Arda'ya protesto! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda'ya protesto!

Cevap: Arda'ya protesto!

Medyayı seviyorum, gün geçtikçe Arda'yla Galatasaray'ın arasını daha da bozmak için uğraşıyorlar, ikinci Emre vakasını yaşatmayı o kadar istiyorlar ki, öyle böyle değil.

Aziz Başkan, Rıdvan hocam, Emre... çok güzel zemin hazırlıyorlar, Avrupa sonrası döneceği yer yavaş yavaş beliriyor, medya da çok iyi yapıyor görevini. Ne nefretmiş kardeşim Galatasaray'dan, bunca sene ne acılar çektirmişiz ki, hala şu kötü dönemimizde bile uğraştıkları şeylere bak, Baros'u soğut, Arda'yı soğut, Hakan Balta'yı Sarp'ı öv falan, yaz yaz bitmez.

Medyayı seviyorum, gün geçtikçe Arda'yla Galatasaray'ın arasını daha da bozmak için uğraşıyorlar, ikinci Emre vakasını yaşatmayı o kadar istiyorlar ki, öyle böyle değil.

Aziz Başkan, Rıdvan hocam, Emre... çok güzel zemin hazırlıyorlar, Avrupa sonrası döneceği yer yavaş yavaş beliriyor, medya da çok iyi yapıyor görevini. Ne nefretmiş kardeşim Galatasaray'dan, bunca sene ne acılar çektirmişiz ki, hala şu kötü dönemimizde bile uğraştıkları şeylere bak, Baros'u soğut, Arda'yı soğut, Hakan Balta'yı Sarp'ı öv falan, yaz yaz bitmez.

Kuyruk acısı var , Terim zamnında hepsine birer yaplı kazık giydirmişiz acısı hala damaklarında kalmış

Hala aklı basmayanlar var. bunu göremeyenler var. 2 senedir arda ne vermiş bu kulübe diyenler var :)

Valla seneye Arda kalırsa yeni yönetim sayesinde olacak.Gider ayak kazık atacak polat ya da, yandığımız ile kalacağız. Güçlü bir yönetim olsa şu çocuğa sahip çıksa bambaşka yerlerde olabilirdik.

Taraftarımız kime saldıracağını bilmiyor artık.Hadi Ayhan'ı anladım.Arda'ya yapılmaz bu.Adam sakatlıktan daha yeni çıktı.Sakatlıktan sonra ki ligde oynadığı ilk maçta da etkiliydi.Türkiye maçında yeteneğini ,kim olduğunu iyi gösterdi.Taraftar bunu neden yapıyor.Garip...

Niye anladin? Neill ve Culio'lu orta sahayi yonetmeye calisti diye mi? Takimda kimse kosmazken bitmis fizigiyle mucadele ettigi icin mi? Takimda kafasi calisan birkac futbolcudan biri oldugu icin mi? Pas attiktan sonra mac bitmis gibi yerinde saymayip bosa kacarak top almak istedigi icin mi?

Ayhan'a haksizlik edilmesi cok tuhaf. Ayhan kalitesi belli bir futbolcudur. Fiziksel olarak bitmistir, ama eminim ki bu takim top yapabilen, organize olabilen bir takim olsa Ayhan cok daha faydali olurdu. Onu gectim, bu adam 10 senedir burada. Degerlerinize sayginiz olsun.

Niye anladin? Neill ve Culio'lu orta sahayi yonetmeye calisti diye mi? Takimda kimse kosmazken bitmis fizigiyle mucadele ettigi icin mi? Takimda kafasi calisan birkac futbolcudan biri oldugu icin mi? Pas attiktan sonra mac bitmis gibi yerinde saymayip bosa kacarak top almak istedigi icin mi?

Ayhan'a haksizlik edilmesi cok tuhaf. Ayhan kalitesi belli bir futbolcudur. Fiziksel olarak bitmistir, ama eminim ki bu takim top yapabilen, organize olabilen bir takim olsa Ayhan cok daha faydali olurdu. Onu gectim, bu adam 10 senedir burada. Degerlerinize sayginiz olsun.

değerlere saygımız sonsuz.Ayhan ne zaman bizim değerimiz oldu? Yönetimin acizliğini kullanıp takımda kaldı.2 sezon önce gitmeliydi.Bazen insan kendide gitmeli ama bunlarda yok bu.Adnan polat adnan sezgin barış mustafa sarp ayhan aydın hakan balta bu takımın bu hale gelmesinin sorumlularıdır.O yüzden gitsinler artık.Daha ağır konuşurum ama malum forum kuralları......

Protesto edilecekse takım edilir.Kişilere protestolara karşıyım, heleki Ardaya yapılana dahada karşıyım.

taraftarda kendini kaybetti iyice arda bu sezon kaç oynadıda ona laf ediyorlar ? resmen fener medyasının şişirmeleriyle adamı yolluyoruz takımdan bizz herşeyi hakkediyoruz

değerlere saygımız sonsuz.Ayhan ne zaman bizim değerimiz oldu? Yönetimin acizliğini kullanıp takımda kaldı.2 sezon önce gitmeliydi.Bazen insan kendide gitmeli ama bunlarda yok bu.Adnan polat adnan sezgin barış mustafa sarp ayhan aydın hakan balta bu takımın bu hale gelmesinin sorumlularıdır.O yüzden gitsinler artık.Daha ağır konuşurum ama malum forum kuralları......

aslında yaşında cok küçük değil ama ayhan bu takıma verdikleri inkar edilemez.adam 10 sene hizmet etmiş.sol kanat oynamış,ön libero oynamış,en ufak bir huzursuzluk cıkarmamıştır.sivas ta attığı gol hala gözümün önünde.ama sizin için hiç bir fayda vermeyen cana cok daha değerli.gecmişine sahip cıkmayan insan geleceğini inkar eder.desenki ayhan artık bu takımda oynayamaz o ayrı birşey.

Bu yıl her türlü gariplikleri yaşadık. O yüzden şaşırmıyorum artık bu tür olayların vuku bulmasına.

Arda ve Ayhan'a Antalya'da sataşanlara, protesto edenlere bu başlık altında en adi küfürleri saymak istiyorum, ama maalesef forum kurallarına aykırı. Onlar kendini duymuş sansın.

Geçen sezon Ultraslan Arda'yı yuhalayacağına destekleseydi şimdi bunlar olmayacaktı.

Taraftar grubuna gel.

Üst Alt