Aslantepe Ajax'la açılacak - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aslantepe Ajax'la açılacak

Cevap: Aslantepe Ajax'la açılacak

ahahaha.

Rijkaard diye bir Ajax efsanesi varmış sanırım. Cruijff zor lakin Rijkaard hatta ve hatta Johan Neeskens gelebilir. Bilemiyorum Türkiye diye bir yerin var olduğunu biliyorlar mıdır ama?

:( :( :(

Özledim ulaaaan

Dostum altı üstü maç izlemeye gelecek, gel eline makas verelim de şu kırmızı kurdaleyi kes ve stadı aç demiyoruz. Şakaydı tabi. :)

Frank & Johan'ı görmek bile yeterli.

Ajax ile su anda hemen hemen ayni kaderi paylasiyoruz. Suarez gibi bir yildizi acilisa getirmek buyuk basari sayarim yonetim adina

Ajax'da bizi cogu zaman Amsterdam turnuvalarina davet ederdi. Onlari cagirmamiz guzel oldu.

Cekismeli ve guzel bi mac olur. Disimize gore bi rakip.

Barcelona

Boca Juniors

Celtic

St.Pauil

S.Donetsk

Livorno

Adana Demirspor

Ajax

Arsenal

gibi endüstriyel futbol karşıtı takımlar gelmeli..

Barcelona

Boca Juniors

Celtic

St.Pauil

S.Donetsk

Livorno

Adana Demirspor

Ajax

Arsenal

gibi endüstriyel futbol karşıtı takımlar gelmeli..

Shaktar ile Arsenal'in nasıl endüstriyel futbol karşıtı olduğunu algılayamadım.

Shaktar'ın sahibi Ukrayna'nın en büyük zenginlerinden, doğalgaz şirketi sahibi.

Arsenal'in stadı bile Araplar tarafından yapılmış, Wenger yüzünden/sayesinde transfere çok para harcamayan bir kulüp.

Shaktar ile Arsenal'in nasıl endüstriyel futbol karşıtı olduğunu algılayamadım.

Shaktar'ın sahibi Ukrayna'nın en büyük zenginlerinden, doğalgaz şirketi sahibi.

Arsenal'in stadı bile Araplar tarafından yapılmış, Wenger yüzünden/sayesinde transfere çok para harcamayan bir kulüp.

Ben olaya Shaktar için taraftar yapısı olarak demiştim. Arsenal ise transfere para harcamak yerine yetiştirdiği gençlerle kendi yağında kavrulduğu için var o listede.

@Adem Barcelona kendi alt yapısına güvenen bir takım. Bu bana göre endüstriyel futbola karşı mücadeledir. Bilbao da olabilir fakat onlar biraz hafif kalır diye Barçanın ismini yazdım.

Dolaylı yönden bakmak lazım. :) sadece klubün değil taraftarın ne düşündükleride önemli. Bugün Liverpool bile olabilir. İşcilerin kurduğu bir takım sonuçta..

Kulüpler için zaten böyle birşey kalmadı da taraftar endüstriyel futbola karşı olsa bile Anfield Road 'a giderken Adidas 'ın ürettiği formaya para verip stada giriyorlar. Ama olaya tarihsel, kültürel veya duygusal bakarsak belki dediğin olabilir.:)

Kulüpler için zaten böyle birşey kalmadı da taraftar endüstriyel futbola karşı olsa bile Anfield Road 'a giderken Adidas 'ın ürettiği formaya para verip stada giriyorlar. Ama olaya tarihsel, kültürel veya duygusal bakarsak belki dediğin olabilir.:)

Kapitalizme artık maddi olarak teslim olduk. Bunu inkar edemeyiz. Ama düşüncelerimiz duygularımız Anti Kapitalizm - Anti Endüstriyel futboldan yana.. Yapıcak bişey yok :)

FEATURED GERUCHTEN OFFTOPIC OPINIE RINGTONES SPELERS STAF TEAM TOOLBAR TRANSFERS `

AjaxUpdate Weblog > Home / Team / Ajax oefent tegen Galatasaray

Ajax oefent tegen Galatasaray

Voorspel de uitslag van VVV Venlo - Ajax en ontvang 50 euro bonus

De beste GSM deals! | 27 november, 2010 | Gepost om 14:02 uur | 617 keer bekeken

Ajax opent op zaterdag 15 of zondag 16 januari 2011 het nieuwe stadion van Galatasaray. Het elftal van Martin Jol is de week daarvoor al in Turkije, waar in Antalya een trainingskamp wordt belegd.

De Turken hebben vrijdag de contracten op de fax gezet voor het duel in Istanbul, zo meldt De Telegraaf. Het nieuwe onderkomen krijgt de naam ‘Türk Telekom Arena’ mee. De capaciteit van het stadion bedraagt 61.000 plaatsen, waarvan 52.500 zitplaatsen. Net als in de Arena kan een dak de regen of sneeuw tegenhouden.

Momenteel voetbalt Galatasaray zijn wedstrijden nog in het Ali Sami Yen Stadion. In dat onderkomen, dat de bijnaam Hell draagt, is plaats voor 23.500 supporters.

Ajax oefent tegen Galatasaray | AjaxUpdate.nl | Ajax Amsterdam

Bence böyle bir maç olacaksa ilk yarı şu anki kadrolarla; ikinci yarı da iki takımın efsanelerinin oluşturduğu kadrolarla oynanmalıdır Galatasaray - Ajax maçı.

Çok daha büyük bir anlamı olur.

Bizim yönetim öyle bir şeyi hayatta akıl edemez.Etse bile onun masraflarından korkuğu için gerçekleştirmez.

Ajax gibi efsane bir takım beğenilmiyor entereasan.Rijkaard lsaydı keşke başımızda şu maçta.Anlamı daha büyük olurdu. Suarez'de Mustafa Sarp'ı ısırır umarım.Ya da Servet'i.

Üst Alt