Aslan'dan Drogba'ya yıllık 4 milyon avro! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aslan'dan Drogba'ya yıllık 4 milyon avro!

Cevap: Aslan'dan Drogba'ya yıllık 4 milyon avro!

olmayacak transfer değil,q7,carlos vs geliyorda drogbanın pabucu altındanmı?

her türlü oynar,2 sezon olsun bize gelsin forma satışından büyük gelir elde edilir.birde güzel bir orta saha alınırsa takım bir şeye benzemeye başlar.hem drogbada takıma ayrı bir havada katar,adam tek başına forvet ve türk liginde at koşturur.fizik güç ve temposu türkiye ligine uyar,hırsı ve kazanma isteği ilede takıma ayrı bir hava katar.yönetimin aklı varsa alır getirir,saçma sapan 3-4 transfer yapılacağına drogba gibi bir yıldız alınsın,öylede böylede paralar gidiyor zaten bari taraftarlar heyecanlansın..

Sen simdik harbiden q7 ve carlosu Drogba ile bir mi tutuyorsun ? :eek:

Hadi carlosu gectim o dünya yildiziydi...

ama q7 geliyorda drogba neden gelmesin gibi bir cümle kurmussun :(

(son iki senede q7 sadece 3-4 maca cikti ve kariyerinde aslinda hep aslinda yedek kaldi) ama Drogba chelseanin gecen senelerde en önemli oyuncusuydu (takip etmedigimden halami öyle bilmiyorum)

Sen simdik harbiden q7 ve carlosu Drogba ile bir mi tutuyorsun ? :eek:

Hadi carlosu gectim o dünya yildiziydi...

ama q7 geliyorda drogba neden gelmesin gibi bir cümle kurmussun :(

(son iki senede q7 sadece 3-4 maca cikti ve kariyerinde aslinda hep aslinda yedek kaldi) ama Drogba chelseanin gecen senelerde en önemli oyuncusuydu (takip etmedigimden halami öyle bilmiyorum)

Haklısın. Drogba gelirse, Q7'den daha büyük bir transfer olur.

kaynağa dikkat BBC beyler. Fanatik, TSN, totomaç falan değil ciddi ciddi ilgileniyoruz gibi adamla

sezgin ve drogba valla bana çok saçma geldi nedense:) seçim kozu olabilir seçim yaklaştıkca birini alabiliriz gibi geliyor ama bu drogba olurmmu bilmem zor gözüküyor

Fatih ŞAMLIOĞLU

fatihs@sporx.com

Öncelikle bu haber bir iddia! Bunu kabul etmeliyiz... footylatest etkili ancak özellikle transfer dönemlerinde spekülatif haberlere fazlasıyla yer veren bir site... Haberin belki de bu denli yankı uyandırmasında BBC gibi kalitesi tavan yapmış bir yerde de yayınlanması önemli bir rol oynuyor.

Ancak belki de atlatan, gözden kaçan en önemli konu; Drogba - Galatasaray haberinin BBC'nin 'Transfer Gossip' kategorisinde yer alması... BBC günlük olarak hazırladığı 'Transfer Gossip' kategorisinde hemen hemen tüm gazete ve internet sitelerinde yer alan haberleri bir havuzda topluyor ve kaynaklarıyla beraber kullanıcılarına duyuruyor.

Drogba haberi de bunlardan biri; BBC'nin haberi değil...

Her iddia gibi footylatest'in ortaya attığı bu iddianın da değer bulması anlaşılır bir durum ancak söz konusu isimler dünyanın altın çocukları ve en başta da kazandıkları rakamların ucu yok. Drogba, Chelsea'dan haftalık yaklaşık 90.000 bin pound alıyor. Hatırlatırım...

Adam açıkça yazmış balon haber diye. BBC haber yapmış diye birşey yok. Ümitlenmeyelim..

Üst Alt