Arda Turan'dan taraftara veryansın - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan'dan taraftara veryansın

Cevap: Arda Turan'dan taraftara veryansın

ulan taraftarda ne sabır bıraktınız ne psikoloji..106 yıllık kulübümüzün hem en iyi hem de en kötü dönemini gördük ve yaşadık,şu verilen tepkiler devede kulak kalır..

Haber yalan değil.

Dün Maratonda Bahri Havadır söyledi. Arda'yı aramış. Konuşmuş. Arda'da yazılanların aynısını söylemiş..

eğer haber gerçekse arda dan 2 kat daha nefret ettim.arda eğer takım arkadaşlarıyla beraber otursa.takımı bir arada tutmaya calışsa.kişisel eglenceleriyle deilde galatasarayı toparlamak için harcadığı çabayla,kaptanlığıyla gündeme gelseydi,tribünde milan baros haryy kewell yerine büyük kaptan arda turan diye bağırılırdı.

kewell sakatlanıyor evet ama adam öyle.kaç yaşına gelmiş artık.ama kewellda barosta sanki doguştan galatasaraylıymış gibi mucadele ediyorlar.cunku onlar profesyonel.bizim türk futbolcularımız gibi değiller.bizim topcularımız mızmız nankör takımına ilk fırsatta ihanet edebilcek insanlar.profesyonellik desen yok.

para harcıcaklar tabi.günde 100 milyarda harcayabilir bizi bağlamaz o.fakat olay ne zamanki sahadaki performansına gelir o zaman gayette yerine dibine sokma hakkımız var.arda da bu yuzden eleştiriliyor.cunku özel hayatı futbolnunu önünüe geçti son 2 senede.

yabancı futbolcular gelip geçici.1 sene 2 sene 3 sene oynayıp gidiyorlar.arda turan bu takımın kaptanı ve 15 sene gitmediği sürece yeri garanti.bu yuzden de galatasaray taraftarı ve takımı içni fedakarlk yapması gerekiyor böyle kötü günlerde

demek bahri gibi kolpaci'ya inanda varmis, vay be.

Adam dün canlı yayında söyledi. Canlı yayına girmeden önce Arda'yı aradım, "sakat değil o yüzden oynamıyorum" harberleri falan doğru değilmiş. Hepsini söyledi. Adam niye yalan söylesin. Bütün gün PC başından ahkam kesmekle olmuyor bu işler. Bülent Korkmaz, Mustafa Denizli, Şansal Büyüka gibi isimler vardı. Milletin gözünün içine bakarak yalan mı söyleyecek? Ne adamlarsınız siz ya..

Doğru söylemiş Arda, helal olsun. O taraftar dün Hagi'yi bile istifaya çağırdı.

Doğru söylemiş Arda, helal olsun. O taraftar dün Hagi'yi bile istifaya çağırdı.

Ne yapacaktı ki? Samimiyetsiz bir şekilde, I love you Hagi mi diyecekti? Hagi, Rijkaard'dan bile daha başarısız oldu, ama Rijkaard'a sallandığı kadar hiç sallanmadı, ne hikmetse.

vay arkadaş bizdeki futbolcular neden hemen şımarırlar , bence alt yapıya psikolojide öğretmek gerekir , bu durumlara yönelik

Ne yapacaktı ki? Samimiyetsiz bir şekilde, I love you Hagi mi diyecekti? Hagi, Rijkaard'dan bile daha başarısız oldu, ama Rijkaard'a sallandığı kadar hiç sallanmadı, ne hikmetse.

Rijkaard yüzünden bu durumdayız zaten. Tazminatını kuruşu kuruşuna almıştır herhalde. Hagi sıradan bir adam değil. Futbolculuk döneminde yaptıkları nedeniyle, (bazı liseliler hatırlamaz) başarısız bile olsa saygıyı hakediyor. En azından sezon sonuna kadar. Hagi'nin şu an gitmesi hiçbirşeyi değiştirmez.

ne bekliyorlar ki bizden , maçlara gidiyorum ultraslanı izlemeye artık yada arkadaşlar buluşmaya :)

Ardacım, sen şu takımda konuşacak son adamsın inan bana. Hatta Mustafa Sarp konuşsun ona bile eyvallah, en azından yeteneği ölçüsünde yapabileceğini yapmaya çalışıyor, ama fazla ama az..Ya sen ne yaptın bugüne kadar bu forma için? İlk önce o pazubantı layıkıyla taşımak için G.Saray' ın büyüklüğünü idrak edebiliyor olman lazım. Ama sende haklısın; haketmeden elde ettiğin şeyin değerini nerden bileceksin...Unutma ki bu taraftar hala Metin Oktay' ı yaşıyor güzel kardeşim; biz kaptanın adını değil, ruhunu severiz...

Rijkaard yüzünden bu durumdayız zaten. Tazminatını kuruşu kuruşuna almıştır herhalde. Hagi sıradan bir adam değil. Futbolculuk döneminde yaptıkları nedeniyle, (bazı liseliler hatırlamaz) başarısız bile olsa saygıyı hakediyor. En azından sezon sonuna kadar. Hagi'nin şu an gitmesi hiçbirşeyi değiştirmez.

:D

Az bile söylemiş.

Hala Sinem Kobal'a laf ediyorsa ordaki insanlar, ben onlara Galatasaray taraftarı demem ahlaksız topluluğu derim.

Arda önümüzdeki sezon çıkıp iyi oynayacak, yine baş yalakaları bu karaktersizler olacak.

Üst Alt