Arda gelirse, özür dileyecek önce lölölö diyor.

Yahu sen o kaptanına küfür eden dengesizlere bak bir.İlk önce siz özür dileyin Arda'dan...Sonra özürünü kabul edersiniz!

Ultraslan utanmadan bir de özür mü bekliyor. Gerçekten kafayı yemiş bunlar. Gördüğüm en pişkin Fenerbahçeliden bile daha arsızlar.

Ultraslan açıklasın. Daha geçenlerde yaşanan kombine rezaletini. İnsanlara ne paralarını ne de kombinelerini neden vermediklerini...

Sami Yen'de Galatasaray topçusunu ıslıklayıp kaptanını yuhalamalarını. Dahası hiç bir Türk geleneğiyle bağdaşmayan, ahlaksızlığın dik alası olan bir hareketle Arda'nın sevgilisini pis şekilde olaya alet etmelerini... Böyle şeyler için bu ülkede cinayetin helal olsun denerek karşılandığını bilmiyorlar galiba.

Ultraslan açıklasın tüm Türkiye Seyrantepe'nin açılışında şanlı Galatasaray Taraftarı'nı alkışlarken kendilerinin neden merhum başkanı aşağlayan Toki başkanını, Galatasaray'a küfreden Tayyip yardakçılarını ve stadı sanki hediyeymiş gibi veren Tayyip Erdoğan'ı alkışladıklarını.

Açıklasınlar onca sene Galatasaray aleyhine hiç bir ses çıkamazken. şanlı Sami Yen'de nasıl hemde kendileri tarafından Galatasaray'ın ıslıklandığını ve Sami Yen'in nasıl onca emeğinden sonra gözü yaşlı ve utanç içinde uğurlandığını.

Bi zahmet aralarından çıkacak bir kaç istisna dışında çoğu it köpek sürüsü olan, ahlaksız, rantçı Ultraslan gidip Fenerbahçe Stadında Fenerbahçe'yi desteklemek için yapsın o kereografilerini. Bizim Galatasaray asbaşkanını tehdit eden bildiriler yayınlayan böyle kalleşlere ihtiyacımız yok.

Dönüp dönüp aynı şeyler yazıyorsunuz Fatih Bey anladık:q

Bu kadar sert konuşmanıza anlam veremiyorum.Peki o statta yuhalanma olayı neydi açılışta?

Arda'ya hakareti sadece UltrAslan mı yaptı bugüne kadar?Adamları yerin dibine sokmak için bahane arıyorsunuz vesselam.

Dönüp dönüp aynı şeyler yazıyorsunuz Fatih Bey anladık:q

Bu kadar sert konuşmanıza anlam veremiyorum.Peki o statta yuhalanma olayı neydi açılışta?

Arda'ya hakareti sadece UltrAslan mı yaptı bugüne kadar?Adamları yerin dibine sokmak için bahane arıyorsunuz vesselam.

Aynı şeyi yazarım. Çünkü Ultraslan bu camianın içindeki haindir. Her fırsatta söylemekten çekinmem bunları.

İnsanlar birilerine kızabilirler. Anlık tepkiler de verebilirler. Ama bunu planlı, organize şekilde icra etmek çok başka bir şey. Madem sen taraftarı grubusun, taraftarı temsil ediyosun, sorumluluk sahibi olacaksın, takıma zor zamanında destek çıkacaksın, nerdeydi acaba Ultraslan denen rantçılar Arda yalanlarla medya tarafından linç edilirken, nerdeydi kimi hakem bozuntuları Arda ve sevgilisi hakkında ahlaksız ahlaksız açıklamalar yaparken? Elalemin taraftar grubu futbolcusunun sevgilisini namusu kabul edip laf söyletmezken Ultraslan laf atanların en başındaydı. Savunulacak hiç bir tarafı yok. Hırsızlık yaptılar Galatasaray taraftarından çaldılar, ahlaksızlık yaptılar Galatasaray kaptanının sevgilisine organize şekilde kötü tezahurat ettiler, vefasızlık yapıp Sami Yen'i gözü yaşlı uğurladılar, kalleşlik yapıp merhum başkanı aşağlayıp Galatasaray'a hakaret edenleri alkışladılar, zorbalık yapıp ikinci başkanımızı bildirilerle tehdit ettiler, neden bunu söylemeyecekmişim? Ve bu arada sert falan yazmıyorum, söylediklerimin hepsi doğru ve en yumuşak şekilde ancak böyle ifade edilir bu hainlikler...

Ardayı Gercekten İstemişiz

CNBC-E'de yayınlanan Piyasa Ekranı isimli programa konuk olan Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, gündemdeki bir çok soruya ilişkin çarpıcı açıklamalar yaptı.

Fatih Terim CEO'luğa getirileceğine ilişkin gelen sorulara yanıt veren Aysal; "Fatih Terim'in çok deneyimli ve çok başarılı bir hoca. Ancak bizde CEO kelimesi bir tane var. Bütün birimlerin başında Lütfi Arıboğan var. Onun altında 6 tane direktörümüz var. Bunun futbol kolunun direktörü de Fatih Terim hocamız. Altyapılar dahil bütün futbolun patronu Fatih Terim'dir" şeklinde konuştu.

Atletico Madrid Başkanı ile İstanbul'daki görüşmesine açıklık getiren Aysal, Arda için nabız yokladığını ifade ederken; "Atletico Madrid'e ödemelerde zorluk çekiyorsanız biz Arda'yı geri alırız aynı değerden dedim ancak kabul etmedi. Böyle bir denemede bulundum." şeklinde konuştu.

arda inanilmaz gelistirmis futbolunu. süper futbolcu olmus. 25 yasinda henüz. seneye onu liverpool'da görmek istiyorum. :p

cidden, chelsea, manchester united'e transfer olma ihtimali var arda'nin.

emre colak böyle devam ederse, max 2 seneye atletico'da. :) referans hazir.

Üst Alt