Arda Turan’ı Neden İstemiyoruz? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan’ı Neden İstemiyoruz?

Basaka gelirken bile bitik olmaya yakindi. Simdi tamam bitmis adam. O zaman istemiyordum ve simdi hele hic istemiyorum.

Galatasarayli oldugu icin taraftarimiz Galatasarayli futbolculardan ve Galatasarayli tdlrrden nefret eder Ornek Fatih hoca ve Arda Turan

3 senedir top oynamamış diyenler Arda’nın parkta spor yaptığını görmezden geliyor. Adam daha ne yapsın!
Üzerinde mutabakat olan konularda neden farklı görüş varmış gibi algı yaratıyorsun tmk? Başta benle sen olmak üzere buradaki hemen herkes ardaya düşman aynı durum tüm galatasaray camiası için de geçerli. Arda normalde kulübün önünden geçemezdi çok kesin bir bilgi bu ki ben çok iddia ettim geçmişte gelmeyecek diye ve de gelmedi çok şükür tüm iddialara ve haberlere rağmen.

Lakin yönetime muhalefet olsun diye sırf yönetim istemediğinden muhalifler ardayı şu an takıma yamayabilir... Bunun önüne geçebilecek durumda da değil taraftar maalesef. Belki muhalif önderleri taciz edip arda'yı da rencide edersek o zaman bir sonuç alınabilir.

Arda'nın haysiyetiyle oynamadıktan sonra burada fikir teatisinde bulunmanın pek bir manası yok zannımca ama sürekli mention atıp, başka başlıklarda da soru tevdi edip bir de sürekli başlığı uplayınca belirtmek istedim hemşo... Bu arada kurban bayramın da mübarek olsun ;)

Üzerinde mutabakat olan konularda neden farklı görüş varmış gibi algı yaratıyorsun tmk? Başta benle sen olmak üzere buradaki hemen herkes ardaya düşman aynı durum tüm galatasaray camiası için de geçerli. Arda normalde kulübün önünden geçemezdi çok kesin bir bilgi bu ki ben çok iddia ettim geçmişte gelmeyecek diye ve de gelmedi çok şükür tüm iddialara ve haberlere rağmen.

Lakin yönetime muhalefet olsun diye sırf yönetim istemediğinden muhalifler ardayı şu an takıma yamayabilir... Bunun önüne geçebilecek durumda da değil taraftar maalesef. Belki muhalif önderleri taciz edip arda'yı da rencide edersek o zaman bir sonuç alınabilir.

Arda'nın haysiyetiyle oynamadıktan sonra burada fikir teatisinde bulunmanın pek bir manası yok zannımca ama sürekli mention atıp, başka başlıklarda da soru tevdi edip bir de sürekli başlığı uplayınca belirtmek istedim hemşo... Bu arada kurban bayramın da mübarek olsun ;)
ne demek oluyo abi ardanin haysiyetiyle oynamak falan

Arda tıpkı Ozan gibi çok sevdiğimiz biriydi , Atletico'da belki Atletico taraftarından çok destekledik. Taki hayat Ardayı denemeye karar verene kadar. Arda Barcelonaya gitti , bizim evladımız, kardeşimiz artık dünya takımında oynuyordu , galatasarayı galatasaraylıları dünyaya tanıtacaktı. Ancak Arda bu kadar şöhrete dayanamadı kendisini vazgeçilmez sandı , antremanlar boşladı , türkiyeden arkadaşlarını ispanyaya getirip geyik yapmaya başladı, instagramdan ona buna yürüdü , takım arkadaşları bile arda telefondan kafasını kaldırmıyor diyordu . Galatasarayı , galatasaraylıları temsil etmiyordu artık , efendi duruşunu kaybetmişti, oysa Galatasaray azmin , mücadelenin takımıydı. Tüm bunlar yetmiyormuş gibi nerede galatasarayın kötü olmasını isteyen biri varsa onlarla samimi oluyordu , Emre/Acun vb. Galatasaraylı efendi arda gitmiş yerine ortam çocuğu biri ortaya çıkmıştı. Üzerine milli takımda prim olayıda tuz biber olmuştu . Olay Galatasaray boyutunu aşmış , ülkeyi ilgilendirir hale gelmişti. En büyük organizasyonda bir prim muhabbeti dönüyordu , futbolcular milli forma için değil para için maç yapmak istiyordu adeta. Bu grubun sesinin de arda olduğu söyleniyordu. Nerdeydi Ali samiyenin patlak kramponlarla yükselttiği takımın oyuncusu? Gazetecilere saldırıyordu . Ben artık bu noktadan sonra Ardayı bıraktım . Eğer bir gün bu takıma dönerse gidene kadar maça gitmeyeceğime kendime söz vermiştim. Sözümün arkasındayım , bize efendi sporcular lazım. Tamda ulu önderin dediği gibi zeki , çevik ve ahlaklı. Bu tanıma uymayan kim gelirde gelsin ben yokum.
Bende ardayı istemiyorum ama şuanki takımda 1 tane karakterli adamda yok üstad

Silahla hastane basan adam Galatasaray’a gelecek inanılır gibi değil.
Hayır o da değil her ne kadar bastığı adam da ahlaksız olsa da evli bir kadına sarkıp bir de kocasına silah sıkması dünya üzerinde eşine az rastlanan bir olay ki buna gelene kadar neler var...

Yükselenim bejekeler; yaşlı başlı adamı 3-4 kişiyle boğazlamalar; antrenmana çıkmamalar; kampta eskorta gitmeler; kumar oynamalar; içki içmeler; sabaha kadar uyumamalar; menajerlerle transfer pazarlıkları yapmalar; hocasına hakaret etmeler; maçtan çıkarken sırıtmalar; Galatasaray'ın maddi durumuyla alay etmeler; takım üstüne kurulurken son dakkada ispanya'ya kaçmalar; hayatında tek bir kitap okumamışken siyaset felsefesi yapmalar; alnı secde görmemişken gece gündüz dinden bahsetmeler; arkadaşının sevgilisini ayartmalar; önüne gelen her türk kızına çünkü yabancı dil bilmiyor, yazmalar, yürümeler... Ne ararsan var...

Bir de morruk olmuş; gövdesi ayaklarından uzun ve kafası koca olduğu için zaten koşamıyordu; şut özürlü, hantal, yeniçeri, işbirlikçi ve hain... Ben onun yerinde olsam kendimi hadım eder insanlığa katkı sunardım...

Hayır o da değil her ne kadar bastığı adam da ahlaksız olsa da evli bir kadına sarkıp bir de kocasına silah sıkması dünya üzerinde eşine az rastlanan bir olay ki buna gelene kadar neler var...

Yükselenim bejekeler; yaşlı başlı adamı 3-4 kişiyle boğazlamalar; antrenmana çıkmamalar; kampta eskorta gitmeler; kumar oynamalar; içki içmeler; sabaha kadar uyumamalar; menajerlerle transfer pazarlıkları yapmalar; hocasına hakaret etmeler; maçtan çıkarken sırıtmalar; Galatasaray'ın maddi durumuyla alay etmeler; takım üstüne kurulurken son dakkada ispanya'ya kaçmalar; hayatında tek bir kitap okumamışken siyaset felsefesi yapmalar; alnı secde görmemişken gece gündüz dinden bahsetmeler; arkadaşının sevgilisini ayartmalar; önüne gelen her türk kızına çünkü yabancı dil bilmiyor, yazmalar, yürümeler... Ne ararsan var...

Bir de morruk olmuş; gövdesi ayaklarından uzun ve kafası koca olduğu için zaten koşamıyordu; şut özürlü, hantal, yeniçeri, işbirlikçi ve hain... Ben onun yerinde olsam kendimi hadım eder insanlığa katkı sunardım...
üstad onu bunu boşver anın goruntusu konusunu senın ıcın actım foto gelmıyor

Üst Alt