Arena'nın çatısı uçtu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arena'nın çatısı uçtu

Cevap: Arena'nın çatısı uçtu

Kaynak nedir? Ayrıca uçabilir bu Galatasaray kulübünün ayıbı değildir utanılacak , çekinilecek bir durum yok.Varyap-Uzunlar firması ve TOKİ'nin suçu eğer çatı uçtu ise.

ya olabilir yani.ne var bunda?yeni yapılmış bir stad.inşaattan yeni çıkmış.o çok övünülen shalke nin stadının da catısı çökmüştü.

Maç saati olsa bi kaza olabilirdi.

Bu arada ısrarla neden bizim stadta maç oynatılıyor anlamış değilim rezalet bir gidiş dönüş eziyeti her gidip gelişimde komando eğitimi alıyorum sanki.

Daha kış gelmeden çatı uçtuysa ,kışın stad Anadolu yakasına geçer .Nasıl bir işçilik yapıyorlar hayret ? 8 metre parça abartısız 30 kişinin felaketi ile sonuçlanabilir .Ya bu olay maç sırasında olsaydı ?GSGM para para diye bir tarafını yırtacağına yapınaln işi takip etsin .

devletin yapacağı stad bu kadar olur...

yakın zamanda ekonomik olarak rahatlarsak kendi stadımızı yapmalıyız, hiç içime sinmedi burası.

Ben açıklama bekliyorum GSGM'den size bedava stad verdik sahip çıkamadınız çatısını uçurdunuz

gsgm tabelasından sonra çatı uçtu milletin ahını aldılar şimdi gsgm düşünsün yaptırın çatıyı aveller

Üst Alt