Arda Turan'ın Veliahtı Kim Olmalı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan'ın Veliahtı Kim Olmalı?

Cevap: Arda Turan'ın Veliahtı Kim Olmalı?

Marvin Martin müthiş olur cidden.Emre Çolak Ardanın yerini doldurur diyenler peri masalından uyansın artık.Emre gitsin 3. ligde Bülent Akının yerini doldursun

Emre Çolak hayatında dumbell kullanmamış Arda'nın veliahtımı olacak.

Yabancı oyuncu alınması ilk 11 kontenjanında kesinlikle sıkıntı yaratacaktır.Olcan'ın alınması bu sezon için özellikle ligde, yeterli ve faydalı olabilir.

sağ tarafa bir kanat lazım diyorduk ardanında solda alternatifi yok diyorduk şimdi iki tarafta boş kaldı.

Arda giderse kesin bir yabancı birde Türk iki oyuncu transferi şart oldu.

sağ tarafa bir kanat lazım diyorduk ardanında solda alternatifi yok diyorduk şimdi iki tarafta boş kaldı.

Arda giderse kesin bir yabancı birde Türk iki oyuncu transferi şart oldu.

Kanatlar gerçekten de boş kaldı; 4-4-2 oynayıp, sola olcan , sağa eboue yi alırsak 2 kanat da hem defansif hem ofansif dinamo gibi olabilir.

Bence Arda'nın yeri hiçbir yerli oyuncu ile dolamaz. Yabancı almak zaruridir o da en az 15 den başlar ki yaş, kültür, motivasyon v.b. olaylara hiç girmiyorum.

Arda gitmediki henüz yerini dolduruyorsunuz. Türkiyede Ardanın ayakkabısının tozunu alacak futbolcuda yok ayrıca.

Bence Arda'nın yeri hiçbir yerli oyuncu ile dolamaz. Yabancı almak zaruridir o da en az 15 den başlar ki yaş, kültür, motivasyon v.b. olaylara hiç girmiyorum.

Arda'nın yaşında ve kalitesinde bir yabancı futbolcu Türkiye gelmeye sıcak bakmaz ve fiyatıda en az 25 m € olur bence.

Bu yazdiklarimdan sonra belki bana kizanlar olacaktir ama ben Arda nin bu takimda eski günlerini bulamayacagini düsünüyorum,Arda da böyle düsünüyor ki illa gitmek istiyor.Geriye dönüp bakalim,Arda nicin bu kadar gözde oldu ve tabiri caiz ise nicin böyle bunalim takilmaya basladi.

Arda nin en meshur zamanlarina bakalim,takimimizda kaliteli diyebilecegimiz oyuncu yoktu,olanlarda saman alevi gibi gelip gitti.Oynarkende ,giderkende problemler yasandi.Arda böyle bir ortami cok iyi kullandi,normalde yetenekli bir futbolcu bile olsan bazi hareketleri yapmakdan cekinirsin,acaba topu kaybedersem,benim yüzüme gol olursa...vs sonucda türkiyenin en büyük kulüplerinden birinde genc bir futbolcusun, ama Arda nin böyle bir korkusu olmadi,cünkü onun yerini doldurabilecek kimse takimda yoktu.Yeteneklerinin yaninda sempatikligide ona arti puan sagliyordu.Ama gecen sene ister katilin,ister katilmayin Ardada degisim rüzgarlari basladi,burda basinin da sucu vardi ama bence en büyük suc her ortamda basina malzeme veren Ardadaydi.Polatinda suclulardan biri oldugunu es gecmeyelim,giderse ne yapariz korkusuyla apar topar kaptanligi ve ardindan 10 numarayi verip iyice Metin Oktaylastirma cabalarina girdi,sonuc ortada.Arda isteksiz,Arda umursamaz,Arda gidici.Bu vakitten sonra israrci olunmamali,kendisine tesekkür edip.kulübünde cikarlari dogrultusunda satilmalidir.

Birde Selcugun gelisi,yabanci transferlerimiz ve adi medyada anilan dünya starlarinin olasi bir transferinden sonra Arda ikinci planda kalacagini düsünüyorda olabilir ki benim icin suan takimin en degerli futbolcusu,iyi ki bu takimda varsin dedigim ilk futbolcu Selcuk dur,Arda bu takimda elimden geleni yapacagim der kalirsa basimizin üstünde yeri var,yok her hafta onun nazini cekeceksek sevgi nefrete dönüsmeden birakalim kendini iyi hissedecegi,gene eskisi gibi topunu oynayabilecegi yerlere gitsin.Ama sunu üzerine barak söylüyorum,Arda Galatasaraydan baska hic bir yerde buradaki gibi sevilmez,burada oldugu kadar rahat top oynayamaz,daha dogrusu elin adami öyle kimsenin havasini cekmez.Tuncay örneginde oldugu gibi ilk 18 de bile yer bulamazsin sonra.Arda benim icin, Iniesta nin sutu olmayan versionu,cok akilli ve yaratici bir futbolcu ama dedigim gibi sutlari cok etkisiz.

Hayirlisi olsun,hem Arda icin,hem bizim icin,hemde Kulübümüz icin...

mecbur türk almalıyız o böyleye yoksa sıkıntı olur hazır gaziantepte elenmişken alalım olcanı işin garibide şu olacak biz ardayı 12ye satacaz onlar bize olcanı en az 7ye kakalayacak :/

Üst Alt