Asamoah'tan İlginç Açıklama! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Asamoah'tan İlginç Açıklama!

Belhanda 34 macin 1 ini iyi oynadi. Yollayin bu tarihi kazigi 5-6 ya

Fernando Asamoah
Ndiaye

Yapin

Moderatör tarafında düzenlendi:
Belhanda 34 macin 1 ini iyi oynadi . Yollayin bu tarihi kazigi 5-6 ya

Fernando Asamoah
Ndiaye

Yapin
Belhanda seneye Takımın Kalbi olacak Kalbi !!!

Terim fiyat düsmesin diye, halen „motive“ olsun diye de demis olabilir o nu. Belhandaya bir ara ana avrat sövmeye basladi.

Bana kalsa

Fegh Fernando Asamoah (Gary)
Gomis Balo

Yapip keyifime bakarim.

Bonservisleri yok ( El parasi 3-4 verirdin +2.5-3 Mio Maas ikisine). Rahatina bak

Fernando Asamoah
Ndiaye

Yapin

Terim fiyat düsmesin diye, halen „motive“ olsun diye de demis olabilir o nu. Belhandaya bir ara ana avrat sövmeye basladi.

Bana kalsa

Gomis Balo

Yapip keyifime bakarim.

Bonservisleri yok ( El parasi 3-4 verirdin +2.5-3 Mio Maas ikisine). Rahatina bak
442 Bam Bam Bam CL de iş görür mü?

Fernando Asamoah
Ndiaye

Yapin

Bana kalsa

Gomis Balo

Yapip keyifime bakarim.

Merkez orta sahan diri olursa görür. Atletico bu sene haric mesela en güzel örnek. Asamoah ondan iyi olur iste. Ndiaye de kiralik oluyorsa back up olarak alirim dursun. It gibi kosar basar. Geri pas sacmaligi yapan olmaz. Gerekise 4-3-3 döneriz 1x 6 2x 8 no ile

Ben bu adama acayip gıcık oldum ve soğudum iyice.

Kesin gelir gelmez sakatlanır sonra da yata yata parasını alır. Bayağı karaktersiz biri olduğunu düşünüyorum.

sent via GSC

Belhanda 34 macin 1 ini iyi oynadi. Yollayin bu tarihi kazigi 5-6 ya

Fernando Asamoah
Ndiaye

Yapin

Bana kalsa

Gomis Balo

Yapip keyifime bakarim.

Merkez orta sahan diri olursa görür. Atletico bu sene haric mesela en güzel örnek. Asamoah ondan iyi olur iste. Ndiaye de kiralik oluyorsa back up olarak alirim dursun. It gibi kosar basar. Geri pas sacmaligi yapan olmaz. Gerekise 4-3-3 döneriz 1x 6 2x 8 no ile
Fernando ve Asamaoah ama Belhanda nın kattı Ofans kreatifligi katamaz; gereksinme kilidi acamazlar...

Tabiki 442 de farklı meziyetleri gerektir MC/CDM de..

Bir de sanki Gomis - Balo biraz ağır olur gibi

Fernando ve Asamaoah ama Belhanda nın kattı Ofans kreatifligi katamaz; gereksinme kilidi acamazlar...

Tabiki 442 de farklı meziyetleri gerektir MC/CDM de..

Bir de sanki Gomis - Balo biraz ağır olur gibi
A
Asamoah cok kez Sol kanat'da oynadi, teknigi ve ofansif katkisi güclü diye. Orada Problem yasamayiz.
Balotelli Gomis tabiki ilk basta tuhaf gelir, hele Balotelli götünü kaldirmama moduna gecerse önde durur sadece o konu da haklisin. Ama iyi adapte olursa topu tutar, teknigi zaten malum yüksek. Gomisin actigi delikleri manyak sekilde kullanir.
Zaten Kanatlarimiz hizli, seri ve güclü (Feghoulinin kamp dönemini iyi yedigini düsünüyorum iyimser olarak) + bizim Wingbackler oyunu kuruyor. Harbiden dehset bir takim oluruz.
Cl'de

Fernando
Ndiaye Asamoah
Fegh Gomis/Balo Gary

Ligde
Fegh Fernando Asamoah Gary
Gomis Balo

Hatta Ligde ara sira Fernando yu kenara cekip (kücük takimlara karsi) Ndiaye + Asamoah yapip daha cok ofansi düsünürüm.

Asamoah harbiden kilit isim olabilir

Adı Galatasaray'la anılan Kwadwo Asamoah, ülkesi Gana'da yayın yapan Atinka FM adlı radyo kanalına yaptığı açıklamada Inter'e transfer olacağı söylentilerini yalanladı. Asamoah, Türkiye'den teklif aldığını doğruladı.

Şampiyon GALATASARAY yazdıracağız

Gelsin. Orta sahada oynar.

Fernando belhanda Asamoah

Nagatomo
Stoper ve teknik hızlı genç forvet.

Rodriguez satılırsa di Maria :)

Üst Alt