AS Monaco FC Takip Başlığı - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AS Monaco FC Takip Başlığı

Bunlar batmiyor muydu yav bir kac sene önce.

Adamlar süper mantikli hamleler ile nereden nereye geldi. Son 3-4 yilda 500 Milyon € mu ne kazandilar oyuncu satislarindan.

Biz ise hala Trezeguet falan diye ugrasiyoruz. Yazik yav.

Bunlar batmiyor muydu yav bir kac sene önce.

Adamlar süper mantikli hamleler ile nereden nereye geldi. Son 3-4 yilda 500 Milyon € mu ne kazandilar oyuncu satislarindan.

Biz ise hala Trezeguet falan diye ugrasiyoruz. Yazik yav.

sahibi olan rus parasıyla reklam yapmaya çalıştı ama adam işinde iflasın eşiğine gelince pahalı transferleri bırakıp gençlere yöneldi aldığı gençleri de iyi paraya okutunca bu sistemden devam ediyor.

sahibi olan rus parasıyla reklam yapmaya çalıştı ama adam işinde iflasın eşiğine gelince pahalı transferleri bırakıp gençlere yöneldi aldığı gençleri de iyi paraya okutunca bu sistemden devam ediyor.

Dogru Falcao ya 60 James Rodriguez'e 40 Moutinho ya 25 falan vermislerdi o zamanlar. Simdi hatirladim.

O transfer döneminden sonra genc oyuncu satislarina basladilar.

Thibaut Courtois Genk 9M
Kevin de Bruyne Genk 8M
Romelu Lukaku Anderlecht 15M
Eden Hazard Lille 35M
Cesar Azpilicueta Marseille 8.8M
Willian Anzhi 35.5M
Nemanja Matic Benfica 25M
Mohamed Salah Basel 16.5M
Diego Costa Atletico Madrid 38M
Cesc Fabregas Barcelona 33M
Filipe Luis Atletico Madrid 20M
N'Golo Kante Leicester City 35.8M

bay transfer

8 maç: 1 galibiyet, 3 beraberlik, 4 mağlubiyet.

DoNXicPXkAA7cF5.jpg

Adamların amacı şampiyonluk değil ki ?

Topçu satıp ligde kalmaları yeterli bu gidişle o gençlerden de parayı bulurlar

O kadar topçu alıp bir anda şampiyonluğa oynayacak halleri yok herhalde

Onu göze almışlardır,ligde zaten kalırlar düşecek olsa Lille düşerdi geçen sene
O kadar topçu almak değil mesele o kadar para verip topçu almak.

Amaçları yine şampiyonluktu ama verim alamadılar Jovetic, Keita, Tielemans hepsi bekleneni veremedi.

Bu şekilde karlı oyuncu satışı yapma ihtimalleri pek yok.

O kadar topçu almak değil mesele o kadar para verip topçu almak.

Amaçları yine şampiyonluktu ama verim alamadılar Jovetic, Keita, Tielemans hepsi bekleneni veremedi.

Bu şekilde karlı oyuncu satışı yapma ihtimalleri pek yok.

Pek katılmıyorum bu konuda

4 büyük lig özellikle para akışı konusunda birbirlerinden almaya özen gösteriyorlar.Potansiyelli adam alacaklarsa Fransa öncelik oluyor

Mesela Lilleden örnek verdim o geçen sene oynanan berbat sezondan sonra herifler 60 milyon euro satış yapmışlar

LOSC Lille - Transferler 18/19

Monaco şimdi değil belki ama ilerleyen yıllarda alır bu yatırımların karşılığını bence

Pek katılmıyorum bu konuda

4 büyük lig özellikle para akışı konusunda birbirlerinden almaya özen gösteriyorlar.Potansiyelli adam alacaklarsa Fransa öncelik oluyor

Mesela Lilleden örnek verdim o geçen sene oynanan berbat sezondan sonra herifler 60 milyon euro satış yapmışlar

LOSC Lille - Transferler 18/19

Monaco şimdi değil belki ama ilerleyen yıllarda alır bu yatırımların karşılığını bence
Eldeki oyuncuları geriye gidiyor, yatırım maliyetleri de Lille kadar az değil.

Örneğin Tielemans 25e geldi 50ye gider mi, bu performansıyla zor.

Monaco bütçe yönünden daha zengin bir takım, geldikleri nokta pek kabul edilebilir değil zaten hoca değişikliğine giderler muhtemelen.

Üst Alt