Askere Gidiyoruz! (Gökhan Sancak & Doğu Alkan) - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Askere Gidiyoruz! (Gökhan Sancak & Doğu Alkan)

Vallaha ben 1 yıla yakın kaçak gezdim, hiçbir şey olmadı. Askerliğimi bitireli 3 sene oldu ve o askerlik para cezasını da hala ödemedim. :)

Eskisi gibi değil ya şimdi savaş ortamı var hiç acımıyorlar

Eve polis aradı umursamadım sonra aradan 1 hafta felan geçti gittim askerliği erteledim

Sonra bir kaç gün sonra da eve polis geldi 15 gün içerisinde teslim olacağına dair bir kağıt imzalamanı istiyorlar ben de dedim ben zaten erteledim.Polis kaçakların olduğu bir kağıt gösterdi bana,baktım rahat 100 kişi felan vardı diyor bu sadece benim baktığım :D

Şimdi bir de askeri şubeden adamın dediğine göre bana çıkarılan 113 tl borç ben kendim geldiğim için o derece azmış.Polis eve geldiğinde o kağıdı imzalayıp orada erteleseydim 2 katı mı ne olacakmış

Benden sonra çıkan torunumdur diyerekten kendi tertiplerime kol gibi minimum 7 gün taktım evelallah.. Herifler daha bugün çıktı.. :cigara:

Hayırlı olsun hoşgeldiniz, başlayınca bir şekilde bitiyor şekil a'da görüldüğü üzere... Ha oradayken öyle hissetmiyorsunuz tabi orası ayrı :)

Üst Alt