Arda Veda Etti - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Veda Etti

Cevap: Arda Veda Etti

Arda bu kararı 1 sezon önce vermişti gitmek bu seneye kısmetmiş.

Gittiğin yerde hakettiğin değeri görürsün inş.

Bu takım bu taraftar bu camia sana çok şey borçlu.

Bu halde bile sana sallayanlar var ama olsun biliyoruz ki senin kafan kadar büyük koca kalbinde herkese yer var :)

Bu yüzden seviliyorsun Kaptan.

Git ve efsane ol

Arda bu kararı 1 sezon önce vermişti gitmek bu seneye kısmetmiş.

Gittiğin yerde hakettiğin değeri görürsün inş.

Bu takım bu taraftar bu camia sana çok şey borçlu.

Bu halde bile sana sallayanlar var ama olsun biliyoruz ki senin kafan kadar büyük koca kalbinde herkese yer var :)

Bu yüzden seviliyorsun Kaptan.

Git ve efsane ol

klayene yazık etme önyargıları parçalamak atomu parçalamaktan daha zormuş bunlar ardayı saygı duymamaya yemin etmiş gitmeseydide derlerdi artık git zamanı geldi yok sinem yok sinema felan burdayende gördük nasıl davrandıklarını ne yaparsa yapsın yaranamıycakk

klayene yazık etme önyargıları parçalamak atomu parçalamaktan daha zormuş bunlar ardayı saygı duymamaya yemin etmiş gitmeseydide derlerdi artık git zamanı geldi yok sinem yok sinema felan burdayende gördük nasıl davrandıklarını ne yaparsa yapsın yaranamıycakk

Bu durumda ortaya çıkan problem saygı eksikliği mi yoksa kalp kırıklığı mı tartışılır bence.

Çok farklı duygularım var Ardaya karşı;

Kale arkasında top toplarken, Avrupa'da manşetlerde olduğu için gururluyum,

Gidişinin bu kadar zamansız olmasından dolayı kızgınım,

Kaptan olarak elinde kupalar göremediğim için kırgınım ama biliyorum ki o da bizden biri...

Ayrıca söylemeden de geçemeyeceğim, bu veda toplantısı hiç mi hiç olmadı, çok daha bilinçli cümleler duymak isterdim, kaçar gibi giden bir Arda görmek değil.

Bu durumda ortaya çıkan problem saygı eksikliği mi yoksa kalp kırıklığı mı tartışılır bence.

Çok farklı duygularım var Ardaya karşı;

Kale arkasında top toplarken, Avrupa'da manşetlerde olduğu için gururluyum,

Gidişinin bu kadar zamansız olmasından dolayı kızgınım,

Kaptan olarak elinde kupalar göremediğim için kırgınım ama biliyorum ki o da bizden biri...

Ayrıca söylemeden de geçemeyeceğim, bu veda toplantısı hiç mi hiç olmadı, çok daha bilinçli cümleler duymak isterdim, kaçar gibi giden bir Arda görmek değil.

böyle bir zamanda gittiği için bende kızgınım ama olay çokk dramatize ediliyooo sanki ara gsde olsa şampiyon olacak

Arda veda etmedi. Böyle veda olmaz kakara kikiri yaptı... Yolu açık olsun inşAllah başarılı olur.

Şişirdik şişirdik, değer vermemiş olduk. Biliyoruz Galatasaray'ı sevdiğini hepimiz seviyoruz. Emre abini örnek alma bence kendine yazık edersin. Bu arada orada 66 numara giyemezsin. Uyuz olmaya başladım Arda'ya. Neden bilmiyorum. Şunu bir kere daha gördüm. En büyük GALATASARAY. Herkes gider biz kalırız.

Benim hissettiğim Arda'nın huzurlu olduğu. Yani 2-3 senedir ilk kez ohh be demiş adam resmen. Bunu bir de Rıdvan Dilmen ve Güntekin'in programına konuk olduğunda hissetmiştim. Not Defterinde.. Hani yine Atletico mevzusu vardı da kesin gidecek diyorduk, sonra Fatih Terim geldi vazgeçti falan.. Arda çok huzurlu. Sanırım şu an kendisi için en önemli şey bu.

Bir de Fatih Hoca kırılmış ve tavrını koymuş. Bu basın toplantısını benim bildiğim Arda evim dediği Florya'da yada en çok heyecanlandığım yer dediği Arena'da yapardı. İzin çıkmamış olacak ki alakasız bi yerde vermiş son demecini.. Allah yolunu açık etsin. Ben Arda'yı şu fotoğrafla hatırlayacağım en çok;

AWbrv-5CMAEQFLJ.jpg

İşte Arda nın sözleri ben ilk defa bu kadar umutlu ve sevinçli gördüm kendisini neredeyse haklı olarak ''KURTULDUM'' diyecek Aslan Parçası ...

[video]https://www.sporbucks.com/videogaleri/422/arda-turan-son-roportaj/son-kez-sporbucksa-konustu[/video]

Ben Arda'nın bizde şu son 2 sezondur 1 tane maç aldığını hatırlamıyorum Sürekli suçlu medya taraftar yönetim Arda'da hiç suç yokmuş gibi konuşuluyor

Medya senin üzerine gelir sevgilini çeker dedikodunu yapar herkesin yapılıyor sen fazla üzerine düştün , hassassın diye adamlar seni çekmemezlik etmiyecek Bütün iyi futbolcuları bir şekilde aşağı çekmek isterler sen bunun farkında olamadın

Yönetim sana kaptanlığı verdiği zaman sen o zamanda bu takımdan gitmek istiyordun Kaptanlığı kabul ettin ama takımın ağırlığını taşımayamadın Bu genç yaşta kaptanlık vermek saçmalık ama yönetimin Arda'nın gitmemesi için bu kararı verdiğini düşünüyorum

Taraftara gelince taraftar küfreder de sever de 4 senedir şampiyonlar ligine gidemiyoruz Gene de en kazma adamları tribüne çağırıp alkışlıyoruz Sana 4-5 kişi küfretmiştir bütün taraftara mal edildi Sen gene en ufak birşeyden moral bozdun 4-5 kişinin yaptığını bütün 50 bin kişiye yükledin

Özetle Medya suçludur Taraftar suçludur yönetim suçludur ama bu adamda da suç var Umarım Atletico ya ayak uydurur onların antremanları bizimkilerin 3 katı kendine dikkat etmezse sakatlanır 6 ay oynayamaz sonra döner tr ye ama biz gene onu alkışlarız Orada mırın kırın dinlemezler medya eleştirdimi surat asıp oynayamazsan anında kadro dışı kalırsın Sürekli başkanları seni özel odasına alıp tavsıyelerde bulunmaz.

Şu arda meselesini en kısa zamanda atlatıp yeni transferlerimize odaklanalım biri gider biri gelir Şimdi bir Arshavin Eboue patlatsak hemen ibre tersine döner :D

- Fatih Terim hocamı aradım ulaşamadım. tesise gittim yoktu. Olmazsa hocamla vedalaşmak için yeniden İstanbul'a gelirim.

Yaptığının Arda da farkında ama ideal yurtdışı bilmemne diye geçiştirmeye çalışıyor. Fatih Terim Fiorentina'ya gittiğinde hepimiz ağladık ama sen o kadar ağlamana rağmen 2 gram ders çıkaramamışsın.

Haziran'da gitseydin seni eller üstünde uğurlardık sana sahip çıkmadığımız için de hayıflanırdık. Ben Arda'ya yurtdışı konusunda hiç kızmamıştım. Ama o bizi öyle bir zamanda bıraktı kaçtı gitti ki bundan sonra ne söylese boş.

Dönüp dolaşıp sakatken sahip çıkmadılara getiriyor lafı. 2 tane ergenin yaptığı besteye kafayı taktı milyonlarca taraftarı sezonun başlamasına birkaç hafta kala sattı gitti. Ya da o zamanki tepkiler bahanesi oldu arkasına sığınarak daha rahat iş yaptı. Ben bu saatten sonra her şeyi düşünürüm. Arda da bize bunu yaptı ya güvenecek tek futbolcu kalmamıştır.

Ben Arda'yı Hamburg maçında krampon darbesinden delinmiş bacağına rağmen attığı deparlar ile hatırlamak istiyorum...

ardanın konuşmalarını izledim. nasıl oluyorda fatih terime laf soktu diyebiliyorsunuz. bunu söyleyenin zaten psikolojik sorunları vardır. görende burda fatih terime toz kondurmuyorlar sanacak. adam emre abi lafı dışında gayet bana göre iyi konuşmuş. ben emreyi sevmiyorum. ama o sevebilir buna kimse karışamaz kardeşim. insanların kimi sevip kimi sevemeyecegine karışmayın. ozaman sizin o b.k attıgımız magazincilerden ne farkınız kalıyor. inşallah avrupada başarılı olursun demek cok mu zor. hasan şaş bu takımdan gitmedi diye küfürler yedi. kafasına laptop attılar be. ardaya antalya macına giderken yakından küfürler edildi. avrupaya gitmek istedi ve gitti. biraz degerinize sahip cıkın cıkmayacaksınız susun.

Üst Alt