AS Roma Takip Başlığı - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AS Roma Takip Başlığı

AS Roma Turkey‏@ASRoma_Turkey
.@leonsfdo: "#Cengiz'in transferinde beni desteklediği için #Pallotta'ya teşekkür ederim. Cengiz önemli bir oyuncu ve daha gelişiyor."

#Cengiz: "Roma bana teklif yaptığında çok mutlu oldum ve hemen kabul ettim. İtalyan futboluna adapte olma konusunda bir sorunum olmayacak."

#Monchi: "Cengiz'i biliyordum.
İhtiyacımız olan oyuncunu türünü tespit ettiğimizde #DiFrancesco ve ben hemen onu düşündük. "

#Cengiz: "Kendimi hazır hissediyorum. Türkiye'de neler yapabileceğimi gösterdim, şimdi #ASRoma'da işler nasıl gidecek göreceğiz."

"Turkish Dybala" benzetmesi ile ilgili: "Evet, benziyoruz ama sunacaklarımla @cengizunder olarak tanınmayı tercih ederim."

#Cengiz: "Geldiğimde #Totti ile tanıştım. Onun çok büyük bir hayranıydım ve birçok videosunu izledim. Onunla oynamak harika olurdu."

#Cengiz: "#ASRoma'yı bir basamak olarak görmüyorum. Taraftarın favori oyuncusu olmak ve kulüpte kupalar kazanmak istiyorum."

DHrnM6PW0AAeQ7P.png

AS Roma'da @cengizunder yedek başlıyor ligin ilk maçında. Maç 19:00'da Tivibuspor'da.

Spinazzola Atalanta-Roma maçının kadrosuna alınmadı.

[FONT=&quot]Roma, Çin ekibi Guangzhou Evergrande'nin Radja Nainggolan için yaptığı 40 milyon euroluk teklifi oyuncunun disiplinsiz davranışları nedeniyle kabul etmeyi düşünüyor. (La Gazzetta)

[/FONT]
DSxdEUCXcAEgbN9.jpg

Üst Alt