Arda'dan Galatasaray'a Vefa Mesajı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda'dan Galatasaray'a Vefa Mesajı

Cevap: Arda'dan Galatasaray'a Vefa Mesajı

Kılavuzu karga (emre,acun,rıdvan,ahmet bulut ...)olanın burnu b.ktan çıkmazmış.

Emre çolağın bu herifle görüşmesi kesinlikle yasaklanmalı ....

Bir insanın yüzde 90 ı ego olur mu arkadaş ...

bugüne kadar yaptıklarına rağmen hala savunanlar vardı.

ne oldu arkadaş?

haklı çıktık diye yazmıyoruz bunları. sizlerinde gözlerinizi açıp bu insanın nasıl karaktersiz biri olduğunu görmenizi istiyoruz.

Bizde:

-Yeni stad

-Yeni baskan ve yonetim

-Fatih hoca

-Liderlik

-9/9 Rekor

-Sikeye karismayan tek kulup

-YANI BIZDE HUZUR VAR

Sende ne var Turan Arda:

-Ilk11 girmiyorsun

-Yeni TD degisti

-Takimin orta siralarda

-Dil sorunun var

-Kimse sana pas atmiyor (gecen macinda bu cok belli idi)

-Memleketini ozluyorsun

-Tercumanin Mert Cetin seni birakip BIZE geri geldi.

YANI TURAN ARDA ORALARDA SURUNUYOR

taraftarla sorun yasamıs olursun ama kulup yöntecileriyle sorun yasamadın en azından ben öyle biliyorum bu kulube ne verdin ki bu yasta vefa bekler gibi bi acıklama yapıyosun sadece bonservis parası ödendi diye sana minnet duyacak deyiliz. Emre belözoğlunu savundugun kadar GALATASARAY ı savunmadın hala cıkıp Galatasarayı elestiriyorsun.

Kaldı ki ismi fenerbahceyle özdesleşmiş bi futbolcuyu anarken bile Galatasaray kulübünü eleştiriyosun sana sadece yazıklar olsun denir.

Umarım Sarı-Kırmızı formayı bidaha giymezsin.

Adam oradan A.Gücünü yorumluyor. Tam hırbo. Pislik herif. İşine bak takımını kümede tut. Hadi...

Arda uzattında uzattın ağzında sakız ettin. Yaşın daha 24 be Arda naptın 4 sene üst üste sampiyon mu yaptın bu takımı? 2 senedir maçlarda yürüyodun arda ne yapacaktık alkışlayacakmıydık sen sahada yürürken? Ayıp ettin etmeye de devam ediyosun umarım devamı gelmez Arda yoksa arkadaşlarında dedikleri gibi sonun iyi olmaz...

Bu klupten gönderildim mi diyor anlamadım ses çok az geliyor da

Kesinlikle inanmam.

Velevki öyle oldu, gönderilmek istendi ve satıldı. Buna itiraz edebilirdi. Velevki o bile engellendi. Burası bir kulüp. 1-2 kişiden ibaret değil. Birileri kötü yönetiyor diye sallama hakkı vermez kimseye ulu orta.

Ek olarak Arda hep böyleydi. Sadece susuyordu. Korkuyordu. Artık rahat rahat sallıyor. Gitme sebebi çok açık :FT. Yemedi. İşine gelmedi.

1- Arda gerçekten kendini bir Hakan Şükür, Bülent Korkmaz veya haşa Metin Oktay falan sanıyor galiba. Heykelinin dikilmesini falan istiyordu herhalde? Ne yaptı Galatasaray'a onun bilançosunu bir çıkarsın önce!

2- Bir şeyler ima ederek konuşmak ne demek oluyor? Çık adam gibi söyle ne söyleyeceksen.

3- Mutluyum demiş. Allah mutlu etsin. Ne durumda olduğu ne kadar başarı sağladığı da ortada! Burada kraldı orada yüzüne bakmıyorlar. Yeri geldiğinde buraya dönmek isteyeceği zaman bu konuşmaları hatırlatırız ama! (örnekleri çok)

4- Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim. Emre, Acun, Rıdvan!!!!

Biz skibbe döneminde şampiyon olamadıysak bunun baş sebebi arda ve ümit karandır...klübe hiçbir katkısı olmamıştır.Galatasaray tarihinin en başarısız döneminde takım kaptanıydı.takımda ayrımcılık yapmıştır...Gitmek istemesinin tek sebebi Fatih Terim dir.....iyikide gitmiş....

Lefter'i anmak için telefon bağlantısı:

-Lefter çok önemliydi bla bla... (20 sn) ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben (devamı...)

Üst Alt