arda turan'ın ıslıklanması - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

arda turan'ın ıslıklanması

Haklıydı diyenlerin Ramazanda içki içenlere saldırı düzenleyenler ile aynı kafada. Iki olayda faklı düşünseler bile. Olayın temelinde cahillik var.

Gereksizdi, Arda berbattı ama gereksizdi.

Ersin Düzen'in demagojisini dinlemek zorunda bırakıldığımız için ekstra gereksizdi.

Madrid taraftarı haftalarca Bale'yi ıslıkladı bu sezon. Keza geçtiğimiz ve bu sezon Ronaldo bile ıslıklandı kaç defa. Zidane geçmişten örnek verip, ''ben de ıslıklandım, gayet normal'' dedi. Lan bu takım Şampiyonlar Ligi'ni kazandı be, taraftarı bu kadar tahammülsüz. Bizim insanımız gene iyi dayanmış baksanıza. Seyirci ıslığı niye bu kadar abartılır anlamam vallaha. Arda saha içine odaklanmak yerine eleştirilere saha dışında, ukala tavırlarıyla cevap vermeye kalkıştı. Bunun yerine topuna baksa hiçbiri olmazdı. Sen bu takımın kaptanısın ve yıldızısın. Bazı şeylere göğüs germen gerekiyor.

Gereksizdi, Arda berbattı ama gereksizdi.

Ersin Düzen'in demagojisini dinlemek zorunda bırakıldığımız için ekstra gereksizdi.

İyi oynarken alkışlamak gereksiz mi ? eleştiriye açık olacaksın alkışlanmaya seviniyorsa ıslıklanmaya da açık olacak..

Basın toplantısında şekil yapması değil kalkıp gitmesi değil..

Reklamda daha çok koştu beyfendi .gö.nü kaldırmadı sahada..

Az bile yaptılar..

İyi oynarken alkışlamak gereksiz mi ? eleştiriye açık olacaksın alkışlanmaya seviniyorsa ıslıklanmaya da açık olacak..

Basın toplantısında şekil yapması değil kalkıp gitmesi değil..

Reklamda daha çok koştu beyfendi .gö.nü kaldırmadı sahada..

Az bile yaptılar..

İyi oynarken alkışlamak da gereksiz.

Futbolcunun görevi oynamak. Futbolu için ekstra övgü almasına gerek yok. Ülkede yıldız fetişistliği olduğu için normal.

Sneijder'e, iyiyken Arda'ya peygamber muamelesi yap kötü oynayınca yerin dibine sok. İkisi de yanlış. Tamamen iki yüzlülük.

Terim'e imparator demek de, bela okumak da yanlış.

Evladının doğmamış kızına küfür etmek de, pohpohlayıp kendini bir nimet saymasına sebep vermek de.

Uçlarda yaşamayı bırakmadıkça bir halt olmaz. Avatarın da vahşice katledilen melek bir kız varken, bu kafa yapısını savunmak da bence doğru değil.

İyi oynarken alkışlamak da gereksiz.

Futbolcunun görevi oynamak. Futbolu için ekstra övgü almasına gerek yok. Ülkede yıldız fetişistliği olduğu için normal.

Sneijder'e, iyiyken Arda'ya peygamber muamelesi yap kötü oynayınca yerin dibine sok. İkisi de yanlış. Tamamen iki yüzlülük.

Terim'e imparator demek de, bela okumak da yanlış.

Evladının doğmamış kızına küfür etmek de, pohpohlayıp kendini bir nimet saymasına sebep vermek de.

Uçlarda yaşamayı bırakmadıkça bir halt olmaz. Avatarın da vahşice katledilen melek bir kız varken, bu kafa yapısını savunmak da bence doğru değil.

Uçlarda yaşamak zaten bizim genel sorunumuz..Küfretmeyi hakareti kimse savunmuyor ama ıslıklanırsın arkadaş bu kadar basit..

Hepimiz biliyorduk değil mi kötü oynanırsa o reklamların hesabının sorulacağını.. Bıraksın futbolu acun abisi ile beraber gitsin reklam tv yıldızı olsun..

Dediğin gibi futbolcunun görevi futbol oynamak.. reklam değil tv yıldızı olmak değil..

Fabregas topu kale çizgisinden çıkarmak sakatlanmak pahasına kendini ortaya atıyorsa Arda oturup düşünecek ..
Bale köpek gibi koştu mücadele etti takımı için.. İbrahimoviç'te elinden gelenin fazlasını vermeye çalışıyor.. Ronaldo'da..

Ama bizimkine bak futbolu ben yarattım havasında

Son düzenleme:
Taraftarimiz bok gibi, zaman zaman mehter marsini caliyorlar, adam gibi soyleyin iste genclik marsimizi.
ardada istedigi gibi zirlasin yine, gram yetenek kalmamis koca milli takimda

Uçlarda yaşamak zaten bizim genel sorunumuz..Küfretmeyi hakareti kimse savunmuyor ama ıslıklanırsın arkadaş bu kadar basit..

Hepimiz biliyorduk değil mi kötü oynanırsa o reklamların hesabının sorulacağını.. Bıraksın futbolu acun abisi ile beraber gitsin reklam tv yıldızı olsun..

Dediğin gibi futbolcunun görevi futbol oynamak.. reklam değil tv yıldızı olmak değil..

Fabregas topu kale çizgisinden çıkarmak sakatlanmak pahasına kendini ortaya atıyorsa Arda oturup düşünecek ..
Bale köpek gibi koştu mücadele etti takımı için.. İbrahimoviç'te elinden gelenin fazlasını vermeye çalışıyor.. Ronaldo'da..

Ama bizimkine bak futbolu ben yarattım havasında

Sebep veren biziz. Gidip İMPARATOR dersen, PARİS HİLTON YAKIŞIR SANA, ÇAĞLA ŞİKEL tostunu yesin dersen gelip tepene ego da kasar adamlar.

Görevi iyi olmak olan insanlar bunlar. Başarısızsa da gider saygı çerçevesinde.

Özel sektörde seni/beni gönderirken küfür ve ıslık ile mi gönderiyorlar. Veyahut işini iyi yapınca madalya mı takıyorlar.

Normalize etmek lazım şu işleri.

basın toplantısında öyle artist artist hareketler yapmayacaktı.neyse polis abileriyle bir fotoğraf çektirir profilini de türk bayrağı yaptı mı kimse protesto etmez artık!!! bu ülkede insanları kandırmak çok kolay nede olsa!!

arda hayatında yeni sayfa açmak istiyorsa o menajeri olacak herifi ve acun gibi dallamaları hayatından çıkarması lazım.bu düşüşünün en büyük nedeni bu herifler.

Arda 2 mactir cok kotu oynuyor tamam ama isliklamak cok yanlis... kim iyi oynadi? kim hirsli oynadi? Sucu sadece arda'da bulmak yanlis olur.

Üst Alt