Aslanlar Sahada ! / Galatasaray Kariyerim - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aslanlar Sahada ! / Galatasaray Kariyerim

Cevap: Aslanlar Sahada ! / Galatasaray Kariyerim

Yanlış bir taktik oynatıyorsun. TR'de namaglup şampiyon olmalısın o kadroyla.

Abi valla başka türlü nasıl oynatabilirim ki ? Bi önerin varsa söylersen sevinirim .

4-2-3-1e geç. Kanatlar support olsun içeri kateden mi yoksa klasik kanat mı oynayacağına futbolcu özelliğine göre karar ver. Van Der Vaart'i amcye cek atak oynat. Emenike'yi tek forvet sür ileri poacher. Mclerden birini defansif oynat digerini support. Takımının oyunu standart kontrollü ayarla. Defans çizgisi normal,kısa pas,pres,hard tackling,counter attack,ofsayt taktigi. Telden giriyorum şimdi benim taktik buna benzer,TS ile 2 senedir namaglup bitiriyorum ligi. Sezon oncesi hazırlıkta defansif pozisyon,sezon içindede attack movement çalıştırınca takım tutulmuyor. Son senemde 115 gol attım 16 gol yedim

4-2-3-1e geç. Kanatlar support olsun içeri kateden mi yoksa klasik kanat mı oynayacağına futbolcu özelliğine göre karar ver. Van Der Vaart'i amcye cek atak oynat. Emenike'yi tek forvet sür ileri poacher. Mclerden birini defansif oynat digerini support. Takımının oyunu standart kontrollü ayarla. Defans çizgisi normal,kısa pas,pres,hard tackling,counter attack,ofsayt taktigi. Telden giriyorum şimdi benim taktik buna benzer,TS ile 2 senedir namaglup bitiriyorum ligi. Sezon oncesi hazırlıkta defansif pozisyon,sezon içindede attack movement çalıştırınca takım tutulmuyor. Son senemde 115 gol attım 16 gol yedim

Abi oyun daha türkçe değil anlamıyorum o pres falan . Ama 4-2-3-1 e geçtim . Teşekkürler .

%C5%9EL3.jpg

CİMBOM EVİNDE ÇOK FARKLI ! 4-1

sssssy.png

galatasaray-trabzonspor-sevin%C3%A7.jpg

KAPTAN GEMİSİNİ KURTARDI ! 2-1

Galatasaray oynadığı maçda 1-0 geriye düşmesine rağmen kazanmayı bildi . İlk dakikalarda kalesinde beklenmedik bir gol gören sarı-kırmızılılar sonraki dakikalarda Trochowski ile skoru eşitledi . Maça son dakikalarda KAPTAN olarak giren Elmander 90'da fileleri havalandırdı ve 3 puanı getirdi .

kaptan.png

fft99_mf1703627.Jpeg

Üst Alt