Assaidi İmza İçin İstanbul'da - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Assaidi İmza İçin İstanbul'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Assaidi İmza İçin İstanbul'da

Assaidinin bir kac mac videosunu izledim , gercekten sol kanat ve Ortada kullanabilcegimiz cok iyi bir futbolcu,, kacirmamak gerekir bunu, yoksa kisa zamanda büyük kulüplerde görebiliriz. ben bu oyuncuyu Stocha benzettim birde. ama bunun Stochtan farkli yönü var. daha cok süratli ve uzun yolu tek basina youlmadan katledebiliyor. san paslarda fena sayilmaz ama biraz daha calismasi gerek bu konuda onuda FT hocamiz halleder

umarım sercan sarer gelir hiç değilse ne olduğunu biliyoruz maliyeti dahaduşuk ustelik turk sadece neden bu adamı premier lig takımları yada fransız takımları istemiyor ayrıca

İnşallah imzalar bir an önce atılır ve Sezon öncesi kampımıza katılarak fiziki gücü de iyice artılır ve seneye izleyin derim ;) Bu çocuğu tutamayacaklar. Aldım akar gider.

Sakatlamadıklarca GS 5-6 yıl sol kanatta sıkıntı yaşamaz. Terim onu takım defansına da adapte ederse mükemmel bir oyuncu kazanmış oluruz. ARtık GS den ismi değil cismi ve geleceği olan adamlara yönelmesinin keyfini sürelim. Ben 2 yıl için 10 milyon euro alıp futbolu bırakacak YILDIZ istemiyorum. PAra çöpe gidiyor olduğu gibi ama Dany - Assaidi gibi oyuncular sürekli olacaklar. Belki satacaksın. para kazanacaksın. ŞU çocuk ŞL de 3-4 maçta klas performans gösterse seneye 15 milyon dan kapıyı açarsın!! Sanırım 3-4 gibi bir meblağ a alıcaz gibi son senesi çünkü.

shaqiriyi cok begenenler acaba onun hangi takımda oldugunun unuttular mı ?

ve onun icin verilen milyonlarca euroyu

shaqirinin bu adamdan farkını söyleyebilecek varmı

barca topcusmuydu shaqiri,izlemeden sadece yourm yapmak icin ön yargıl ıyorum yapmak bence hic dogru degil.

Önemli olan bundan sonra ne olacak? Meloyuda aldık sayarsak sahada ki 6 yabancı limiti doldu. ve bizim sağ açık ve forvet transferine ihtiyacımız var. 2 ihtimal var aklımda. birinci ihtimal: Melo alınmaz. sağ kanat ve forvete 1 yerli 1 yabancı alınır. Melodan boşalan yeri gökhan inlerden başkası dolduramaz. ikinci ihtimal. Melo alınır. forvet ve sağ açığa 2 yerli oyuncu gelir. (Gökhan töre - Burak yılmaz) Demba Ba'nın da alındığı dedikoduları dolaşıyor ortalıkta. bu iş gerçekten arap saçına döndü. Şu sahada ki yabancı sayısını 7 yapsalar ne güzel olurdu arkadaş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt