Asker Dönüşü Yaşadığım Büyük Şok - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Asker Dönüşü Yaşadığım Büyük Şok

Kaan ben askerde olduğum sıralar üniden mezun olduğunu tekrar Türkiye'ye döndüğünü söyledi. Ünide tanıştığı Türk bi kızla beraber dönmüşler yurda kızın babası bürokrat. Ailelerin onayladığı bir birliktelikmiş bu ama Kaan'ın bağlanma problemi mağlum. Kaan Türkiye'de babasının şirketinde işleri yürütmeye başlıyor. Kız ve kızın ailesi artık evlenmelerini istiyor ama Kaan baya soğuk bu konuda.

Kaan ben askerde olduğum sıralar üniden mezun olduğunu tekrar Türkiye'ye döndüğünü söyledi. Ünide tanıştığı Türk bi kızla beraber dönmüşler yurda kızın babası bürokrat. Ailelerin onayladığı bir birliktelikmiş bu ama Kaan'ın bağlanma problemi mağlum. Kaan Türkiye'de babasının şirketinde işleri yürütmeye başlıyor. Kız ve kızın ailesi artık evlenmelerini istiyor ama Kaan baya soğuk bu konuda.

sigortası var mıymış

Kaan senin tokmakçın ve sen onu bu kızdan kıskanıyorsun dimi? Bütün sorun bundan ibaret.

vekil1.jpg

Neyse asıl olaylar bir hafta sonu kaçamağı ile başlıyor. Kaan'nın babasının Kilyos'ta villası var Babylon civarında. Kız arkadaşı ile hafta sonu villaya gidiyorlar, ailelerin de haberi var. Kız dünden istekli yakınlaşmaya ama olaylar biraz farklı gelişiyor. Kaan hafta sonu biraz hasta oluyor daha doğrusu hasta olduğunu söylüyor, biraz kafası karışık çok hızlı geliştiğini düşünüyor ilişkinin. Ailelerin de iteklemesi onu tedirgin etmiş, evlilik lafları dolanıyor etrafta. Tabi aileleri çoktan ortaklık hayalleri kurmaya başlamış durumda.

Kaan'ın bağlanma problemi bir yere bağlanır umarım. :eek:ley:
Bir romanın başında duvarda asılı duran bir tüfekten bahsediliyorsa o tüfek romanın sonunda birini vurmalı.

Üst Alt