Arda Turan'ın Ebru Şallı'ya Yolladığı Mesajlar Ortaya Çıktı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan'ın Ebru Şallı'ya Yolladığı Mesajlar Ortaya Çıktı!

Ebru Salli tt olmus

FT liked this

3f8488be78e690bc6f87ed92f7d26085.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu Arda'da beyin yok. İspanyolcan öyle veya böyle var, Barça'da oynuyorsun,Yaşın 30,Parayı söylemeye gerek yok ama hala Bayrampaşalı kafası.

Git bulsana oradan bir model. 40 yaşında posası çıkmış kadına yürümek nedir?

Konusma normal olurda problem adamin sevgilisi mi nisanlisi mi ne var. Iste o zaman normalden cikiyor olay

Bi bana mı normal geldi la muhabbet?

Yav aslında her muhabbet normaldir sonuçta zorlama yok bir şey yok kimseyi de ilgilendirmez özel hayat çünkü... Buradaki esas problem bu hesabın neden hacklendiği ve hacklendiyse neden mesajların ifşa edildiği, bildiğin suç bu... Hayır bir de anlamadığım bu elemanlar tv tv geziyor ortalıkta çözemedim ben bu işi.

Yav aslında her muhabbet normaldir sonuçta zorlama yok bir şey yok kimseyi de ilgilendirmez özel hayat çünkü... Buradaki esas problem bu hesabın neden hacklendiği ve hacklendiyse neden mesajların ifşa edildiği, bildiğin suç bu... Hayır bir de anlamadığım bu elemanlar tv tv geziyor ortalıkta çözemedim ben bu işi.

Ruslarla barış olunca ifşa edilecek maillist bulamayınca aşk meşk dünyasına daldılar demek :asd22:

İşte mevcut düzenin rezillikleri. Mesajları görünce nedense aklıma Tanju Çolak & Hülya Avşar çifti geldi.

Ne Ebru Salli'si beyler bunun neresi at?

Durumlar vahim herhalde. Renktasimizin dedigi gibi Barca'da oynuyorsun caksana Ispanyol modeli

Üst Alt