Arda'ya Sneijder'in Maaşı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda'ya Sneijder'in Maaşı!

arda iyi oyuncu katki saglayacaktir, düsmanlik yapmayin adam sapina kadar herzaman bizim ismimizi en yüksekte tuttu, 13mio euro kazandirdi, türkiyenin yetistirdigi en büyük yetenek tabiki magazinsel olur, gelsin yuvasi burasi emre b. gibi kacmadi baska takimlarin kicini yalamadi!

Bu söylediklerinin hepsini yaptı işin özü arda.
İlk olarak gidişi bir kacmaydi bonservis almış olmanız kacmafigi anlamına gelmesin, kadro tam kurulduğu zaman kaçıp gitti. Doğrusu da buydu aslında yoksa medya rahat bırakmazdı zamanı yanlıştı aynı emre gibi aynı okan gibi.

2- Arda'nın barcelonalada 6 ay oynayamayacağı dönemde bizim teklifimiz için çıkıp komikti demek affedilebilecek birşey değil, şımarıklik bir yere kadar olabilir. İsmimizi böyle yukarıda tutacaksa tutmasim daha iyi.

3- her fırsatta Fener'e gitmem ama diyor (buraya kadar sorun yok) yükselmenin Beşiktaş diye ekleme yapan bir oyuncu şartlar oluşsa koşarak gidecek demek ki.
4-Bok attığımız emre Arda'nın kankisi birde bu var

Boş sözleşmeye imza atacak Arda Polat döneminden beri en yüksek gelirde gözü var, Galatasaray'ın çocuğu ise bonuslar sahil gelsin 3 milyona oynasın gorelim

benim anlamadigim bir sey var , demba ba , sow gibi orneklerde , kisa sure once 10+ milyon eurolara satilan adamlarin bedava veya komik bedellerle geri alinisini klup adina buyuk basari ,hatta o denli ki , kara para aklama gibi yorumladiniz , ben sessiz kaldim , olabilir de olmayabilir de dedim

peki cok kisa sure once 44 milyon euro bedelle takim degistirmis bir oyuncunun bedavaya yakin bir meblag ile gelmesini neden mantiksiz bulursunuz ?

mesela modric 44 milyon euro ya madridden atiyorum arsenale gecse , 1 sene sonra istemez misiniz 2 milyon euro ya ?

yine isimlere gore konusulmaya baslaniyor , yerli oldugunda hemen bir aaauwww

ardanin bir onceki bonservisi , bu transfer sezonunda alinan tum oyuncularin bonservis toplamindan fazla ve burun kivriliyor

hakkaten enteresan
Beyler gülerek rencide edelim.

Ne alaka yahu böyle bir kıyaslama orneklendirme mi olur.

Ağzınla demişsin kısa süre önce komik rakamlara satılan adamlar takımlarının as oyuncusuyken bir anda böyle bir transfer gerçekleştirip yine bedelsiz kiralanip bedelsiz bir şekilde oynadilar.
Arda bedelsiz kiralanip, yıllık maasini da Barcelona karsilayacaksa gelsin oynasin ortalığı karistirisa tekneyi vurursun giren çıkan olmaz ama diger turlu Barcelona bir şekilde birilerine saplamak istiyor ama bonservis ama kira. Ffp denilen illet herkese var ayrıca hatırlatayım Arda'nın yilligini karşılayacak bir keriz bulurlarsa gönderirler.

Karakteri falan bırakın bu herifin oynadığı top komik la son zamanlarda hiç mi izlemediniz? Sürekli topu koşturan bi Barcelona'da bile fizik gücü yetersiz kalan bir oyuncu, bizden gitmeden önce çok gençken bile 60-70 arası pili bitiyordu. Yaşlı amcalar gibi top oynuyor, Türkiye maçlarında bile son zamanlardaki halini görmüşsünüzdür kör değilseniz.

Tudor pimi çekilmiş bir el bombası. Ne olacağı belli değil. Gönderilmesi halinde gelecek tek isim Fatih Terim'dir.

Yönetim için Fatih Terim Arda'dan daha değerlidir. Terim'in gelme olasılığı için Arda Turan'ı getirmezler. Medyanın gazı. Boşverin arkanıza yaslanın Feghouli geliyor.

benim anlamadigim bir sey var , demba ba , sow gibi orneklerde , kisa sure once 10+ milyon eurolara satilan adamlarin bedava veya komik bedellerle geri alinisini klup adina buyuk basari ,hatta o denli ki , kara para aklama gibi yorumladiniz , ben sessiz kaldim , olabilir de olmayabilir de dedim

peki cok kisa sure once 44 milyon euro bedelle takim degistirmis bir oyuncunun bedavaya yakin bir meblag ile gelmesini neden mantiksiz bulursunuz ?

mesela modric 44 milyon euro ya madridden atiyorum arsenale gecse , 1 sene sonra istemez misiniz 2 milyon euro ya ?

ardanin bir onceki bonservisi , bu transfer sezonunda alinan tum oyuncularin bonservis toplamindan fazla ve burun kivriliyor

hakkaten enteresan

Biz tüccar değiliz hocam. Taraftarız. Arda'nın maddi değerini kimse konuşmuyor. Bizim lafımız kişiliğine ve futbol karakterine. Burada herkes yazmış. Gerçekten de kasıtlı olarak pas vermediği günleri unutmadık. Arda Barcelona kulübesine çok yakışıyor. Oradan instagrama fotoğraf atsın. Barcelona'nın resmi instagram sayfasında hikaye olarak yayınlanan takımın stada giriş videosunda herkes takımdan bir arkadaşıyla girerken o yalnız başına yüzündeki sahte gülümsemesiyle enteresan kıyafetleri ve gözlükleriyle takılsın.

Beyler gülerek rencide edelim.

Ne alaka yahu böyle bir kıyaslama orneklendirme mi olur.

Ağzınla demişsin kısa süre önce komik rakamlara satılan adamlar takımlarının as oyuncusuyken bir anda böyle bir transfer gerçekleştirip yine bedelsiz kiralanip bedelsiz bir şekilde oynadilar.
Arda bedelsiz kiralanip, yıllık maasini da Barcelona karsilayacaksa gelsin oynasin ortalığı karistirisa tekneyi vurursun giren çıkan olmaz ama diger turlu Barcelona bir şekilde birilerine saplamak istiyor ama bonservis ama kira. Ffp denilen illet herkese var ayrıca hatırlatayım Arda'nın yilligini karşılayacak bir keriz bulurlarsa gönderirler.

bu dediklerinde haklisin ama barcelona seneligini verene bedava verecekse , yani 44 milyon euro yu yakacaksa , biz hic verilen bonservislere kizmayalim

bak adamlar 44 milyonu bir cirpida yok sayiyorlar

Karakteri bozuk adamın. 1m a oynasa gene istemem. Yeni bi yapılanmaya giriyoruz buranın ağası paşası benim havasına girecek tüm dengeyi alt üst edecek koca kafa.
Terim bile dizginleyemiyorsa bu adamı kimse dizginleyemez.

GSCimbom Mobile App

hakkaten enteresan
Sen niye böyle cins bir herifsin ya.

sent via GSC

Allaha yakın bize uzak olsun.

Gelirse takımdan soguma sebebim olur.Iki yüzlü adamın bu güzel takımda işi yok.

Galatasaraylıyım ayagı yapmasına bakmayın bu şarlatanın iki saniyede satar bizi.

hem yatacak top oynamayacak hem takımı karıştıracak hem de en yüksek parayı alacak tek hamleyle bütün iyi transferlerin içine edilmiştir.

hakkaten enteresan

Nedenini herkes yazmış işte okumuyor musunuz?

Adam daha gelmeden kaptanlık muhabbeti başladı. Gelince takım içinde çıkacak huzursuzluğu sen düşün.

Son düzenleme:
Üst Alt