Artık İş Bitti ! Sezon Sonu 4 Takım Yolcu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Artık İş Bitti ! Sezon Sonu 4 Takım Yolcu

Cevap: Artık İş Bitti ! Sezon Sonu 4 Takım Yolcu

MAA Fenerli kimliginin yaninda ayrica bir is adami. Gerekli yaptirimlari uygulamayip, ulke futbolunu enternasyonal anlamda tamamiyle men edilmesini goz alip ismini zedelemez. Zaten bunu yapacak cesareti mumkunati yok olamaz. Direnicek, ama Denizliye kadar.

UEFA talimatları çok açık;

şike yapan düşer

teşebbüs eden eksi puan alır.

yazili nerde bulabilirim bunu

tesebbüs eksi puan mi gercekten , o zaman maddeyi degistirmek isteyen tff ye neden izin vermemis uefa (gecen hafta toplantida uefa degistiremezsiniz demis deniliyordu)

eger bu izin simdi verilmisse, olay bitmistir zaten, 26. ocak degisir madde, sivas, fener ve mersin düser.

ts, bjk kurtarir

Beni korkutan UEFA-TFF görüşmesi değilde Sow transferi oldu.

Yani 2 gün önce Nobre'yi almaya çalışıp alamayan adamlar bugün Sow'u aldılar

Ben sow transferinin ilk günden beri blöf olduğunu düşünüyorum. Alper Potuk transferi de blöftü.

Gerçekten Sow kuşlara gelirse küme düşmenin olmayacağına o zaman inanmaya başlarım.

"İnanmıyorum,fener yırtacak,burası Türkiye yeaa" diyenlerin hepsinin ismini not aldım,fener küme düşünce hatırlatacağım kendilerine bu söylediklerini.

MAA Fenerli kimliginin yaninda ayrica bir is adami. Gerekli yaptirimlari uygulamayip, ulke futbolunu enternasyonal anlamda tamamiyle men edilmesini goz alip ismini zedelemez. Zaten bunu yapacak cesareti mumkunati yok olamaz. Direnicek, ama Denizliye kadar.

EğerMehmet Ali Aydınlar'ın gerçekten yaptırım gücü olsaydı öncelikle etik kuruluna müdehale eder ve Fenerbahçe'yi suçsuz gösterirdi.

Medyaya yansıyan detaylar ve Emre Tilev'in anlattıkları taban tabana zıt.

Hangisi gerçek acaba?

Güzel analiz ama fazla iyimser geldi bana bilen bilir iktisatta diğer şartlar sabitken terimi vardır bu yazı tam ona uygun olmuş

şikeciler tazminatı kazansın,uefa şikecilerin 770 sene 7 ceddinden 7 cemalinden kan alır

Üst Alt