Aroma Erkekler 1.Ligi 12.Hafta | Fenerbahçe 3 -2 Galatasaray | 9 Ocak |Maç Sonucu - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aroma Erkekler 1.Ligi 12.Hafta | Fenerbahçe 3 -2 Galatasaray | 9 Ocak |Maç Sonucu

Cevap: Aroma Erkekler 1.Ligi 12.Hafta | Fenerbahçe - Galatasaray | 09 Ocak | 17:30

endüstriyel sporun önüne geçemiyoruz...

sponsor lazım :(

Cevap: Aroma Erkekler 1.Ligi 12.Hafta | Fenerbahçe - Galatasaray | 09 Ocak | 17:30

Ligte oldu 6. malubiyet 2-1 den nasıl verilir setler anlamıyorum

Fenere yenilmek beni üzen şey değil.Beni üzen sürekli yeniliyoruz.Tabiki Şampiyonluk derbi galibiyetinden daha önemli ama bu derbi maçlarındaki sıkıntımız bu taraftarı işte böyle delirtiyor Abi.14-13 e geldi de ne oldu,heveslendik yine boşuna.Bizim kanal 14-9 da ümidi kesti yayını kapattı,14-12 olunca geri yayına dönüyor.GSTV'ye de bugün çok kızdım.Maç bitmeden sen yayını nasıl kesersin arkadaş ya?14-12 olunca maç yayını geri dön.Var mı böyle bişey?Şansımız tutmuyor ne yapalım sağlık olsun.Her ne olursa olsun GALATASARAY'IN Ölene kadar PEŞİNDEYİZ!

Cevap: Aroma Erkekler 1.Ligi 12.Hafta | Fenerbahçe 3 -2 Galatasaray | 09 Ocak |Mac So

Biz seni yen diye sevmedik cimbomum. Taraftarın etkisiyle kazandı Fenerbahçe.

Cevap: Aroma Erkekler 1.Ligi 12.Hafta | Fenerbahçe 3 -2 Galatasaray | 09 Ocak |Mac So

Taraftarın etkisiyle biz kazanıyorduk az daha. O 1 sayıda soğutmasalardı oyunu 9 kalırdık biz hala.

Cevap: Aroma Erkekler 1.Ligi 12.Hafta | Fenerbahçe 3 -2 Galatasaray | 9 Ocak |Maç Son

Bişey sorucam ya çok önemli bir konu.Bizim kanal maç tekrar başlarken yayına döndü mü?Yoksa 14-12 olunca mı döndü?Ben bizim kanal bile ümidi kesti diye foruma gelmiştim de ondan.

Cevap: Aroma Erkekler 1.Ligi 12.Hafta | Fenerbahçe 3 -2 Galatasaray | 9 Ocak |Maç Son

Sahada mücadele eden aslanlarımızı mücadelelerinden dolayı tebrik ediyorum. Bu maçı onlar değil taraftarımız kaybetti. Maç boyunca yalnızca Fenerbahçe taraftarının sesi duyuldu. Özellikle takımımız Fenerbahçe taraftarının önüne geçince sanırım seyirci baskısından çok basit hatalar yaptı. Kemal bu maçta çok kötüydü.

Sahada mücadele eden aslanlarımızı mücadelelerinden dolayı tebrik ediyorum. Bu maçı onlar değil taraftarımız kaybetti. Maç boyunca yalnızca Fenerbahçe taraftarının sesi duyuldu. Özellikle takımımız Fenerbahçe taraftarının önüne geçince sanırım seyirci baskısından çok basit hatalar yaptı. Kemal bu maçta çok kötüydü.

Bize bitek bir tribünü verdiler.Arkadaşlarımız bana göre müthiş bir destek verdiler.Ev sahibi zaten fenerdi.Adamların 14.sayısından sonra bir kısım arkadaşımız sinirine hakim olamadı maalesef.

Bize bitek bir tribünü verdiler.Arkadaşlarımız bana göre müthiş bir destek verdiler.Ev sahibi zaten fenerdi.Adamların 14.sayısından sonra bir kısım arkadaşımız sinirine hakim olamadı maalesef.

İlk maçtada aynıydı. Orada da üstündüler. Voleybol takımımız hep yalnız. Fenerbahçe'nin en basit maçlarında da bir sürü taraftar oluyor. Taraftarımızı voleybol maçlarına çekmenin tek yolu bayan voleybol takımımızın şu avrupa kupasını alması.

İstatistikler:https://www.voleybol.org.tr/fikstur/pdf/FB-GS1.pdf

Barca, Nemer, İbrahim Akşeker :005:

Bu arada sene basından beri sayısız maç yaptık ama 1 galıbıyet bıle alamadık Fb den.Futbol olarak ASY yı beklıyor olabılırız ama AMATÖR ŞUBELERDE BERBAT DURUMDAYIZ...

Adnan Polat'ın futbol kadar diğer branşlara da el atması lazım..Sadece futbolda ki bir kaç transferle avutulmamalıyız artık..

İlk maçtada aynıydı. Orada da üstündüler. Voleybol takımımız hep yalnız. Fenerbahçe'nin en basit maçlarında da bir sürü taraftar oluyor. Taraftarımızı voleybol maçlarına çekmenin tek yolu bayan voleybol takımımızın şu avrupa kupasını alması.

İstatistikler:https://www.voleybol.org.tr/fikstur/pdf/FB-GS1.pdf

Barca, Nemer, İbrahim Akşeker :005:

Tugay öyle diyorsun ama mesela ben sadece GS'ımızın fener maçlarını izliyorum çünkü ezeli rekabet.Onun dışında izlemem çünkü voleyboldan zerre kadar anlamam.Yukarıda birtane hakem var,o ne tarafı gösterirse onun sayıyı aldığını bilirim o kadar.Çoğu kişi de böyledir sanırım.Niye anlamadığı bir branşa gitsin ki adam?

Tugay öyle diyorsun ama mesela ben sadece GS'ımızın fener maçlarını izliyorum çünkü ezeli rekabet.Onun dışında izlemem çünkü voleyboldan zerre kadar anlamam.Yukarıda birtane hakem var,o ne tarafı gösterirse onun sayıyı aldığını bilirim o kadar.Çoğu kişi de böyledir sanırım.Niye anlamadığı bir branşa gitsin ki adam?

Benim de pek anladığım söylenemez. Hatta basketboldan da fazla anlamam. Ama o sahadakiler o formayı layıkıyla taşıyorsa Galatasaray ruhunu gerçekten gösteriyorsa paralarını alamadıkları halde seslerini çıkarmayıp aslanlar gibi mücadele ediyorsa en azından arkalarında bir taraftarın olduğunu bilmeleri lazım. İstanbul'da aşağı yukarı 6 milyon Galatasaray'lı var. Her maça 200-300 kişinin gitmesi çok mu zor?

Üst Alt