Arda var, Culio yok - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda var, Culio yok

Cevap: Arda var, Culio yok

hagi reyiz birak kisiliginden odun vermeyi top oynat takima

sene sonuna kadar burdasin fener maci sonunda gidecegine inanmisin belliki yazik

seni buna inandiran serefsizler gidecek ama sende dogru duzgun isler yapki kalasin

Bundan sonra agziyla kus tutsa kalamaz Hagi. Teknik Direktör arayislari coktan baslamistir bile. 1 sene daha kaybedemeyiz

Bundan sonra agziyla kus tutsa kalamaz Hagi. Teknik Direktör arayislari coktan baslamistir bile. 1 sene daha kaybedemeyiz

kim ariyor Adnan POlat mi??

Ya gitsin ya gitsin ya

Gelecek yilda heba olmusdur o zaman

Yaw uzun zaman Kafelerde radyolarda Galatasaray dinledik Sampiyonluklar Basarilar gorduk

2-3 senedi Lig Tv felan hepsini Tv de izliyoruz bu nedir yahu bu nedir

Tv uydu cihazini bilgisayari yakacam bu gidisle Adnan Polat yuzunden

Ayrica Hagi karakterinde TD´leri hic sevmem ben. Feldkamp´i da sevmezdim. Hitler´den bozma diktatör tavirlar vs. Hagi ve Feldkamp´ta ikili iliskiler sifir. Kimseyle anlasamiyorlar. Ters bakani da kovup kurtuluyorlar. Mesela Fatih Terim de diktatör gibidir ama oyunculara bir baba gibi davranir, arkadas olur, o yüzden oyuncular da Fatih Terim´i herzaman cok sevmistir. Hagi öyle degil. O yüzden tarzi bu devirde cok yanlis, Türkiye´ye bir o kadar da ters. En kisa zamanda gitsin.

kim ariyor Adnan POlat mi??

Ya gitsin ya gitsin ya

Gelecek yilda heba olmusdur o zaman

Yaw uzun zaman Kafelerde radyolarda Galatasaray dinledik Sampiyonluklar Basarilar gorduk

2-3 senedi Lig Tv felan hepsini Tv de izliyoruz bu nedir yahu bu nedir

Tv uydu cihazini bilgisayari yakacam bu gidisle Adnan Polat yuzunden

Sonuna kadar katiliyorum. Adnan Polat´in yüzünü dahi görmek istemiyorum artik. Gördügüm zaman agzimdan neler cktigini tahmin bile edemezsin. Küfür kültürüm gelisti Adnan Polat yüzünden. Ama Adnan Polat kalsa da gidecek Hagi, Ünal Aysal gelse de gidecek. Her türlü gidecek.

hagi bu kafayla devam etsin bakalım

bir fb maçı öncesi geldi bir fb maçı sonrası gidecek zaten

Üst Alt