Assaidi İmza İçin İstanbul'da - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Assaidi İmza İçin İstanbul'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Assaidi İmza İçin İstanbul'da

ya aylardır assaidi assaidi diye yıktınız forumu.Şimdi amele,işe yarar belki,kötü adam falan yazıyorsunuz.Ben adını ilk defa forumda duymuştum hiç video falanda izlemedim.Adam gibi bilen biri anlatsın nasıl bir adam bu.

İzleyenler genelde çok övüyorlar. Benim anladığım yeni Keita'mız olabilir.

Benim ilk izlenimlerim süratli, çok rahat adam geçen, pasları sağlam bir adam gibi.

Cevap: Oussama Assaidi İstanbul'da

Nokta ve yıldız transferler deniyordu..(Belki de nokta ve yıldız transferlerdir, tartışılır.) Kafam bundan dolayı karıştı. Dany şaşırttı, Umut daha da şaşırttı. Bu oyuncuyu da bilmiyorum daha da şaşırdım...

dany ve umuta çok takılmamak gerek diye düşünüyorum, onlar alternatif olsun diye alındı bence

Mükemmel transfer. Genç, yüksek potansiyelli bir oyuncu. Hayırlı olsun Galatasaray'ımıza ..

umarım bi pürüz çıkmaz, cidden istiyorum bu adamı. Ondan sonra ligdeki sağbeklerin vay haline

arkadaslar bu forumda beni iyi bilirsiniz, hollandada oturdugum icin net soyleyebilirim ki,

taraftarin sevgilisi olacak bu cocuk, sempatik, sicakkanli, teknik ve hizli, hal ve hareketleriyle cok iyi bir transfer

Hollanda liginden oyuncu almak cok riskli insalllah basarili olur forvet transferi ses getirecek biri olmali

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt