# Asamoah Gyan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Asamoah Gyan

Cevap: # Asamoah Gyan

Gyan myan istemez.Forlan'dan Drogba'dan Fabiano'dan filan bahsederken böyle bir forvet almak leş bir tercih olur.Bonservisi de uçuk olacaktır zaten.Kalsın.

Koskoca derken?Bu adamların oynayacakları 34 tane maç var.17 tane Elmander 17 tane Baros oynayamaz mı bi sezonda?

Baki Baros bir sakatlansa koskoca sezon Elmandere kalacak forvet.Unutma bizim takimdaki sakatlık belasını.Geçmiş yıllar aklına gelmiyor heralde.3 forvet kesinlikle olmalı.2 forvetle çıktığımız sezonlarda forvette bir tek Ufuk oynamadı sanırım.Mümkünse önümüzdeki sene diğer pozisyonlara yama yapmıyalım.

Adamı 1 sezon önce 16 milyon Euro'ya aldılar -ki o parayı da bence etmez-, zarar ederek satmazlar, fazlası hem kazıklanmak anlamına gelir hem de bizim maddi gücümüz el vermez. Defansı yıpratan bir oyuncudur ancak golcü değildir, son vuruşları bir forvete nazaran kötüdür, bu bakımdan saç baş yoldurur. Ayrıca 23 değil 25 yaşındadır.

İngiltere Gana hazırlık maçında izlemiştim, gerçekten Türkiye Ligi'ne çok fazla bir forvet oyuncusu, iyi ki gelmemiş Fenerbahçe'ye.Bu saatten sonrada alamayız zaten.

Bence hiç gerek yok Gyan Asamoah'a.Kalitesinden demiyorum ama gerek yok.Çok kaliteli birisi, bilirim ama illa ki bir forvet alınacaksa geleceğe yatırım babında genç bir forvet alınmalı.

gelsin isteriz ama gelmez.geçen sene gitti daha Premier Lige.çift haneli rakama gitmişti yanılmıyosam.klübü satmaz kendisine gelmez zannetmiyorum alcağımızı.

Gyan bu haliyle Drogbadan büyük transfer olur. Genç ve güçlü bir forvet. Bize defansla güreşecek forvet lazım, hayvani forvet lazım. Teknik olan futbolcu Türkiye'de iş yapmıyor. Servet'in Aguero gibi dünyanın en teknik golcülerden birine ne yaptığını hatırlarsınız :D Ama elin Makukulası gol kralı oluyor ligimizde. ;)

Geçen sene Fenerbahçe isterken neden kimse beğenmeyip bu yıl harika diyor?

Arşivlerde şuan o konuyu okuyorum..

Leş, çöp, kazma diyenler burada harika, vizyon budur falan yazmış..

Deşifre etmek istemiyorum kimseyi..Yazık.. :asd:

neden aklıma geldi bilmiyorum ama vycinic transferi geldi aklıma bu transfer haberini okurken,vucinic transferi ne kadar hayal idiyse buda öyle,hayatında gyan ı izlmemiş adamlar kazma vs demesinler,çok çok iyi bir adamdır gyan ki kimsede ingiltereyi bırakıp buraya geleceğini ve bizim o kadar bonservis vereceğimizi zannetmesin bence gereksiz bir konu hayatta gelmeyecek bi adam,

Valla fazla beğendiğim bir adam değil, bitiricilikte bayağı bi sorunu var lakin Türkiye liginde coşacak bir adam tipi alsan bi dert almasan bir dert yani. :D

Üst Alt