Arda'ya karşılık Drogba + Malouda - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda'ya karşılık Drogba + Malouda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Arda'ya karşılık Drogba + Malouda

Kulüpte Hakan Ünsal gibi isimlere prim tanınmaya başlanması artık şaşılacak birçok olayın görüleceğinin garantisidir. İlk zamanlarda teknik ekipte yer alacağı haberleri çıkmış, daha sonra farklı bir görevde olacağına dair haberler yer almıştı. Ben bunun basında Galatasaray lehine haberler yapmak olduğunu düşünüyorum. Arda'nın kalmasına yönelik yazdığı yazılar, bol bol umut saçan yazıları bunun göstergesi. Takıma yakın olmasıyla hem basındaki yerini sağlamlaştırmış oluyor, hem de takıma yakın olmanın diğer avantajlarından yararlanıyor. Bu yararı ve takım hakkında olumlu haber yapmayı biraz farkılaştırmış olacak ki, şu son yazdıklarıyla ortalığı tamamen karıştırmış durumda.

Kendisinin genlerine cemaatçiliğin entegre olduğunu düşünüyorum. Bizim kafamızdaysan buyur burada kal, ama değilsen gitmek zorundasın mantığını futbol takımına kadar indirgemiş durumda. Tulun'un göreve getirilmesinin çok büyük bir yanlış olduğunu düşünüyorum, ama bu Hakan Ünsal'a tanınan primden daha ufak bir hata.

Futbolun yönetilmesi şu an Adnan Polat yönetiminde olduğundan daha içler acısı bir hal almıştır. Polat yönetiminde var olan yönetim kurulu sorunlarının, o derece olmasa dahi yeni yönetimde de başladığı görülüyor. Bu yanlışların kısa sürede fark edilip çözülecek sorunlar olduğunu düşünmüyorum.

Ardanıon en formda halini maloudanın en forda haline değişmem..

Bıraksınlar Drogbayı,Forlanı,Maloudayı önce başarı başarı başarı için defans defans defans--Orta saha Orta saha Orta saha bulsunlar..

Bundan sonrada taraftarı trübüne çekmek istiyorsan drogba,forlan falan değil kanata akan,yardıran bir adam getir o tribünler nasıl doluyor gör bakalım..Bu yukarıdakileri yapmadıktan sonra drogba,forlan gelen taraftar seni 5,10 maç sonra yanlız bırakır..

Arda gittiği taktirde,istediğin kadar kaliteli yabancı al bu yerli kadrosuyla başarılı olman zor..

Herşeyi geçtim şu geçirilen rezalet sezonlardan sonra bile bir tek barışı gönderdiler..İnsanda biraz hırs olur,birazcık üzüntü,öfke olur ve şu Galatasaraya yakışmayacak oyuncuları gönderirsin..Ama nerdeee.adamların umurunda değil..Şu fenere bakıyorsun ufacık bir başarısızlıkta yetersiz elemanların hepsini gönderiyorlar..

Yemin ederim çok prestij kaybettik çok....

hiç düşünmeden versinler, yanında ayhan ve m.sarpıda verip üzerine 3-5m de atmak lazım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt