Arjantinli Yıldız İçin Girişimler Başladı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arjantinli Yıldız İçin Girişimler Başladı

Cevap: Arjantinli Yıldız İçin Girişimler Başladı

En basta Riera degil Leto transfer edilmeliydi, illa Yunanistan'dan olucaksa. Hatta bunu Riera ilk geldiginde yazmıstım. Shaqiri falan olmuyosa Leto kabulümdür. Izledigim kadarıyla sakin olan sol kanadımızı rakipler icin +18 yapması muhtemel bir oyuncu. Cabuk olan Sabriyi kamyon gibi yavas göstermisti. Oldukca kıvrak, güclü ve birebir'de adam gecme yüzdesi bir hayli yüksek.

Ben Leto'yada razıyım her iki kanat playmaiker ve 2. forvet pozisyonlarında oynayabilen, direk skora katkı verebilen, dikine oynayan, muhteşem bir sol ayağı olan hakketiği yerlere gelememiş önemli bir oyuncu bence.

Leto yiyide M.Suarez bambaşka bir adam.

bilmem ki heis, Pao cok buyuk kulup, oyuncudan gelecek paraya bakmazlar [bence]. yani oyle pazarlıkla alamayız en azından, verirsin parasını alırsın o sekil olabilir belki.

Bence tek sorun Başkanları çok zengin diye okumuştum ama Cisse'yi sattılar mesela taraftarın sevgilisiydi adam, basketbolda da Fotsis, Nicholas gibi oyunvularını kaybettiler, bence iyi paraya bırakırlar Alper'e 5 ülkede Leto kafadan 15 yapar biz bu transfere 6 ile 10 arası alıyorsak bence başarılı bir hamle olur, bu paralarada bırakırlar diye düşünüyorum.

Yunanistan'da para krizi hala devam ediyor demi ? Eger öyleyse bu adami bize 5-6 milyona birakirlar bence.

Bence tek sorun Başkanları çok zengin diye okumuştum ama Cisse'yi sattılar mesela taraftarın sevgilisiydi adam, basketbolda da Fotsis, Nicholas gibi oyunvularını kaybettiler, bence iyi paraya bırakırlar Alper'e 5 ülkede Leto kafadan 15 yapar biz bu transfere 6 ile 10 arası alıyorsak bence başarılı bir hamle olur, bu paralarada bırakırlar diye düşünüyorum.

bu sezon sonu 2012 kriterlerine gecilecek, belki o döneme kadar kasa ya transfer parasi koymaya calisiyorlardir malum paranin aki$i olayi :)

İşte Yunanistan'dan Riera yerine Leto'yu almalıydık.

Rera ile aynı kaderi paylaşan oyuncu. Liverpoolda oynuyordu yanlış hatırlamıyorsam. Peki niye gönderdiler böyle yetenekli bir oyuncuyu. Bende çok severdim Leto' yu uzun zamandır izlememe rağmen siz bu kadar hevesliyseniz bende hevesli olurum :)

25 yaşında bu kadar skorer bir oyuncuyu pana niye 5 e 6 ya versin eğer adam hakkaten boyleyse shaqiri fiyatında olmalı

Club Season Primera División - - South America Total

App Goals App Goals App Goal App Goals App Goals

Lanús

(Primera División)

Clausura 2005 2 1 - - - - - - 2 1

Apertura 2005 5 0 - - - - - - 5 0

Clausura 2006 16 4 - - - - - - 16 4

Apertura 2006 11 1 - - - - - - 11 1

Clausura 2007 18 2 - - - - - - 18 2

Club Total 52 8 0 0 0 0 – – 52 8

Premier League FA Cup League Cup Europe Total

Liverpool

(Premier League)

2007–08 0 0 - - 2 0 2 0 4 0

Club Total 0 0 – – 2 0 2 0 4 0

Super League Greek Cup - Europe Total

Olympiacos

(Super League)

2008–09 22 1 3 0 - - 8 1 33 2

Club Total 22 1 3 0 – – 8 1 33 2

Panathinaikos

(Super League)

2009–10 25 6 6 1 - - 13 1 44 8

2010–11 22 2 3 1 - - 3 0 25 3

2011–12 13 15 - - - - 4 1 17 16

Club Total 60 23 9 2 – – 20 2 86 27

Career totals 133 32 12 2 2 0 30 3 174 36

Adam 1 tek bu sene iş yapmış ;) Liverpoolda Bizim Emiliano Insua ın 10 da 1 i kadar forma bulamamış :)

Adamın Avrupa kupalarındaki performansı nası?

Herkesin es gectigi konu var oda bu sezon kanat degil Forvet oynamasi.

Bugune kadar yaklasik 100 lig maci oynamis Pana icin. Attigi gol saysii 12-13 :).

Ne olduda Leto, bir sezonda pana kariyerinden fazla gol atti? Cisse'nin yerine oynamaya basladi.

Leto bu sezonun basindan beri forvet mevkisinde oynuyor. Tum takim leto icin calisiyor. Attigi gol sayisinda haliyle oynadigi mac sayisindan fazla.

*Burak Yilmaz gibi devsirme bir forvet sebastian Leto. *

Bizim ihtiyacimiz once Sag kanat sonra ust duzey bir forvet.

Üst Alt