Arjantin Milli Takımı Resmen Jorge Sampaoli'ye Emanet! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arjantin Milli Takımı Resmen Jorge Sampaoli'ye Emanet!

Bence gayet mantıklı bir yorum yapmışsın . Şili ve Sevilla ile yaptıkları harikaydı . Hem harika oynatıyor hem de oldukça başarılıydı o şartlarda yaptığın yorum tamamen rasyonel . Bugün kötü futbol ve kötü sonuçlardan sonra konuşmak kolay. Aksine kötü bir seçim başarısız olur deseydin neye göre bunları diyorsun adam iyi oynatıyor ve çok başarılı diye sorgulamak gerekirdi seni .

2 macta ataklari yok heis aguero higuain messi dybala hepsi de oynadi yaw.
Kafası rahat olmayan oyuncu nasıl futbol oynasın?
Liderlik konusunda sampoli sınıfta kalmıştır.
Koskoca hoca bir oyuncu istedi diye bütün takımın ve ülkenin kaderini değiştiremez.
Sampoli'nin milli takım kariyeri rezalet.
Messi'nin altında ezildi.

Mutsuzluğu tatmadan hep mutlu olmak istersin.
Oysa nelerin seni mutsuz ettiğini bilmeden, nelerle mutlu olacağını nasıl bilebilirsin ?

Kaynak:Osman SEDEN

Böyle geriye gitmek hoş oluyor da herkesin vardır falsosu daha gerilere gitsek neler çıkar

Hakan Delikanlının kurduğu muhteşem kadro geldi aklıma hüzünlendim :ROFLMAO:

Dünya Kupası gelebilir bu adamla.

Ulan biz alabilseydik geçen sene de bir tokatlasaydı bizimkileri.

undefined

Ben onu bilmiyorum mevzu ney

Kavgaların yoğun olduğu forum dönemlerinden birinde Hakan Delikanlı herkesi futbolu bilmemekle suçluyor,kendisini adeta bir futbol profesörü gibi lanse etmekten çekinmiyordu

Yine böyle konuyu adı lazım değil bir arkadaşımız hortlatmış ve H.D nın yaptığı muhteşem kadro gözler önüne serilmişti

Anadolu oyuncular ağırlıklı kadro karşımıza çıkmıştı ve en çok karşı çıktı şeylerden birisi Anadoludan oyuncu transferi olması ise ayrı bir ironikti :LOL:

Kavgaların yoğun olduğu forum dönemlerinden birinde Hakan Delikanlı herkesi futbolu bilmemekle suçluyor,kendisini adeta bir futbol profesörü gibi lanse etmekten çekinmiyordu

Yine böyle konuyu adı lazım değil bir arkadaşımız hortlatmış ve H.D nın yaptığı muhteşem kadro gözler önüne serilmişti

Anadolu oyuncular ağırlıklı kadro karşımıza çıkmıştı ve en çok karşı çıktı şeylerden birisi Anadoludan oyuncu transferi olması ise ayrı bir ironikti :LOL:

Puhahaha:asd::asd::asd: hatırladım onu facia bir onbirdi gerçekten ulan hakan karşim ya çok özledimmm

muslerayı satıp onur kıvrak veya karce markası alalım dıyordu bunu biz desek evimizden aldırır reis

Üst Alt