Assaidi Galatasaray'da İddiası! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Assaidi Galatasaray'da İddiası!

Cevap: Assaidi Galatasaray'da İddiası!

Performans olarak. Pino da fena kumaş değildi ama olmadı senelerdir. İnşallah çok iyi çıkar.

yok hocu,

Pino ile Assaidi aynı klasmanın futbolcuları bile digiller Pino sıradan kariyeri boyunca 1,2 milyon bonservislerde gezecek bir tip. Assaidi 5 10 gomlek ustun kıyas kabul etmez. Bugun 4 5'e alıyosun uyum saglar da iyi bir form tutarsa 15 20 milyon edecegi var.

assaidi umarım tamamdır. Ama pinonun da kalmasını isterim. Aslında biz pinoyu izlemedik doru duzgun. Terimin takımında gormek gerek biraz bence..

Belkide hala Burak'ı almayı düşündüğümüzden bekletiliyor.Burak alınırsa yabancı forvet almazlar.

O zaman Assaidi'den daha iyisi lazım.Bastos , Mertens gibi.

yok hocu,

Pino ile Assaidi aynı klasmanın futbolcuları bile digiller Pino sıradan kariyeri boyunca 1,2 milyon bonservislerde gezecek bir tip. Assaidi 5 10 gomlek ustun kıyas kabul etmez. Bugun 4 5'e alıyosun uyum saglar da iyi bir form tutarsa 15 20 milyon edecegi var.

Pino'yu o berbat kadrodaki hali ile değerlendirmemek lazım. Assaidi'yi izlemedim, onu bilmem ama Pino Amrabat seviyesinde bir oyuncu. Özellikle de doğru yerde kullanılırsa, mesela ben olsam yardımcı forvet olarak kullanırım.

O değilde Amrabat ile uğraştıkları bence kesin. Diyelim aldılar Amrabat'ı, Assaidi'yi şey gibi ortada mı bırakacaklar acaba ?

Assaidi rahatlikla Amrabat'i keser, Emre Colak'i tribüne gönderir, Engin Baytar'i cileden cikarir Calim atmak böyle olur diye.

Bence Assaidi isini adam gibi yaparsa taraftarin sevgilisi olmaya aday! (elbet Melo'ya laf yok )

anlamıyorum bu muhabbeti, Assaidi Amrabat'ın 10 gomlek ustu.

Amrabat'tan 10 gömlek üstün,teknik,bire birde etkili,şutları süper ve size böyle bir adamı 4,5 milyona veriyorlar.Artık bıkmadınız her sene yöneticilerin her yaptığı transferi iyi göstermeye.Çok net söylüyorum 2. pino olur kendisi.

Hollandada Sizin bahsettiğiniz özelliklerdeki adamları vizyonu olan adamlar ,futboldan anlayan adamlar 8,10 neyse basıyor parayı alıyor.Ve 23 yaşındaki Assaidiyi Galatasaray scoutları keşfetmiş ve uzun zamandır izliyormuş diye övenlerde var ya yazık.

Tekrar söylüyorum Asaaidi gibi transferler her zaman olabilir ve bu fiyatlara riskede girilir.

Fakat bizim şu an için daha risksiz daha kaliteli transferlere ihtiyacımız var.Ve kanat ve forvet olmak üzere iki tane (yıldız falan demiyorum ) üst düzey kaliteli oyuncuya gerekirse 8,10 milyon ve üstü bonservis vermeliyiz.Şu lige ambargo koymak ve avrupada istenilen başarılar için bu şart.Ve bu sayede düzelen ekonomiyle Assaidi gibi adamlar alternatif olarak alınıp kadroya katılabilir.

Assaidi ve Amrabat iki'si de çok iyi oyuncular. Assaidi daha teknik'tir ve daha iyi bir oyuncu'dur Amrabat'dan.

Ancak 10 gömlek üstünlük fark yok, abartmayalim.

Üst Alt