Artık Futbol Konuşacak Özel - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Artık Futbol Konuşacak Özel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Artık Futbol Konuşulacak Özel | Lig TV Canlı

ya yemin ediyorum bursaya hiç güvenmiyorum her an sercanı satmaktan vazgeçtik diyecekler diye korkuyorum :D

B_d229a188901665f591b3c956fe8a71b3.jpg

Vayy bu formayı hiç beğenmezdim ama Sercan ın üstünde güzel durmuş.:D

babamdaki de genetik ama bakmazsan saçına 30unda dökeceğin saçı 20sinde dökersin..

Genetik faktörden dolayı oluşan saç dökülmesi farklı, bakımsızlıktan dökülen saç dökülmesi farklıdır. Ailede bir sürü kel varsa o saçlar dökülür bir kere. İstiyorsan dünyanın en iyi kuaförüne aylık bakıma git. Aynı şey tam tersi şekilde de geçerli. Sırf üşengeçlikten, beline uzanan saçlarını haftada bir anca yıkayan bir arkadaşım var. Adamın saçlar inatla fırça gibi.

sercan nasil hazir olmaz?

bursa´nin hazirlik kampina katildi,sakatlanmadi,3 resmi maca cikti,hazirlik maclarina cikti vs..

Genetik faktörden dolayı oluşan saç dökülmesi farklı, bakımsızlıktan dökülen saç dökülmesi farklıdır. Ailede bir sürü kel varsa o saçlar dökülür bir kere. İstiyorsan dünyanın en iyi kuaförüne aylık bakıma git. Aynı şey tam tersi şekilde de geçerli. Sırf üşengeçlikten, beline uzanan saçlarını haftada bir anca yıkayan bir arkadaşım var. Adamın saçlar inatla fırça gibi.

Anlatamıyorum galiba..Genetik olarak dökülse bile bakmazsan saçına daha hızlı kaybedersin..Genetik olduğu için kel kalacaksındır yapcak bişey yok ama bakmazsan 5 senede dökceğin saçı 1 sene de dökebilirsin.

Yani Sercan kelliğini engelleyemez ama şuanki haline 26-27 yaşında da ulaşabilirdi.

bursa´nin hazirlik kampina katildi,sakatlanmadi,3 resmi maca cikti,hazirlik maclarina cikti vs..

Kafasında bursa'yı bitirdiği için, mental olarak ve fizik olarak yeterli seviyeye gelememiş olabilir. Tam olarak hazır olmadan sahaya sürersek, bizim olumsuz hareketimizi aç köpek gibi bekleyenlerin önüne kemik atmış oluruz.

Anlatamıyorum galiba..Genetik olarak dökülse bile bakmazsan saçına daha hızlı kaybedersin..Genetik olduğu için kel kalacaksındır yapcak bişey yok ama bakmazsan 5 senede dökceğin saçı 1 sene de dökebilirsin.

Yani Sercan kelliğini engelleyemez ama şuanki haline 26-27 yaşında da ulaşabilirdi.

Bu kadar problem yapmaya gerek yok bence. Saç ektirir, olur biter :D

Kuşlar hariç herkese yakışır bizim formamız , formül giyende değil formül formada ... Kim giyerse giysin yakışıyor. :)

Yok yav bu forma güzel değil.Çok bol,çuval gibi yapmışlar.Ayrıca sırt kısmı parçalı değil ve renk tonları çok kötü.Şimdiye kadar kimin üstünde gördüysem gözüme kötü geldi ama Sercan ın üstünde güzel duruyor.

Yok yav bu forma güzel değil.Çok bol,çuval gibi yapmışlar.Ayrıca sırt kısmı parçalı değil ve renk tonları çok kötü.Şimdiye kadar kimin üstünde gördüysem gözüme kötü geldi ama Sercan ın üstünde güzel duruyor.

Tam parçalı metin oktay forması yapılsaydı daha güzel olurdu. Renler , biz nike'ın elit katagorisine geçmediğimiz için mi tam bizim tonumuzda değil, bilmiyorum.

Olaya "düz" bakma renktaş. Yanlış anlama sakın haklısın ama düz bakıyorsun. Bu işin taktik, alışma süreci ve "istenilen" seviyede olma boyutu var. Bursa'nın o 3 maçındaki oynayacaksa 2 hafta fazladan yedek kalmasını tercih ederim. Fabregas bile hazır gelip ilk maç oynatılmadı, sonraki 3-4 maç son 10dk girdi oyuna.

Cevap: Artık Futbol Konuşacak Özel | Lig TV Canlı

Renk tonlarımızın en iyi görüntüsü...

Galatasaray dergilerinde son sayfada bulunan başvuru formunun üst bölümünde...

Resmen bizim renklerimiz bu aslında ama nedense formalara yansıtmıyorlar...

Cevap: Artık Futbol Konuşacak Özel | Lig TV Canlı

F.T lafı kode Şansal' a siz daha bilirsiniz ne yapmak istiyorlar diyor. Tff için :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt